Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.2. 2016 21:27
exkluzivně Zpověď matky

Eliška znala Daniela týden, tvrdí maminka zavražděné dívky

Zdroj: TV Nova

Nemůžu uvěřit, že je Eliška pryč, na nohou mě drží jen antidepresiva. Daniela znala Eliška týden, vylákal ji do chaty, vůbec ho neznám. To tvrdí matka zavražděné Elišky z Teplic v exkluzivním rozhovoru pro TV NOVA.

Matka ubodané dívky z Teplic je pochopitelně smrtí své dcery zdrcená. "Nemůžu uvěřit, že už tu Eliška není, pořád doufám, že je to jen vtip," vzlyká zničená žena, která před dvěma lety přišla i o svého otce.


Není ovšem bez zajímavosti, že Eliška vyrůstala právě u prarodičů, kterým před lety vadilo, že by dívka měla pořád někde pendlovat a tak se jí raději ujali nastálo.


Eliščina matka si stěžuje na policisty, kteří s ní prý vůbec nekomunikují. "Já nevím vůbec nic, některé věci se dozvídám od Eliščiných kamarádek," tvrdí paní Ivana.


A je přesvědčená o tom, že Daniel její dceru do chatky v lesoparku musel nějak vylákat, jinak by prý v noci sama takhle nikam nešla."Eliška ještě normálně přišla k babičce domů, najedla se a pak měla jít k tátovi na koně a pak se vrátit domů. Tam ale už nedošla," rekapituluje žena páteční události.


Navíc se prý dodnes nikdo z Danielovy rodiny neozval, aby třeba projevila upřímnou soustrast. "Ale nikdy bych nečekala, že matka pohřbí svoje dítě," nechápe žena, která je navíc momentálně v šestinedělí po porodu.


Celý rozhovor s matkou zavražděné Elišky najdete pod titulkem článku.

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.2. | 19:19 lenka nováková
19
Jste jako hyeny a nedáte pokoj dokud neuženete oběť.Nemáte o čem psát a tak se ...
21.2. | 20:43 andreaqve
0
SUFFA znáš Ivanu?Já jí znám,i Elišku,znám všechny a bulvár vše překroutil,díky ...
21.2. | 20:43 andreaqve
0
Náhlasit nevhodný komentář
SUFFA znáš Ivanu?Já jí znám,i Elišku,znám všechny a bulvár vše překroutil,díky bohu,že názor debilů,je nám ukradený....
17.2. | 09:20 suffa
9
Náhlasit nevhodný komentář
Jasně, tak moc ji milovala, že holka vyrůstala u prarodičů, nemá peníze na pohřeb a pořídí si v pořadí již čtvrté dítě.....
17.2. | 06:22 slivovicka
11
Náhlasit nevhodný komentář
Co tak čílíte. Matku jistě k rozhovoru nikdo nenutil násilím.
17.2. | 00:30 yjy
10
Náhlasit nevhodný komentář
Místo kastrace tupým nožem by byly lepčí dvě cihly.. Okamžitě.. Až ho čistého za pár let propustí, Bůchví, co jaké udělá.. Kolik stojí daňové poplatníky jeho fešácký penzion oproti bezdomovcům..
16.2. | 22:14 jezikryba jezikryba
9
Náhlasit nevhodný komentář
Myslim, ze bulvar a novinarina je po celem svete a kdo nechce snimi mluvit, tak je posle do prd.le, komu vadi, tak to necte.
16.2. | 21:49 overal
4
Náhlasit nevhodný komentář
Všem kdo měli Elišku rádi upřímnou soustrast! A VY NOVINÁŘSKÉ HYENY DEJTE TÉ UBOHÉ RODINĚ POKOJ!!
16.2. | 19:19 lenka nováková
19
Náhlasit nevhodný komentář
Jste jako hyeny a nedáte pokoj dokud neuženete oběť.Nemáte o čem psát a tak se šťouráte v neštěstí druhých a stejně nic jiného nemáte!Jedno by jste mi zazvonili dveří a říkám,že vám schody v baráku budou krátký!Dejte tý rodině pokoj,mají sami,co dělat se sebou a ještě vás za zadkem!