Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.1. 2016 14:37
anketa hádka politiků

Sobotka se opřel do Zemana: Jde na ruku fašistům!

Miloš Zeman, Bohuslav Sobotka
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Prezident Miloš Zeman rozděluje společnost a jde na ruku fašistům! Premiér Bohuslav Sobotka tak s odstupem zhodnotil výrok hlavy státu o kalašnikovu jako způsobu, jak odstranit politiky.

Anketa

Rozděluje Miloš Zeman společnost?

Hlasovalo 1570 lidí.
Bohuslav Sobotka prohlásil v rozhovoru pro týdeník Respekt, že výrokům o kalašnikovu původně nemohl ani uvěřit. "Navíc na veřejném mítinku, v dnešní atmosféře, ve které jsme nejen v Česku, ale i v Evropě," uvedl premiér.

 

"Výrok prezidenta o zastřelení předsedy vlády jako nejlepším řešením pro ty, kdo nesouhlasí s mojí politikou, zapadá do kontextu útoků White Media a fašistů, kteří organizovali demonstraci přímo před mým bytem. Prostě pan prezident se do toho takovým zvláštním způsobem zařadil, a mě by nikdy nenapadlo, že v téhle sestavě jednou najdu prezidenta republiky," je Sobotka v šoku.

 

 

Kontroverzní výrok Miloš Zeman pronesl na setkání s občany v Tišnově. Odpovídal na otázku, jak se zbavit premiéra Sobotky. „Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta - a to jsou svobodné volby, které v daném případě budou za rok. Vypadáte mladě, takže roku 2017 se zcela určitě dožijete. A pak existuje nedemokratická cesta - a ta se jmenuje kalašnikov,“ prohlásil Zeman.

 

Odmítavé reakce politiků na jeho výrok pak hradní mluvčí Jiří Ovčáček označil za hysterické.
 

TN.cz / ych

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

31.1. | 14:45 nila
75
Proč vyvoláváte hysterii, nikde nebyla o Sobotkovi ani zmínka, pan prezident se ...
31.1. | 16:04 kebab07
-46
Sobotka má pravdu.
11.2. | 18:48 David Ševčík
5
Náhlasit nevhodný komentář
Sobotku by měli pověsit za vlastizradu,nebo ho poslat do Iráku bez zpáteční letenky.
11.2. | 00:19 Jiri Voves
6
Náhlasit nevhodný komentář
Sobotko,kopej , ale je ti to prd platný máš " stopku " neboli-konečná
2.2. | 18:38 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-4
Náhlasit nevhodný komentář
2.2. | 17:02 satanastatanas: Plesnivá smradlavá držko Trósilova, jen si pičuj, kvič a hýkej. To už je totiž jediný co můžeš a zmůžeš, TheBille
2.2. | 17:02 satanastatanas
3
Náhlasit nevhodný komentář
Kiss me (.i.)!
2.2. | 13:12 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
2.2. | 13:03 satanastatanas: Plesnivá smradlavá držko Trósilova, mám radost, že vy bolševický rudý vši můžete akorát tak pičovat, kvičet a hýkat na netu a to je tak všechno co můžete. Dějiny jdou jinou cestou a vy můžete s otevřenou tlamou pouze zírat. A to mi dělá obrovskou radost.
2.2. | 13:03 satanastatanas
4
Náhlasit nevhodný komentář
No vidis..Tobys nebyl ty, abys ma slova nepotvrdil..Ty ses jako pindourek narodil a jako cocot maximus natahnes backory..
2.2. | 12:14 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-3
Náhlasit nevhodný komentář
2.2. | 10:20 satanastatanas: Plesnivá smradlavá držko Trósilova, minusy od primitivů jako jsi ty jsou pro mě velkou poctou. Dělá mně nesmírnou radost, že tady primitivní tupá pič@, jako ty už může akorát pičovat, kvičet, hýkat a dělat ze sebe čuráka.
2.2. | 10:20 satanastatanas
5
Náhlasit nevhodný komentář
Zato ty , drzko porad dokola dokazujes ze nejsi schopen diskuze dospelych..Ono je tezke nekdy neco pochopit chapu i ja, ale tve picoviny co tu opakujes roky musi chapat kazdy..A pokud tobe delaji radost minusy, to mluvi zavse. V podstate jednoduche. I bez "uvozovek".
1.2. | 21:19 uz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-5
Náhlasit nevhodný komentář
1.2. | 20:47 satanastatanas: Plesnivá smradlavá držko Trósilova, ale ty jsi v uvozovkách nepsal a v podstatě nejsou uvozovky. Dělá mně nesmírnou radost, že tady primitivní tupá nevzdělaná pič@, jako ty už může akorát pičovat, kvičet, hýkat a dělat ze sebe čuráka.
1.2. | 20:47 satanastatanas
5
Náhlasit nevhodný komentář
No, drzko, primitiv asi nejses, cist a psat umis,ale ze jsi dodnes nepochopil psane v "uvozovkach" a vyznam slova "V podstate" jen potvrzuje ze jsi iddiot, ikdyz neprimitivni....