Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.9. 2017 10:47
rozzlobené matky

Matky kritizují Hanku Reinders za návrat do práce. Tohle odpověděla

Hana Reinders - 7
Zdroj: Instagram

Moderátorka Snídaně s Novou a novopečená maminka Hanka Reinders, se nedávno stala terčem kritiky za rychlý návrat do práce, jen měsíc po porodu. Kritické komentáře však nenechala jen tak a na svých sociálních sítích se k nim vyjádřila.

"Vysílame s kolegou jednou týdně v pondělí tři hodiny, takže od malého Andrýska odcházím na tři hodiny 6:00-9:00, po deváté už jsem doma," brání se Hanka na svém Facebooku.


Po dobu její nepřítomnosti hlídá syna manžel. "Dítě nemá jenom matku!" brání se ostré kritice.Hanka i její syn se těší dobrému zdraví, a tak nevidí jako problém, že si na pár hodin v týdnu odskočí do práce a přispěje tak do rodinného rozpočtu.


19

GALERIE: Hanka Reinders o porodu a dítěti

Zdroj: Instagram

Hana Reinders - 7

Hodnocení:

 

"Neexistuje žadný manuál, jak být dokonalou matkou nebo, co je pro dítě úplně nejlepší. Veřím, že každá z nás matek se chová a jedná s tím nejlepším úmyslem a láskou ke svému dítěti," vzkázala na adresu kritizujících matek.

 Hanka také uvedla, že by nerada skončila jako matka, která je s dítětem 24 hodin denně a panikaří, když se na chvíli vzdálí. Takové matky pak přenáší stres na dítě. "To už je lepší si odskočit občas do práce a být v pohodě a tím pádem mít i spokojené dítě. Snažím se být tou nejlepší milující matkou a to je to nejdůležitější," dodala na závěr.
 

kik TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.9. | 10:57 borovicek1
22
hamty hamty
14.9. | 17:52 camillach
-5
Pani Schwarzova,plne s vami souhlasim. Taky doma mame dve male deticky a ...
15.9. | 09:52 brta
-1
Náhlasit nevhodný komentář
proč k tomu odpornymu negroj o članek niže žadna možnost komentaře?protože by byly rasisticke?ano byly,protže kdo jiny to mohl spachat než fetackej smradlavej ciganskej odpornej dement.....chytit,zavřit,nechat makat v kamenolomu,bez možnosti v pulce trestu žadat o propuštěni...
15.9. | 08:09 adnachiel
3
Náhlasit nevhodný komentář
Spokojené dítě matka kojí. Tahle slepice ovšem ani neví, co to je. Nechápu, proč takové ženské vůbec mají děti, když se o ně nechtějí řádně starat a všechno jiné je jim přednější, než péče o vlastní dítě.
15.9. | 01:09 allanaldik
2
Náhlasit nevhodný komentář
Mnoho zen matek se vraci do prace hned po porodu a nikomu to nevadi ale Reinders je videt tak se do ni hned trefujete. To ze tam je 1x v tydnu kolik? 4 hodiny iá s cestou? to je teda drina. Nebo jste nastvani ze jeji manzel hlida a vaš ne?Umela si to zaridit narozdil od jinych.
14.9. | 22:16 jaroslav fojtík
4
Náhlasit nevhodný komentář
Dorota Machalova!
14.9. | 21:26 passerby1
4
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby si vyfoukla vše co má nafouklý, koupil bych ji rohlík. Umělohmotná ostuda!
14.9. | 19:43 miomiu
2
Náhlasit nevhodný komentář
Silikonova fena se nemela rozmnozovat, radeji si mela poridit psa, nenazrana karieristka.
14.9. | 17:52 camillach
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Pani Schwarzova,plne s vami souhlasim. Taky doma mame dve male deticky a rozhodne mi nevadi,kdyz si manzelka nekam cas od casu zajde. I ona ma narok byt mezi lidmi.
14.9. | 17:15 Petra Schwarzová
7
Náhlasit nevhodný komentář
Sice nevím, kdo to je, ale nevidím na tom nic špatného. Ukažte mi mámu, která je 24h s mimi v kuse. Nechodí cvičit, neskočí si ke kadeřnici, neodběhne na nákupy nebo na kafe k sousedce, když je taťka doma. Pokud takové jsou, tak to nejsou mámy, ale otrokyně. I maminky miminek potřebují žít.
14.9. | 13:00 Vojta Také
12
Náhlasit nevhodný komentář
Reinders ? A to je kdo ?
14.9. | 12:51 josevanajebuh
17
Náhlasit nevhodný komentář
Kozatka má koukám i umělé rty..místo svého uzoučkého má nateklý umělý..divná osoba..bála se,že kdyby nebyla pár měsíců v tv,že by jí vykopli..