Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 19.10. 2017 10:48
mise nový domov

Strach po natáčení: Báli jsme se poslat děti do školy, přiznala Marie

Mise nový domov - Děti skončily v lese ve stanu - 8
Zdroj: TV Nova
Marie s manželem se starají o svá vnoučata

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl nové reality show Mise nový domov. Seznámili jste se s Anežkou (11) a Jarouškem (8), které opustila jejich maminka. Mají naštěstí báječné prarodiče, kteří se o ně starají.

Když žily s mámou, prošly si děti hotovým peklem. Z azylového domu je vyhodili a ony musely nějaký čas žít ve stanu v lese. Aby neskončily v dětském domově, vzali si je k sobě babička Marie a děda Jaroslav.

 

Příběh silně zasáhl i moderátorku pořadu. Rozpovídala se o tom v pořadu Jak to vidí Tereza. S rodinou Čermákových je stále v kontaktu a prozradila, o čem spolu mluvili těsně před vysíláním. "Babička mi telefonovala, jestli můžou jít děti po odvysílání do školy. Tak jsem ji ujistila, že jsme to zpracovali velice citlivě a že určitě můžou jít do školy. Tak doufám, že tam byly," vzpomínala se smíchem Tereza.

 

Jakou úchylkou podle babičky Marie trpí matka dětí, se podívejte zde.

 

113

GALERIE: Mise nový domov – Děti skončily v lese ve stanu

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov - Děti skončily v lese ve stanu - 2

Hodnocení:

 

Moderátorka prozradila, že velmi speciální vztah měla s malou Anežkou. "Od začátku jsem cítila, že potřebuje obejmout, ale měla jsem v sobě obrovský ostych k ní přijít a obejmout ji," popisovala Tereza s tím, že nevěděla, jestli si to může vůbec dovolit nebo jestli ji nevystraší.

 

 

Poprvé ji objala až ve chvíli, kdy s rodinou vyrazila na ryby. "Měla jsem tak úžasný pocit, že jsem to zvládla. A včera mi paní Čermáková říkala, že na mě Anežka pořád myslí," svěřila se Pergnerová.

 

Anežka a Jaroušek to v životě neměly vůbec lehké:

 

Jakou zásadní chybu ve svém životě si Tereza uvědomila? A co vzkázala Marie všem divákům? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí Tereza. Nestihli jste premiérovou Misi nový domov v televizi? Celý díl si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
PŘED A PO: Proměna domku rodiny Čermákových pod drobnohledem. Konec sešlosti a start útulnosti!

Nečekaný zvrat v rodině Čermákových z Mise nový domov: Po natáčení se objevila matka. Co chtěla?

VÁŠ PŘÍBĚH: Sladký život nezaměstnané samoživitelky
VAŠE PŘÍBĚHY: Dětství? Kvůli tátovi jsem žádné neměla

mom TN.cz