Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 22. 2. 2018
Výměna manželek

Honza vrací úder: "Martina se musela léčit! Na děti křičím dál"

Výměna manželek: Problémy s alkoholem a neustálý řev na děti! - 4
Zdroj: TV Nova
Honza vzbudil chováním ve Výměně manželek bouřlivé reakce

Středeční díl Výměny manželek i reakce na něj byly opět hodně vyhrocené. Honza podle náhradní manželky neustále pil a dětem nadával i sprostě. Martina se přiznala, že se v druhé rodině hodně bála, podle Honzy byl ale problém v ní. Doteď je prý zdeptaný.

Ve středeční premiérové Výměně manželek diváci sledovali rodinu z Hevlína na Moravě, kterou tvoří Mirka (41), Honza (50), dcery Jana (14), Sára (10) a syn Honza (4). Na druhé straně se seznámili s Martinou (47), Ondrou (34) a dcerou Kateřinou (8), kteří žijí v Hrusicích.

 

Chování Honzy vůči dětem vyvolalo mezi diváky prudkou odezvu. Sám tatínek ale odmítl, že by na výchovu měl vliv alkohol, který vypije. "Vůbec se to nemění s tím, jestli piju nebo ne. To je tím, že když se na děti nekřikne, nejradši by jenom leželi a byli na počítači," prohlásil Honza.

 

V tom s manželem souhlasila i Mirka. "Někdo si dá pivo nebo se picne, to se prostě stane. Oni z toho udělali tragikomedii. Manžel je přísný i bez piva, u nás je to normálně. Křičím já i manžel, ale není pravda, že je alkoholik. U malého se občas musí dát po zadku, ale fyzické tresty určitě nemají denně," sdělila.

 

Připomeňte si, jak Honza po několika pivech na děti křičel:

 

Martina podle Honzy do domu v Hevlíně přinesla negativní energii. "Ještě dneska jsem z toho psychicky zdeptaný. Co tu bylo za ženskou, to je katastrofa. Byla hrozná. Nevím, jestli se léčila na psychiatrii, ale myslím si, že jo, protože to se nedalo vydržet," svěřil se Honza. Konkrétní příklady ale neuvedl.

 

120

GALERIE: Výměna manželek: Problémy s alkoholem a neustálý řev na děti!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Problémy s alkoholem a neustálý řev na děti! - 20

Hodnocení:

 

Alkohol prý Honza omezil, ale jen proto, že na něj nemá chuť. "Pivo jsem neměl tři týdny. Až na něj ale znovu dostanu chuť, dám si ho. To mi nikdo nezakáže," prohlásil. A vzkázal něco i druhému manželovi. "Ať je déle doma, nejen tři hodiny a pak jde spát. Aby poznal, co doma doopravdy má," dodal.

 

V rodině se podle něj kvůli Výměně nic nezměnilo. "Zůstalo to tak, jak to bylo. Jestli si někdo myslí, že děcka nemusí nic dělat a můžou se jen válet a hrát si, tak to u nás nebude. Nic zásadního se ale nezměnilo, všechno při starém. Zvyk je zvyk," říká Honza.

 

Podle Mirky se rodina více semkla a podnikají spolu různé výlety. "Byli jsme na dovolené, věnujeme se dětem, najdeme si na sebe čas. Teď je manžel doma, tak to jde, ale až zase začne pracovat, budu na děti sama," povzdychla si Mirka. Manžel i děti se prý také více snaží v domácnosti pomáhat.

 

 

Mirka na rozdíl od Honzy, který prý dokonce uvažoval, že reality show ukončí předčasně, vzpomíná na Výměnu ráda. "U mě bylo všechno v pohodě, tam to bylo perfektní. Já si nemůžu stěžovat na náhradního manžela ani na tu malou. Všechno super, klobouk dolů," pochválila Mirka.

 

Co dalšího rodina z Hevlína prozradila? To se dozvíte na Nova.cz! Neviděli jste poslední díl? Pusťte si ho na Nova Plus, všechny epizody najdete na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Můj manžel má problém s alkoholem! Co mám dělat? + TEST
KVÍZ: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?

epa TN.cz