Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.12. 2017 23:10
vrah na útěku

"Nejlepší člověk v našem okolí," řekla žena o zavražděné v Jihlavě

Vražda v Jihlavě
Zdroj: TV Nova

Jihlava je v šoku z vraždy za bílého dne. Policie pátrá po pachateli, který na sídlišti zastřelil starší ženu. Vrah z místa činu ujel v červeném terénním voze. Známá o zavražděné promluvila.

"Nejlepší člověk v našem okolí, tohle si opravdu nezasloužila," řekla TN.cz žena, která oběť znala. Vražda šokovala obyvatele Jihlavy.

 

"Jel jsem okolo, když už tam byli záchranáři s velkou sanitou, cestou jsem pouštěl ještě rychlé auto s lékařem a tři policejní auta. Vypadalo to velmi vážně," popsal Aleš.

 

"Bylo to u mě v ulici!" napsala vyděšená žena. "To aby se člověk bál někam jet, to je děs, co se to děje," řekla Katka. "To je hrozné, co se děje! Za bílého dne," napsala Erika. "Je to neskutečné, kousek je škola, děti tu chodí každý den. Místo už je průjezdné," napsala Gábina.

 

 

"Co to může být za krysu! Dala bych mu trest smrti, měli by to vrátit zpět," myslí si Erika. "To aby se člověk bál jít po ulici," dodala Jiřina. "Za chvíli tam mám jet a vůbec se mi nechce," napsal muž.

 

Jedna ze svědkyň hrozivé události dokonce promluvila přímo na kameru. "Žena ležela vedle auta, chrčela, byla asi v bezvědomí. Pokoušeli se ji tam oživit," sdělila reportérovi.

 

Žena (71) podle informací TV Nova projížděla autem ulicí Slavíčkova v centru Jihlavy. Krátce po druhé hodině odpolední ji míjelo protijedoucí auto, ze kterého na ženu podle svědků někdo dvakrát vystřelil. "Vyšetřujeme závažný násilný čin," potvrdila krajská mluvčí policie Dana Čírtková.

 

Podívejte se na reportáž:

ham TN.cz