Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.11. 2015 14:19
VÁNOCE BEZ STROMKU

STRACH Z ÚTOKU: Islámský stát zničil tradiční české Vánoce!

Zdroj: TV Nova

V Česku se letos možná nebude konat slavnostní akce na Staroměstském náměstí, kde je každý rok rozsvícen vánoční stromek za účasti stovek lidí. Letos by se tato akce podle exkluzivních informací TV Nova nemusela konat vůbec. Kvůli bezpečnosti.

České Vánoce možná budou letos bez tradičního oficiálního rozsvěcení stromku na Staroměstském náměstí. Vedení Prahy má strach, že by akce, na kterou každý rok přichází stovky lidí, mohla být riziková vzhledem k teroristickým útokům, které v poslední době sužují Evropu.

 

Islámský stát tak stovkám pražanů možná ukradl jejich oblíbenou předvánoční atrakci. Z hlediska bezpečnosti je to ale rozumné řešení.

 

 

Podobná opatření se týkají také vánočních trhů. Budou je provázet výrazná bezpečnostní opatření mnohem výraznější, než tomu bylo v předchozích letech.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Srdceryvné přání chlapce ze školky pod stromeček: Ježíšku, nechci prostitutky!

GALERIE: Zhubla kvůli Vánocům. Matka od rodiny shodila 50 kg. Je z ní kráska?

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

18.11. | 19:43 fantozzi602
108
to nemuzete udelat vy hovada,tak tam nechodte,kdyz se bojite,stejne na vas neni ...
18.11. | 20:08 pichav
-37
ZRUSENI VANOC == VITEZSTVI ZDRAVEHO ROZUMU !!!!! VSEMOHOUCI UZ SE NEMUZE DIVAT ...
22.11. | 02:04 akakinder
0
Náhlasit nevhodný komentář
uz-nerejeme-drzkou-v-zemi Dělá mně nesmírnou radost, že tady primitivní tupá pič@ bla,bla..to už je trapná hláška seš jak kolovrátek(pořád dokola) vymysli něco novýho ať se tady můžem zasmát ty co už nereješ držkou v zemi ale knížeti v tý jeho po..sra.ný a spocený p.r..de.li :-) ty pampers držko :-)
20.11. | 23:49 akakinder
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ale mám tady něco specialního pro držku"pošli to knížeti Se podívejte jak jsou už teď posraný syrský umírněný usekávači hlav kámoši Johna McCaine :-) :-) :-) https://www.youtube.com/watch?v=cs0De8b-dRM Co na to ríkáš ty co věčně reješ držkou v pr..de li?teda pardon v zemi? :-) :-) :-)
20.11. | 23:46 akakinder
0
Náhlasit nevhodný komentář
akakinder: Čekám na ty tvoje fotomontáže, TheBille///// Ty si je ještě neviděl?Tak se podívej Kalouskovi do pr..de..le tam je uvudíš :-) :-) :-)
20.11. | 23:03 fantozzi602
1
Náhlasit nevhodný komentář
diky vsem kteri se dokazete spojit nejen pri vitezstvi ms v hokeji ale i kdyz je treba ukazat sralbotkum a schovancum ze se neposerem z nejakych kozomrdu,uz bylo dost zmoulani cepic v ruce,kdo se boji sere v sini,ze krnacova?
20.11. | 22:51 overal
6
Náhlasit nevhodný komentář
Pořádná bezpečnostní opatření, samozřejmě ano, ale zrušení rozsvícení stromku je VÍTĚZSTVÍ ISLAMISTŮ, s vydatnou pomocí hloupých, zbabělých a neschopných politiků!
20.11. | 13:45 svoboda1
4
Náhlasit nevhodný komentář
Vánoce nám pokazili naši politici protože se serou do čeho jim nic neni a na nase občaný serou.
20.11. | 12:57 akakinder
0
Náhlasit nevhodný komentář
uz-nerejeme-drzkou-v-zemi:Ty seš ten samej pacient jako píchav pro tebe mám taky ten samý lék popros tatínka ať tě vrazí nazpátek mamínce do k.u..nd..y a ještě jednou tě př..e.mr..d.á.A min.3x.Uvidíš pomůže ti to. :-)
20.11. | 11:21 Anna Liv
-1
Náhlasit nevhodný komentář
no to néééééééé
20.11. | 02:18 akakinder
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pro pichav.Postiženej človíčku,popros tatínka ať tě vrazí nazpátek mamínce do k.u..nd..y a ještě jednou tě př..e.mr..d.á.Ale tentokrát pořádně.Uvidíš pomůže ti to. :-)
19.11. | 23:47 akakinder
1
Náhlasit nevhodný komentář
uz-nerejeme-drzkou-v-zemi,a jestli ti to je málo tak pošli adresu a já se ti přijedu do ty tvý smradlaví držky klidně i v..y..sr..a.t. :-)