Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 30. 4. 2017
Veřejné přiznání

Sexy Petra z Robinsona šokovala: Kdo se jí líbil na Ostrově?

Petra Palusková
Zdroj: facebook.com
Petra ráda provokuje

Petra Palusková v Robinsonovi ráda ukazovala sexy postavou, a tak není divu, že stále dostává nabídky od fanoušků. Na žádosti o ruku prý nereaguje, přiznala ale, že po vztahu touží. A líbilo se jí i pár kluků na Ostrově...

Pracuje jako modelka, má úžasné tělo a ráda se fotí. Není proto překvapením, že se Petřin facebook hemží komentáři mužů, kteří by se chtěli seznámit. Nejinak tomu bylo i při rozhovoru na TN.cz - někteří fanoušci dokonce žádali Petru o ruku!

 

K tomu se playmate nevyjádřila, prozradila ale, že partnera nemá a hledá. "Nemám takový vztah, o kterém bych mohla říct, že je to můj přítel. Ale vztah bych brala. Akorát to nechci uspěchat, chtěla bych toho člověka poznat, abych mu mohla věřit," svěřila se modelka.

 

Řeč byla také o Markovi, který má stále šanci získat 2,5 milionů. Ti dva totiž často zveřejňují společné fotky a dělají si legraci, že jsou zasnoubení. "My si hrozně dobře rozumíme, ale nechodíme spolu. Jsme kamarádi a mně je s ním hrozně fajn, je milej, pozornej, vtipnej," vypočítala Petra.

 

110

GALERIE: Petra z Robinsonova ostrova

Zdroj: Instagram

Petra Palusková -3

Hodnocení:

 

S Markem by prý vztah nechtěla. "To ne. My si děláme takový legrácky, je nám spolu dobře. Ale nepřerostlo to kamarádství v něco víc," vysvětlila playmate, proč pro ni zrovna tenhle sympatický soutěžící není ten pravý.

 

 

A kdo se jí líbil na Ostrově? "Kuba je hezkej kluk, Miloš je taky pěknej, Martin taky, Marek... Oni jsou hezký kluci, ale já jsem tam na ně nekoukala takhle, spíš jako na bráchy," popsala Petra vztah k ostatním soutěžícím.


Co dalšího Petra prozradila? Podívejte se na celý rozhovor s krásnou Robinsonkou! Najdete ho zde.

 

Do konce soutěže zbývají už jen dva díly! Kdo získá pohádkovou výhru? Sledujte v pondělí a ve středu večer na Nově! Všechno o dobrodružné show Robinsonův ostrov najdete na Nova.cz. Poslední díly jsou ke zhlédnutí na NovaPlus, všechny najdete na VOYO.

epa TN.cz