Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.2. 2018 15:29
premiérový díl

Opilý Lukáš z Výměny rozmlátil byt! Je to psychopat, tvrdí Pavlína

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak se dokáže Pavlína přizpůsobit životu ve městě s pro ni pohodlným manželem za zády a jestli zvládne Dáša život v pohraničí ve velkém domě s partnerem workoholikem.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Brna, kterou tvoří Dáša (43), její přítel Lukáš (33) a dcera Míša (3). Na druhé straně se seznámíme s Pavlínou (45), Ondřejem (45) a dcerami Anetou (16) a Laurou (10), kteří žijí v obci Hrčava na východě republiky.

 

Rodinu z Brna přihlásila do Výměny manželek Dáša, její přítel účast dlouho odmítal, ale nakonec ho přemluvila. Druhou rodinu přihlásila dcera Laura, která si chtěla vyzkoušet život s náhradní matkou.

 

130

GALERIE: Výměna manželek: Pod vlivem alkoholu likvidoval byt!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Pod vlivem alkoholu likvidoval byt! - 1

Hodnocení:

 

Ze začátku se bude zdát pobyt v obou rodinách velmi klidný, pak se ale Pavlína dozví šokující informaci. Lukáš prý Dášu pod vlivem alkoholu terorizuje, dokonce jí rozmlátil celý byt a auto polil barvou.

 

 

Pavlína ho od této chvíle považuje za psychopata, který se přetvařuje. Vydrží s ním desetidenní soužití? Výměnu manželek sledujte ve středu ve 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz