Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 10.2. 2017 14:38
život po výměně

Jana z Výměny manželek vrací úder: Řekla, jak to bylo se sexem!

Výměna manželek: Jana a Veronika - 3
Zdroj: TV Nova
Jak žije Jana a Zdeněk dnes?

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát se Jana snažila začlenit do romské rodiny žijící v Irsku, Veronika si zase musela poradit se dvěma hyperaktivními dětmi.

Ve středečním díle jste se seznámili s rodinou z Jaroměřic, kterou tvoří Jana (38), Zdeněk (39), dcera Kateřina (8) a syn Vojta (4). Na druhé straně se představila Veronika (33) s manželem Petrem (35), dcerami Lili (1) a Karolínou (16) a synem Petrem (13), kteří žijí v irském Galway.

 

Jak žije rodina Veroniky dnes, jsme psali ZDE. Teď se o svém životě po natáčení rozpovídala také Jana se Zdeňkem. Co se u nich změnilo?

 

Rodina do Výměny šla především kvůli problémům s výchovou dětí, které trpí poruchou pozornosti. "My jsme potřebovali názor třetí, nestranné, osoby. Já jsem byla ta, která nebyla tak důsledná. Po natáčení jsme se na to zaměřili a funguje to. Začali jsme hodně času trávit společně. Chodíme na brusle, jezdíme na lyže. To je pro mě velký krok," pochválila největší změnu Jana.

 

Zavzpomínala také na to, jaké to bylo v Irsku. Dům Veroniky se jí líbil, odpovídal jejímu životnímu stylu. "Bylo to sice menší, než máme my, ale bylo to vkusný," popsala s tím, že nešla do pořadu proto, aby kritizovala bydlení druhých. "Přijde mi dětinské, abych někoho kritizovala, aniž bych ho znala. Nepřetvařovala jsem se," dodala Jana.

 

111

GALERIE: Výměna manželek: Všude pavouci a mejdan v hospodě!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Všude pavouci a mejdan v hospodě! - 1

Hodnocení:

 

Sedla si také s náhradní rodinou. "Když jsem rodinu poznala, působili na mě mile. Peťa byl pohodář, dalo se s ním normálně bavit. Cítila jsem se tam uvolněně," řekla. Po odvysílání dílu ale bylo všechno jinak. "Je pravda, že po odvysílání dílu jsem názor trochu změnila. Mrzelo mě to, myslela jsem si, že se nepřetvařují. Ale z jejich strany to celé bylo divadlo," posteskla si žena.

 

 

Vyjádřila se také k dětem druhé rodiny. "Nechovali se jako vychované děti," řekla. Nejvíc jí vadilo, že měly neustále připomínky k jídlu a náhradní manžel je v tom ještě podporoval. "V Irsku děti písknou a rodiče skáčou," konstatovala.

 

Připomeňte si, které situaci vyvolaly největší hádky:

 

A jak to ve skutečnosti bylo s alkoholem? "Měl jsem tam nějaké likéry a víno, které jsem dostal jako dárek. V ledničce byla slivovice pro návštěvy, což je na Moravě normální, a nedopitá lahev Cinzana. Vlastně tam skoro nic nebylo," popsal Zdeněk. "Tam šlo asi o to, jak to oni pojali. Otevřu lednici, otevřu špajzku, vidím tam lahve, takže jsou to alkoholici. Podle mě hráli hroznou komedii. Chtěli pošpinit českou rodinu," přidala se k manželovi Jana.

 

"Mě to osočení z alkoholismu dost překvapilo. Za celých deset sní se mě na to ani nezeptala, abych to nějak uvedl na pravou míru," dodal Zdeněk.

 

Zbytečná jim přišla také kritika toho, že doma mají nepořádek. "Myslím, že tu máme čisto. Záleží na hodnotách - já raději podniknu něco s dětmi, než abych celý den lítala s hadrem. Veronika prý dvakrát denně vytírá a pětkrát denně leští sporák," zhodnotila Jana.

 

 

Jana také na pravou míru uvedla, jak to bylo s povídáním o sexu. "O sexu jsme se vůbec nebavili, řekla jsem jen pár vtipů se sexuální tematikou, byli jsme tam všichni dospělí. Neudělala jsem nic nezákonného," zakončila manželka.

 

Celý rozhovor najdete na webových stránkách Výměny manželek. Nestihli jste pořad v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.2. | 00:29 vechtr-z-protivina
13
To bylo jasné hned, že cigoši hrají divadlo. Kdo nemá v lednici nějakou ...
10.2. | 13:59 Vagin Analev
0
Fuj to je spodina!
11.2. | 08:28 Bohumír Panuš
10
Náhlasit nevhodný komentář
Čekal snad někdo od cikánů něco jiného? Ještě bych rád věděl jestli opravdu pracuje nebo mají všechno ze soc. podpory která je o hodně vyšší než u nás.
11.2. | 05:49 vlada-2222
6
Náhlasit nevhodný komentář
Zakomlexovaní cigoši a jejich rozmazlení haranti.Cigáni u nás jsou ovšem o 200%horší a to ve všech směrech
11.2. | 00:34 vechtr-z-protivina
13
Náhlasit nevhodný komentář
Cigoši, ti to mají v krvi. Úskočnost, faleš, podlost, podrazy, komediantství. Každý cigoš vidí bílého jen jako zdroj k okradení a zneužití. To je dané v cigošských genech. To se nedá předělat.
11.2. | 00:31 vechtr-z-protivina
7
Náhlasit nevhodný komentář
Kdy už konečně skončí tohle vyzdvihování a kasání cigošů a jiných tmavodržkatců. A doufám, že si paní potom pořádně zkontrolovala byt, jestli se jí tam po cigošce něco neztratilo. Vůbec bych se nedivil, kdyby se jí něco zadřelo za prsty. U cigošů je to normální.
11.2. | 00:29 vechtr-z-protivina
13
Náhlasit nevhodný komentář
To bylo jasné hned, že cigoši hrají divadlo. Kdo nemá v lednici nějakou lahvinku. Rasismus naruby z nich jen čišel, jako z každého cigoše. Spratky měli cigoši tak odporně nevychované, že mít já je v parádě, tak o ně jak byli drzí hůl přerazím.
10.2. | 22:34 overal
6
Náhlasit nevhodný komentář
Než se dívat na takové blitky, tak jdu raději koukat do záchodu, určitě to bude zajímavější!
10.2. | 22:28 Barbora Doleželová
4
Náhlasit nevhodný komentář
zajímavé, sice jsem to neviděla, ale má představivost má široké pole působnosti, nicméně je to asi i tak málo. takovej hnůj
10.2. | 13:59 Vagin Analev
0
Náhlasit nevhodný komentář
Fuj to je spodina!
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme