Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.1. 2018 12:45
premiérový díl

Přiznání ve Výměně: Lucku jako malou zneužívali! A je toho víc

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak se dokáže Osmany Laffita postarat o rodinu se sedmi malými dětmi, kde navíc tatínek není zvyklý pomáhat, a jestli se dokáže Lucka přizpůsobit naprosto odlišnému životnímu stylu.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme netradiční rodinu z Nižboru, kterou tvoří slavný módní návrhář Osmany Laffita (50) a jeho přítel Guy (49). Na druhé straně se seznámíme s Luckou (35), Davidem (35), dcerami Soňou (18), Lucií (6), Kristýnou (5) a syny Davidem (12), Jakubem (14), Michalem (10) a Filípkem (10 měsíců), kteří žijí v Chotusicích.

 

Pro Lucku, která se stará o sedm dětí, bude deset dní v rodině slavného návrháře jako splněný sen. Dlouholetý partner Osmanyho Laffity Guy, pro ni připraví nádherné chvíle.

 

 

123

GALERIE: Takových deset dní matka sedmi dětí nečekala!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Takových deset dní matka sedmi dětí nečekala - 1

Hodnocení:

 

Užívat si bude kompletní servis, ale i vířivku se šampaňským, kde se dokonce přizná, že jako malá byla zneužívána. Čeká ji toho ale víc. Obrovským překvapením pro Lucku bude cesta na Kanárské ostrovy nebo totální proměna vizáže.  

 

 

Jak to v druhé rodině zatím zvládne Laffita? Na to se podívejte ve Výměně manželek dnes ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz