Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 7. 2. 2018
Dovolená v Lánech

Nechutný útok na Miloše Zemana! Pražský hrad se obrátí na policii

Miloš Zeman, policie
Zdroj: TN.cz

Blízké spolupracovníky prezidenta Miloše Zemana naštval anonym, který o hlavě státu šíří informace, že je Zeman v nemocnici. Prezidenta měla postihnout mrtvice. Podle Zemanova mluvčího Jiřího Ovčáčka si ale prezident užívá dovolenou v Lánech. Kancelář prezidenta kvůli pomluvám plánuje podat trestní oznámení.

"Pan prezident si po vítězství zaslouženě užívá dovolené v Lánech. Včera po dlouhé době navštívil bazén, který je zde k dispozici. Prostě pohoda, kterou panu prezidentovi moc přeju," napsal na facebooku mluvčí Kanceláře prezidenta Jiří Ovčáček.

 

I on musel přerušit svou dovolenou, když několik redakcí dostalo zprávu, že Miloš Zeman měl skončit v nemocnici. Hospitalizován měl být kvůli mrtvici. Zprávy o jeho podlomeném zdraví se objevily i bezprostředně po 2. kolu prezidentské volby.

 

"Ve čtvrtek večer do Lán přijede pan premiér Babiš," nastínil další Zemanův program Ovčáček. Kancelář prezidenta tentokrát nechce nechat šíření dezinformací o prezidentově zdravotním stavu nechat jen tak.

 

 

"Co s těmi, kteří navzdory faktům neustále účelově šíří lež, že je pan prezident v nemocnici? Jednoduché. Ať si na ně posvítí bezpečnostní složky!" vzkázal Ovčáček.

 

Kancelář prezidenta bude chtít, aby policie autory těchto zpráv vypátrala. Kvůli zdravotnímu stavu Miloše Zemana už padlo jedno trestní oznámení a jedna žaloba. Pražský hrad je podal na brněnského komunálního politika Stanislava Bartíka, který před volbami na facebooku napsal, že Miloš Zeman umírá na rakovinu.

 

 

Údajná rakovina byla jedním ze tří nelichotivých vyjádření o zdravotním stavu, která Miloš Zeman zmínil také v prezidentské debatě na TV Nova. Tou další byla zpráva o tom, že má údajně amputovanou pravou nohu. Poslední fámou, kterou prezident připomněl, byly zvěsti o tom, že znepokojivě mrká, což má svědčit o neurologické vadě. To Miloš Zeman ve studiu názorně vyvracel.

 

Miloš Zeman předvádí, že nemá problémy s mrkáním:


 

vbo TN.cz
Reklama