Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.1. 2018 20:42
rozhovor smrt na Nový rok

Řidič, který v Praze srazil ženu, je volný. K soudu přinesl milion

Zdroj: TV Nova

Cizinec, kterého ve středu poslal soud do vazby, protože v Praze na Nový rok způsobil v opilosti tragickou nehodu, může ven z vazby. Složil milionovou kauci, písemný slib a bude pod probačním dohledem.

Muž kauci složil ve čtvrtek dopoledne, soud mu umožnil, aby vazbu opustil. Už včera slíbil, že bude spolupracovat a podrobí se probačnímu dohledu. Soud ho do vazby poslal hlavně z obav před útěkem.

 

Podívejte se na rozhovor s řidičem:

 

Čtyřicetiletému muži z Ruska hrozí až osm let vězení za to, že asi ve tři hodiny ráno na Nový rok projížděl ve svém Mercedesu Spálenou ulicí v centru Prahy a přitom na přechodu srazil šestadvacetiletou turistku z Kolumbie. Žena na následky zranění zemřela.

 

 

Jak se ukázalo, řidič měl v krvi více než dvě promile alkoholu. Tragédie se stala tématem i pro kolumbijská média, ta poukazují třeba na to, že šestadvacetiletá Zaira byla architektka, která mluvila čtyřmi světovými jazyky a od září žila v Itálii, kde studovala design. Do Prahy přijela s přáteli oslavit Nový rok. Jak je to teď s jejím tělem, nechce policie komentovat. 

mom/Ondřej Špalek TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama