Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.11. 2017 11:26
znepokojivé foto

Šlechtová přiznala vážné zdravotní problémy. Bojí se, že přijde o prst!

Zdravotní problémy Karly Šlechtové
Zdroj: Profimedia / facebook
Karla Šlechtová má problémy s nervy v noze

Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová se znovu potýká se zdravotními problémy. Kvůli bolestem nohou, které ji trápí dlouhodobě, musela vyhledat lékaře. Teď se bojí, aby nepřišla o prst.

Posledních několik dní se na facebooku chlubila fotkami z jednání v Bruselu, po návratu domů ale Karlu Šlechtovou zběsilé pracovní tempo dohnalo. Znovu se ozvaly problémy s prsty u nohou.

 

"Sice ustojím dost, ale občas si zdraví řekne o pozornost. Resekce nervu a teď můžu jen doufat, že mi vydrží i prst," napsala Šlechtová na sociální síť a připojila snímek tmavě fialového prsteníčku na pravé noze.

 

 

 

Šlechtovou podobné problémy trápily v posledních letech hned několikrát. Trpí totiž Mortonovou neuralgií, jak v minulosti přiznala. Zjednodušeně by se dalo říct, že jde o chronický zánět nervu v chodidle. Obvykle ji vyvolává nošení příliš úzké obuvi, kdy se nártní kosti tisknou blízko k sobě a vyvolávají tlak na nervy.

 

 

V roce 2015 jí doktoři nakázali nosit ortézu a nějakou dobu chodila o holi. V srpnu se ale její stav zhoršil a ministryně musela na sál. "Nervy mám pryč, neuromy jsou vyjmuté, za pár týdnů uvidíme citlivost. Děkuji za rozhodnutí rychle operovat kolegiu lékařů a vedení Thomayerovy nemocnice a FN Královské Vinohrady," napsala v roce 2015 na facebook.


 

mom TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama