Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.10. 2017 08:05
galerie život po Výměně

Kristýnka z Výměny musela na operaci, má ochrnutou pusu!

Výměna manželek: Nevěra, agrese a škrcení páskem! - 4
Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat další velmi pikantní díl reality show Výměna manželek. Eva bojovala s dětmi i vznětlivým náhradním manželem, nejhůř ale snášela Petru, která místo ní deset dnů žila po boku temperamentního Jakuba. Jak si vede rodina z Ostravy dnes?

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu z Luk nad Jihlavou, kterou tvoří Petra (29), Mirek (31), synové Mirek (10) a Lukáš (8). Na druhé straně jste se seznámili s Evou (27), Kubou (27) a dcerou Kristýnou (7), kteří žijí v Ostravě.

 

Rodina z Ostravy si od začátku pochvalovala svůj harmonický vztah a do Výměny šla hlavně kvůli finanční odměně, kterou chtěla použít na zvelebení domova. A to se povedlo. "Dala nám penízky, takže jsme pohli s baráčkem - rekonstruujeme," raduje se Eva.

 

113

GALERIE: Vyhrocených osm očí ve Výměně manželek

Zdroj: TV Nova

Vyhrocených osm očí ve Výměně manželek - 2

Hodnocení:

 

Její nadšení ale kazí fakt, že malá Kristýnka na tom není zdravotně vůbec dobře. Celé tři týdny strávila v nemocnici. "Je po operaci, špatně mluví, má ochrnutou pusinku," přiznává zdrcená maminka, která nedávno získala novou práci.

 

 

I když rodina nyní zažívá krušné chvíle, Výměna podle Evy posílila jejich vztahy. "Utvrdili jsme se v tom, že bez sebe nemůžeme být," říká. Druhou rodinu už ale rozhodně vidět nechtějí. Hlavním kamenem úrazu má být výbušná Petra. Eva jí vyčítá hlavně nedůslednou péči o děti a to, že v době Výměny náhradnímu manželovi Jakubovi nepřipravovala jídlo.

 

JAK DNES ŽIJE DRUHÁ RODINĚ, SE PODÍVEJTE ZDE

 

A velmi citlivým tématem byl i úklid. Ten si vzájemně vyčítaly obě maminky. Eva si ale kritiku příliš nepřipouští. Tvrdí, že příbuzní Mirka si ji chválili. "Sama jeho maminka s tetou říkaly, že v životě neměly doma takhle poklizeno," vysvětluje.

 

Neviděli jste poslední díl Výměny manželek? Můžete si ho pustit na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

Připomeňte si vyhrocených osm očí:NEPŘEHLÉDNĚTE:
Petra z Výměny o náhradní manželce:´Je to špína!´ Poslala jí drsný vzkaz

VELKÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY: ´Bojujeme!´ svěřila se nešťastná Eva z Výměny manželek
 

lud TN.cz