Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.2. 2018 15:43
premiérový díl

Michal má ve Výměně manželek co vysvětlovat: Nejsem pedofil, tvrdí

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si temperamentní Aneta poradí se životem ve stísněných prostorách zahradního domku a jestli se dokáže panovačná Ukrajinka Nadia přizpůsobit životu rodiny, kde dítě je na prvním místě.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Prahy, kterou tvoří Aneta (31), Michal (40) a dcera Adéla (4). Na druhé straně se seznámíme s Nadiou (37), Michalem (32), dcerou Míšou (6) a synem Filipem (10), kteří žijí na okraji Brna.

 

Rodina z Prahy šla do Výměny manželek z velmi zvláštního důvodu. Chtějí dokázat biologickému otci čtyřleté Adély, že Michal, který ji v současné době spolu s Anetou vychovává, není pedofil. Toto obvinění totiž už v minulosti padlo.

 

112

GALERIE: Výměna manželek: Deset dní v zahradním domku!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Deset dní v zahradním domku! - 1

Hodnocení:

 

Anetu čeká v náhradní domácnosti jedno velké překvapení. Deset dní bude muset trávit v zahradním domku, kde rodina z Brna žije. A prostory to jsou docela stísněné. Zvládne to? 

 

 

Na to se podívejte ve středeční Výměně manželek ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Jak dobře znáte pořad VÝMĚNA MANŽELEK?

mom TN.cz