Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.2. 2017 11:32
Expremiér na ocet

Rodinná krize Paroubkových: Petra se od manžela odstěhovala!

Manželé Petra a Jiří Paroubkovi
Zdroj: Jakub Deml/TN.cz
Manželé Petra a Jiří Paroubkovi

Paroubkovi prochází manželskou krizí. Neshody údajně panují v rodině bývalého premiéra už léta. Podle informací Blesku už se od Jiřího Paroubka žena Petra odstěhovala.

Začalo to rozvodem a rozvodem to nejspíš i skončí. Petra Paroubková se podle nejmenovaného zdroje Blesku od expremiéra nedávno odstěhovala, mezi manželi to údajně skřípalo už poslední půlrok. A může za tím být i Paroubkova bývalá žena Zuzana.

 

Petře Paroubkové prý vadilo, že se její manžel se Zuzanou znovu sbližuje. Brali ji i na rodinné dovolené! Problém byl údajně i v tom, že chtěl Paroubek znovu do politiky. Měl se také projevit 21letý věkový rozdíl, jehož význam Paroubková odmítala se slovy, že je pro ni důležitý expremiérův "sexy mozek".

 

Jestli jde o dočasné neshody, nebo vše opravu vyústí v rozvod, zatím není jasné. Petra Paroubková má podle deníku už týden vypnutý telefon a k ničemu se nechce vyjadřovat, podobně jako bývalý premiér. "Vůbec to nebudu komentovat. V každé rodině něco je a uvidíme, jak to dopadne," uvedl pro deník.

 

 

Vztah tehdejšího předsedy ČSSD s tlumočnicí Petrou Kováčovou vyšel najevo v červnu 2007. O tři měsíce později se Paroubek rozvedl a už v listopadu se konala nová svatba. Dva roky poté se narodila dcera Margarita, po dospělém synovi Jiřím druhé Paroubkovo dítě.

 

Manželé Paroubkovi byli v roce 2015 hosty pořadu Vaše téma:

epa TN.cz