Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.8. 2017 14:04
horor v egyptě

Čechy sexuálně obtěžovali a bili v hotelu, kde bydlel i Kramný

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě
Zdroj: oficiální zdroj, Facebook

Tento hotel v egyptské Hurghadě je snad prokletý! Před čtyřmi roky zde za záhadných okolností přišly o život Monika a Klárka Kramných. A před několika dny si zde prožil peklo mladý pár z Valašska.

Jan a Sabina se dostali do konfliktu se zaměstnanci hotelu Titanic Palace poté, co personál hotelu několik dní sexuálně obtěžoval sedmadvacetiletou Sabinu. Její přítel tomu již nedokázal jen přihlížet a strhla se rvačka. S informacemi přišel deník Blesk.

 

Deníku napadený Jan popsal, jak přesně k fyzickému konfliktu došlo. U bazénu mu plavčík údajně nabízel peníze za sex s jeho přítelkyní Sabinou. To mladého muže rozčílilo natolik, že plavčíkovi vrazil facku. Plavčík mu následně rozrazil hlavu sklenicí. Pak přiběhli na místo další plavčíci a snažili se situaci uklidňovat.

 

 

Rána byla zralá na šití, po Honzovi ale egyptský lékař měl chtít za zašití v přepočtu 5 tisíc korun, což muž odmítl. Jelikož měl kraťasy potřísněné od krve, šel se na hotelový pokoj převléct. A při návratu zpět z pokoje zažil Honza další drama: "Chytili mě tři kluci a odtáhli do místnosti někde za recepcí, kde nebyla okna, ale svítilo se tam. Lanem mi svázali nohy a ruce za záda. Vzali mi hodinky a řetízek. Pak přišel ten plavčík a obuškem mě bil hlavně do lýtkových svalů na nohou, do žeber. Občas se tam objevil i někdo jiný a uhodil mě. Řval jsem o pomoc," vypověděl napadený Blesku.

 

Po chvíli bití ustalo a Honzu vzali do kanceláře, kde seděl egyptský delegát hovořící česky. Vše si sepsal, na místo dorazila dokonce i policie. Napadený Jan vypovídal a delegát překládal. Žádnou kopii výpovědi ale poškozený muž nedostal. Z důvodu bezpečnosti pak byl Honza převezen do jiného hotelu. Jeho věci ale zůstaly v původním hotelu a navíc jeho přítelkyně Sabina neměla o jeho převozu ani ponětí.

 

 

Sabina měla pochopitelně o svého partnera strach, nemohla ho nikde najít a snažila se kontaktovat delegátku. Ta jí až v noci zaslala SMS, že je její přítel v pořádku a v jiném hotelu. Shledali se tak až druhý den odpoledne v autobuse cestou na letiště. Po návratu do Čech se Honza nechal ošetřit v nemocnici, lékař mu kvůli zraněním musel dokonce vypsat neschopenku. Ze svého hrůzného dovolenkového zážitku si totiž odvezl mimo jiné tržnou ránu na hlavě, krevní výron na bedrech nebo hematomy na rukou i nohou.

 

Nepochopitelné a neomluvitelné chování personálu hotelu nechce mladý pár nechat rozhodně jen tak. Již kontaktovali českou ambasádu v Káhiře a požadují, aby se tím úřady zabývaly: "Nemusíme být jediní. Vše jsme tam písemně zaslali," vysvětlila Sabina deníku Blesk.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PROKLETÝ EGYPT: V Hurghadě zemřela další krásná dívka! Smrt je opět záhadná

Svědek z Egypta promluvil o smrti krásné Magdy! Co mu pár dní před smrtí říkala?

TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

9.8. | 13:30 Vojta Také
31
A za rok zase do Egypta ? Kdy se už Češi poučí ?
9.8. | 14:30 Milos Trasimi
-7
Myslím si ze události z poslední doby donutí českou justici znova otevřít ...
10.8. | 13:24 bobule6
5
Náhlasit nevhodný komentář
Tirpits, 17:16 až se budu moct začít smát tak dej vědět. Chápu, že po šedesátce už člověk moc nesrší humorem, spíš dělá ze sebe kašpara. Budiž ti odpuštěno, vzhledem ke tvému stáří.
10.8. | 07:43 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
5
Náhlasit nevhodný komentář
9.8. | 23:20 Milos Trasimi: Nečtu tvůj snář, smradlavej primitivní cigáne
10.8. | 07:26 Dara Satova
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Tak na cechy je tak dal Egypte poklona :-)
10.8. | 06:59 Štefan Nemeth
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Darujte výlety do Hurgady své tchýni.
9.8. | 23:20 Milos Trasimi
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Drzka Kdes takovou piicovinu četl? Ve tvém snari pro psychotiky?
9.8. | 19:10 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
8
Náhlasit nevhodný komentář
9.8. | 17:45 Milos Trasimi: Na siřskou část Altaje budeme brzo repatriovat primitivní smradlavé cigány, kteří tam odtud přišli
9.8. | 19:09 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
6
Náhlasit nevhodný komentář
9.8. | 17:36 wp2t: EU má mandát něco takového nařizovat?
9.8. | 17:45 Milos Trasimi
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Nebyl by rozhodne spatny napad repatriovat Boi nyni zname jako Cechy zpet na sibirskou cast Altaje.A uvidite kolik blbych kecu dutosti a buranstvi navzdy zmizi z internetu.zkuste to.Nic za to nedate a Cesi by radi byli sami pro sebe.Cim drive zacnete s jejich repatriaci tim drive bude klid.
9.8. | 17:42 Milos Trasimi
-6
Náhlasit nevhodný komentář
Hmmm..spise me dojima zpusob prezentace nazoru Cechu na tuto udalost.To by nebyli Cesi aby se nepovysovali nad narodem ktery dal svetu mnohem vice nez oni kdykoliv predtim a byl tu daleko drive nez nejaci imigranti z Altaje ktery ostatni kmeny vystrnadili protoze uz nemohli vystat jejich chovani.
9.8. | 17:36 wp2t
0
Náhlasit nevhodný komentář
Je jedno jestli tam pojedete nebo ne. Z nařízení EU již brzy zažijete vy nevěřící toto také v ČR.