Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.6. 2017 10:58
ranní koncert

Snídaně s Novou, jak ji neznáte! V Děčíně zpívala Ewa Farna

Letní koncerty snídaně s novou - Ewa Farna
Zdroj: TN.cz

Středeční Snídaně s Novou byla trochu netradiční, protože se živě vysílalo z Děčína, kde proběhl ranní koncert s Ewou Farnou. Diváci navíc mohli vyhrát zájezd za 40 tisíc na Kanárské ostrovy. Diváci si tak mohli vychutnat jedinečný letní koncert Snídaně s Novou se zmrzlinou Prima na Smetanově nábřeží.

Diváci z okolí Děčína sledující Snídani s Novou měli ve středu skvělou příležitost zúčastnit se živého vysílání. To totiž proběhlo přímo z ranního koncertu, na kterém zahrála Ewa Farna.

 

Kromě samotného koncertu mohli lidé soutěžit o zájezd na Kanárské ostrovy v hodnotě 40 tisíc korun. Soutěžit mohli jen ti, kteří na Smetanovo nábřeží dorazili do 6:30. Kdo soutěžit nechtěl, mohl přijít i později.

 

Záznam koncertu:

 

 

Navíc probíhaůa další soutěž pro školy. Třída, která vytvořila nejlepší fandící skupinu, mohla vyhrát exkurzi do televize Nova. Děti během exkurze nahlédnou do zákulisí televizní práce a rozhodně neodjedou s prázdnou, ale odnesou si i dárky.

 

 

Detailní informace lze nalézt na stránce Snídaně s Novou na Facebooku, kde se objevují i průběžné informace o dalších chystaných koncertech.

klma TN.cz