Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.1. 2016 18:48
Dojemné video

Otec roku! Pro svého postiženého syna udělal něco úžasného!

Zdroj: YouTube.com

Jak je důležité radovat se z každé maličkosti ukázali lidem na sociálních sítích otec s postiženým synem. Muž, hned překřtěný na otce roku, vzal svého postiženého syna ven, aby mohl poprvé na vlastní kůži pocítit déšť. A oba dva si to náramně užívají.

Není jasné, kde přesně video vzniklo. Na YouTube jej ale nahrál uživatel Marcos Vinícius Petri z brazilského Sao Paula. Klip se jmenuje Táta je táta. Za pár dní jej shlédlo půl milionu uživatelů. Ti se přímo rozplývají nad obětavostí otce.

 

Jeho syn má zjevně vážné postižení svalového charakteru. Otec se rozhodl splnit mu přání a vynést jej ven, aby mohl poprvé na vlastní kůži pocítit déšť. Jen v plavkách a žabkách tak vzal syna a vyšel s ním na dvůr. Oba si chvilku venku nesmírně užívají.

 

Za svůj kousek sklidil nadšené reakce. "Tenhle táta je skvělý táta. Doufám, že budu alespoň z poloviny takový chlap, jakým je on!" napsal jeden uživatel. "Chci být takovýhle muž, až budu starší," připojil se další. "Někdy činy vyjádří lásku mnohem lépe, než jakákoliv slova," napsal další.

 

 

Vedle jeho gesta obdivují hlavně ženské divačky mužovu postavu. Ačkoliv ve středních letech, má mladíkův otec svaly, které by mu nejeden mladík záviděl. Jeden z uživatelů sociální sítě Reddit přispěchal s vysvětlením: "Myslím, že ten otec má tak vytvarovanou postavu, protože neustále nosí svého syna a ukazuje mu krásy světa."

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Rytmus poprvé ukázal svého biologického otce. Ten rozdíl vás zarazí

Otec se synem zamotali hlavu všem. Podívejte se na jejich fotky a pochopíte!

vbo TN.cz