Hana Mašlíková

Hanku Mašlíkovou naštval bulvár: Pravda o prasklých silikonech

Hanku Mašlíkovou naštval bulvár: Pravda o prasklých silikonech
Zdroj: Instagram

Populární moderátorka Snídaně s Novou Hanka Mašlíková se před měsícem stala maminkou a šťastně si užívá šestinedělí. Podle vlastních slov se cítí skvěle. Dokonce se již vrátila na televizní obrazovky. Co se však stalo terčem spekulací a častých dotazů není paradoxně Hančin syn Andreas, ale, jak už to tak bývá, její silikonové poprsí.

Bulvární weby již naplňují titulky o tom, že Hance prasklo její silikonové poprsí a kvůli tomu prý nemůže svého syna kojit. Hanka Tn.cz potvrdila, že jsou oba se synem v pořádku a žádné nebezpečí jí nehrozí.

"Je to úplný nesmysl. Samozřejmě jsem v pořádku. Co se týče kojení, tak opravdu nekojím, ale není to kvůli tomu, že by mi něco prasklo, ale spíše z preventivních důvodů. Domluvili jsme se na tom s mým lékařem již dávno, kvůli malým prasklinkám, ale opravdu mi nikde nic nevytéká a jsem v pořádku,“ uvedla Hanka spekulace na pravou míru.

Související obsah

Žádné zdravotní potíže prý nemá, o čemž svědčí i její nedávný návrat na televizní obrazovky. "Kdybych měla nějaké komplikace, tak se určitě nevracím do práce,“ vysvětlila.

Přestože svého syna nekojí, oba se mají k světu a těší se pevnému zdraví. "I přesto, že jsem podstoupila císařský řez, hojím se skvěle a plně si užívám šestinedělí. Malý je úžasný,“ uzavřela rozhovor.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

EXKLUZIVNÍ FOTO: Hanka Mašlíková ukázala jedinečné snímky ze svatby! Novomanželům to na nich zatraceně sekne

Hana Mašlíková o nabouchaném příteli: Bála se ho!

Hanka Mašlíková: Nikdy jsem žádnou dietu nedržela, jím jak Otesánek! ROZHOVOR

kik, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz