Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 9. 9. 2017
Hororová scéna

Opilý otec usnul na gauči, pes zatím roztrhal miminko (†3 týdny)!

Otec usnul na gauči, pes roztrhal miminko - 1
Zdroj: facebook
Ryan Young se synem Reggiem

Třítýdenní chlapeček zemřel hroznou smrtí, roztrhal ho rodinný pes. Malý teriér miminko napadl, když ho měl hlídat otec. Ten ale vypil osm plechovek piva a usnul na gauči. Celý útok prospal, probudil ho až křik partnerky, která přišla domů.

Byl to okamžik naprosté hrůzy. Maria Blacklinová ze Sunderlandu se vracela domů a těšila se na své čerstvě narozené miminko. Třítýdenního chlapečka ale našla v hrozném stavu, stěží dýchal. Na gauči přitom spal její partner Ryan Young spolu s teriérem Trickym. Píše o tom britský portál Daily Mirror.

 

Maria nechápala, co se stalo. Poslední hodiny strávila se svými rodiči, protože ten den jí zemřela babička a ona je chtěla utěšit. Malého Reggieho nechala v houpacím vajíčku pro miminka, měl ho hlídat jeho tatínek. Ten ale vypil osm plechovek piva a usnul hlubokým spánkem.

 

Menší pes, který běžně zůstával na zahradě a mohl jen do kuchyně, se dostal až do pokoje a chlapečka napadl. Maria popsala svůj návrat domů jako "horor". Syna našla v kaluži krve, byl celý modrý, ale ještě žil. I přesto mu záchranáři už nedokázali pomoci.

 

15

GALERIE: Otec usnul na gauči, dítě mezitím zabil pes

Zdroj: facebook

Otec usnul na gauči, pes roztrhal miminko - 1

Hodnocení:

 

Hrůzný incident se udál v červnu 2015, až teď ale Ryana poslal soud do vězení. Při výslechu muž tvrdil, že nebyl opilý, jen unavený. Podle policistů, kteří na místo dorazili, z něj ale táhl alkohol a určitě byl opilý. Ryan ale odmítl dechovou zkoušku, a tak není jasné, kolik alkoholu měl v krvi.

 

Vyšetřovatelé uvedli, že miminko buď z kolíbky vypadlo, nebo ho vytáhl teriér. Podnětem mohly být chlapečkovy nekoordinované pohyby a to, že ho neznal. Rodina nikdy nezaregistrovala, že by byl pes agresivní. Podle kriminalistů mohl Ryan lehce útoku zabránit, ale za celých dvacet minut se nevzbudil.

 

 

U soudu Ryan plakal a podle své obhájkyně je naprosto zdrcený. "Chtěl by vrátit čas a přivést své dítě zpět, ale nemůže. Muselo to být hrozné, když nesl chlapečkovu rakev na jeho pohřbu. On už se sám odsoudil k doživotí," uvedla Caroline Goodwinová.

 

Soudce poslal Ryana na 21 měsíců do vězení a zakázal mu chovat psa po sedm let. "Jsem přesvědčen, že si nehlídal psa, protože byl pod vlivem alkoholu a sobecky se rozhodl pít i po náročném dni v práci," prohlásil soudce Tim Gittens.

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.9. | 06:45 bobule6
46
Nezodpovědné howada by neměly mít děti.
9.9. | 06:31 pravda1
-16
A koho to zajímá? Chudák pes.
15.9. | 10:33 Petr Dokoupil
0
Náhlasit nevhodný komentář
A nedají si ti lidi s těmi psi pokoj a nedají si pokoj a nedají si pokoj. Kolik dětí už psi potrhali a ti lidi se nepoučí a nepoučí a budou chovat psy, když mají malé děti. Buď jedno, nebo druhé.
10.9. | 11:52 markyresin
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Pravda1-o me nemej peci.Rada se na sebe koukam.Zato ty by si potreboval takovy aby si do sebe videl,co z tebe obcas pada za sr*cky
9.9. | 21:40 pravda1
2
Náhlasit nevhodný komentář
markyresin lidí je jako sraček, to sis nevšim? Pokud ne, tak koukni do zrcadla. A bacha abys ho neupatlal. :D A ano chudák pes. Za blbost člověka bude to zvíře trpět.
9.9. | 16:25 pichav
-2
Náhlasit nevhodný komentář
☝ PRAVDA MA PRAVDU !!!! JEN TO NIKOMU TADY ASI TEZKO DOJDE !!!! PES JE VZDY VERNY !!!! PROTO CHUDAK !!!! Z CHLAPCE BY TREBA VYROSTL TRANSEXUAL !!!! A PO PREOPERACI !!!!! BY Z NEHO BYLA NEVERNA ZENSKA !!!! BEZ ZARUKY !!!! U PSA MATE 99,99999% ZARUKU ZE BUDE VERNY ☝
9.9. | 16:01 markyresin
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Bacha *ebil pravda se nastval.Tak az se zahrabem tak ja doufam ze uz nam tam budes drzet misto.Protoze chudak pes kdyz se to tyka deti muze napsat jen magor
9.9. | 14:15 pichav
-8
Náhlasit nevhodný komentář
☝ JA NEVIM PRC TOCI TAKOVE PROPADAKY FILMY !!!! S BANALNI PREDLOHOU !!!!! JAK JA BYCH RAD VIDEL !!!! ZE PES USNUL NA GAUCI !!!! PRESTAL HLIDAT PANA A JEHO UCHYLNE CHOUTKY !!!! A TEN PAN OTEC TOHO VYUZIL !!!! A ROZTRHAL MIMINKO !!!!! TO BY BYL HORO PODLE MEHO !!!! PODKLADU ☝
9.9. | 12:04 pravda1
5
Náhlasit nevhodný komentář
Zacotomame, to teda nevím za co to máme tady číst ty tvoje nechutné zvratky tvého chorého mozku. Udělej pro společnost laskavost, zahrabej se hluboko pod zem spolu s markyresin.
9.9. | 11:54 Roman Skala
-8
Náhlasit nevhodný komentář
To prase svou dceru ojelo a kuchlo.
9.9. | 11:53 pravda1
4
Náhlasit nevhodný komentář
Trasimi bohužel jsem, a kéž bych nebyl. Jelikož lidi jsou nákaza tak jako ty !!!!
9.9. | 11:10 zacotomame
-3
Náhlasit nevhodný komentář
9.9. | 06:31 pravda1, ono se taky howno stane až zdechneš. Myslím, že to bude taky zajímat jen pohřební ústav, kterej na tom vydělá. I když tobě by slušela spíš kafilerka...
Obchodní sdělení

Bohemia Apple