Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.2. 2016 21:27
exkluzivně Zpověď matky

Eliška znala Daniela týden, tvrdí maminka zavražděné dívky

Zdroj: TV Nova

Nemůžu uvěřit, že je Eliška pryč, na nohou mě drží jen antidepresiva. Daniela znala Eliška týden, vylákal ji do chaty, vůbec ho neznám. To tvrdí matka zavražděné Elišky z Teplic v exkluzivním rozhovoru pro TV NOVA.

Matka ubodané dívky z Teplic je pochopitelně smrtí své dcery zdrcená. "Nemůžu uvěřit, že už tu Eliška není, pořád doufám, že je to jen vtip," vzlyká zničená žena, která před dvěma lety přišla i o svého otce.


Není ovšem bez zajímavosti, že Eliška vyrůstala právě u prarodičů, kterým před lety vadilo, že by dívka měla pořád někde pendlovat a tak se jí raději ujali nastálo.


Eliščina matka si stěžuje na policisty, kteří s ní prý vůbec nekomunikují. "Já nevím vůbec nic, některé věci se dozvídám od Eliščiných kamarádek," tvrdí paní Ivana.


A je přesvědčená o tom, že Daniel její dceru do chatky v lesoparku musel nějak vylákat, jinak by prý v noci sama takhle nikam nešla."Eliška ještě normálně přišla k babičce domů, najedla se a pak měla jít k tátovi na koně a pak se vrátit domů. Tam ale už nedošla," rekapituluje žena páteční události.


Navíc se prý dodnes nikdo z Danielovy rodiny neozval, aby třeba projevila upřímnou soustrast. "Ale nikdy bych nečekala, že matka pohřbí svoje dítě," nechápe žena, která je navíc momentálně v šestinedělí po porodu.


Celý rozhovor s matkou zavražděné Elišky najdete pod titulkem článku.

pez TN.cz
Reklama