Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 9. 2017
ANKETA Tvoje tvář má známý hlas

Pátou Tvář ovládla černošská kráska, dojala všechny! SESTŘIH

Zdroj: TV Nova

Pátý díl čtvrté řady oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas je za námi. Stejně jako minulý týden zvítězila žena. Tentokrát všechny dojala Berenika Kohoutová, která se dokázala úžasně proměnit v Jennifer Hudson. Vysloužila si standing ovation a nakonec i vítězný šek na 25 tisíc korun pro charitu.

Anketa

Kdo se vám nejvíce líbil v 5. díle Tváře 4?

Hlasovalo 1126 lidí.
Sobotní večer otevřel moderátor Dalibor Gondík, který zazářil jako Helena Vondráčková. Z její písně Pátá a hlavně složité choreografie měl pořádné nervy, nakonec ale všechno zvládl na výbornou. Svou sestru Adélu, která seděla v porotě, dojal až k slzám.

 

Po něm přišel na řadu zpěvák a herec Jan Kopečný, který naopak s choreografií příliš starostí neměl. Při zpěvu nedávné pecky Take Me to Church od Hoziera jen postával u mikrofonu a tanec obstaral polonahý baleťák.

 

Také třetí "na holení" byl pán - dabér a hudebník Jan Maxián se proměnil v jednoho ze zpěváků dua LMFAO. S hitovkou Party Rock Anthem mu vypomohl účastník druhé řady Tváře Roman Vojtek. Na pódiu to pořádně rozjeli a roztančili celé publikum.

 

Čtveřici uzavřel moderátor a herec Tomáš Matonoha. Ten si minule vylosoval poměrně náročnou proměnu v krále rock 'n' rollu Elvise Presleyho. Zazpíval méně známou The Wonder of You, kterou věnoval své manželce, skrývající se mezi diváky.

 

135

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas 4 - 5. epizoda

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas 3 - 5. epizoda - 15

Hodnocení:

 

Jako první z ženské části ansámblu vystoupila modelka Jitka Boho. Proměnila se v Meghan Trainor, která má trochu kypřejší postavu, a tak se mohli maskéři vyřádit. Zazpívala její Dear Future Husband, ve které budoucímu muži opakuje, co všechno by měl umět a znát.

 

Jitku na pódiu vystřídala vítězka minulého kola Aneta Krejčíková, která před týdnem dojala písní od Mariky Gombitové Vyznanie. Tentokrát ji čekal naprosto odlišný úkol - ztvárnila hiphopera s přezdívkou The Weeknd a "odrecitovala" jeho Starboy.

 

12

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas 4 - 5. epizoda - maskérna

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas 3 - 5. epizoda - 3

Hodnocení:

 

Naopak na proměně zpěvačky Leony Machálkové se maskéři příliš nenadřeli. Blondýnka se změnila v jinou slavnou krásku - americkou zpěvačku Madonnu. Zazpívala její dávný hit La Isla Bonita a v krajkových kalhotách jí to nemohlo slušet víc!

 

Nabitý večer zakončila herečka Berenika Kohoutová, která minule v přestrojení za jednu z dívek dua Tatu zaujala líbačkou s Markétou Konvičkovou. Tentokrát se proměnila v Jennifer Hudson, zazněl její hit z filmu Dreamgirls s názvem And I Am Telling You.

 

19

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas 4 - 5. epizoda - proměny

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas 3 - 5. epizoda - 5

Hodnocení:

 

Za svůj výkon si Berenika vysloužila standing ovation od poroty, ostatních soutěžících i diváků, a tak to nemohlo dopadnout jinak, než jejím vítězstvím. Vyhraný šek na 25 tisíc korun věnovala nadaci Vrba, která podporuje ovdovělé rodiny.

 

I příště se můžete těšit na skvělé proměny! Šestý díl show Tvoje tvář má známý hlas startuje v sobotu ve 20:20 na Nově! Vše o Tváři najdete na Nova.cz, poslední díl si pustíte na NovaPlus a všechny řady jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

 

Konečné pořadí:

Berenika Kohoutová (Jennifer Hudson) - 52 bodů

Jan Kopečný (Hozier) - 29 bodů

Jan Maxián (LMFAO) - 29 bodů

Leona Machálková (Madonna) - 23 bodů

Dalibor Gondík (Helena Vondráčková) - 14 bodů

Aneta Krejčíková (The Weeknd) - 13 bodů

Jitka Boho (Meghan Trainor) - 12 bodů

Tomáš Matonoha (Elvis Presley) - 12 bodů

 

Proměny v příštím díle:

Tomáš Matonoha - Eruption

Jitka Boho - Louis Fonsi a Daddy Yankee

Aneta Krejčíková - Lady GaGa

Dalibor Gondík - Fitz and the Tantrums

Leona Machálková - Queen Latifah

Jan Maxián - R. Kelly

Jan Kopečný - My Chemical Romance

Berenika Kohoutová - Charlie Chaplin
 

epa TN.cz