Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.9. 2017 17:08
Bomba se nenašla

Evakuace pražského letiště: Podezřelý kufr nebyl nebezpečný

Evakuace na terminálu letiště Václava Havla - 3
Zdroj: AKTU.cz
Policisté evakuovali Terminál 1 pražského letiště

Policie evakuovala Terminál 1 pražského Letiště Václava Havla. Našli zde opuštěné zavazadlo, které prohlédl pyrotechnik. Žádné výbušné zařízení nenašel. Letiště počítá se zpožděním několika letů.

"V tuto chvíli mohu potvrdit, že policisté evakuovali první terminál pražského letiště, důvodem je podezřelé zavazadlo. Další informace zatím nemám," uvedla mluvčí Cizinecké policie Kateřina Rendlová.

 

Jste na letišti a museli jste terminál opustit? Pošlete nám svědectví na zpravy@nova.cz nebo zavolejte na číslo 606090909. Děkujeme!

 

Policisté evakuovali několik stovek lidí, kteří teď čekají před letištním terminálem. Zavazadlo prověřil pyrotechnik, kterého policie na místo zavolala. Nebezpečí se ale nepotvrdilo. Není jasné, v jaké části terminálu policisté zavazadlo našli.

 

14

GALERIE: Evakuace na terminálu letiště Václava Havla

Zdroj: AKTU.cz

Evakuace na terminálu letiště Václava Havla - 1

Hodnocení:

 

Podle informací Aktu.cz dorazil na letiště i ministr vnitra Milan Chovanec a první náměstek policejního prezidenta Martin Vondrášek.

 

"Terminál jedna je určen k odbavení letů mimo Schengenský prostor. Předpokládáme, že zpoždění se některých letů dotkne, zatím ale nevíme, jak dlouho opatření potrvá," sdělila mluvčí pražského letiště Marika Janoušková.

 

 

V úterý odpoledne vyklidila policie kvůli nálezu podezřelého zavazadla celé Staroměstské náměstí v Praze. Pyrotechnik zjistil, že je kufr prázdný a stovky turistů se tak mohly vrátit zpět.

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

6.9. | 16:15 Roman Nemergut
10
Pokud na letiště nevpustíte a nenecháte tam z letadla vystoupit žádného ...
6.9. | 16:30 pichav
-5
☝ MUSLIM !!!!! ZE SE TEN KUFR MUSEL ZVEDAT !!! Z VAS RASISTICKY A XENOFOBNI ...
6.9. | 17:34 Roman Skala
1
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud ty plavky byly vyprané tak nemohlo dojít ke kontaminaci.
6.9. | 16:32 Roman Skala
2
Náhlasit nevhodný komentář
Roztržitá opálená seniorka doma hledá ukradený hotelový ručník a mokré plavky a ostým hochům přišla ta bagáž podezřelá. To je blamáž pro diváky. Demonstrace připravenosti.
6.9. | 16:30 pichav
-5
Náhlasit nevhodný komentář
☝ MUSLIM !!!!! ZE SE TEN KUFR MUSEL ZVEDAT !!! Z VAS RASISTICKY A XENOFOBNI CESI !! A MUSLIM !! ZE NIKOHO ZAS NENAPADLO SE NEJPRVE PODIVAT JESTLI SE TEN KUFR ZVEDA !!!! JESTLI SE ZVEDAL BYL ZIVY !!!! MOZNA V NEM BYLA DOKONCE ZAHALENA ZIVA SEXBOMBA !!!! JEN OTEVRIT A UZIJTE SI !!! CHLAPI !!! MUSLIM ☝
6.9. | 16:29 jkazatel
2
Náhlasit nevhodný komentář
No konečně. Už se těšíte na výsledky svého vítání, že ?
6.9. | 16:24 bogorovnyj
2
Náhlasit nevhodný komentář
Stačí jedno jednoduchý pravidlo, žádnej Arab na území ČR a je s terorem komplexně vyřešeno. Že to je k části Arabů nespravedlivý, no jistě že je, ale koho to kuurva zajimá.
6.9. | 16:15 Roman Nemergut
10
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud na letiště nevpustíte a nenecháte tam z letadla vystoupit žádného slimáka, můžete bez obav a v klidu jakékoliv volně se povalující zavazadlo otevřít a nic se nemůže stát. Ne každý muslim je terorista, ale každý terorista je muslim.
6.9. | 16:13 bogorovnyj
9
Náhlasit nevhodný komentář
Ááááá no konečně. Jestli bude nález pozitívní, konečně budeme taky světoví. A někdo tam nahoře za to ponese odpovědnost ze které už se nevylže. Ostatně Chovancova bezstarostnost k tomu přímo vybízela, je to jenom otázka času.