Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.4. 2018 10:53
Jméno prozrazeno?!

Odhalení jména královského potomka? Lidé ho vypátrali sami!

Kate a William ukázali druhého syna - 2
Zdroj: Twitter, Kensington Palace

Princ William a vévodkyně Kate v pondělí přivedli na svět svého třetího potomka - malého prince. Jeho jméno je však pro veřejnost ještě stále zahaleno tajemstvím. Někteří skalní fanoušci královského páru mají o jménu jejich syna ale už teď jasno!

Královský pár se se svým synem objevil na veřejnosti v pondělí večer, teprve několik hodin po narození svého již třetího potomka. Kate vypadala jako vždy dokonale a upraveně, a to i přes to, že ji dělilo pouhých sedm hodin od právě prožitých porodních bolestí.


18

GALERIE: Kate a William se radují z třetího potomka

Zdroj: Profimedia

Kate a William se radují z třetího potomka - 5

Hodnocení:


 

Zatímco u svých předchozích dvou potomků - prince George a princezny Charlotte prozradili pyšní rodiče obě jména hned po dvou dnech, s vyzrazením třetího jména si dává pár opravdu na čas. A Britové se začínají rozčilovat. Někteří fanoušci královské rodiny proto začali pátrat na vlastní pěst a mají svou vlastní teorii o tom, jak se dítko jmenuje. 

 

 

Jednou z posledních spekulací je také ta, že se jméno nejmladšího syna Prince Williama a vévodkyně Kate dozvíme až v neděli, kdy pár oslaví své sedmileté výročí svatby. I přesto se dnes začalo proslýchat údajné jméno královského dítěte.

 

 

Podle skalních a pozorných fanoušků je jméno malého prince již jasné. Ve čtvrtek večer si totiž všimli údajné webové stránky, která je věnována dalšímu královskému miminku - princi Albertovi. Na stránku byl následně fanouškům odepřen přístup. Je možné, že udělali v paláci chybu a jméno třetího královského potomka prozradili omylem dříve, než původně zamýšleli? Albert je každopádně moc hezké jméno. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zbláznil se? Princ Harry udělal před svatbou odvážné gesto, které mu jednou může zničit život!

První fotka s královským miminkem má skryté poselství. Dojme vás
Jak vypadat pár hodin po porodu skvěle jako Kate? Známe její tajemství

ten TN.cz