Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.3. 2018 16:48
nové okolnosti

Střelbě v autobuse na Smíchově předcházela brutální bitka! VIDEO

Zdroj: Policie ČR, Policie ČR

Policisté zveřejnili záběry včerejšího násilného incidentu, který se odehrál v autobuse MHD na pražském Smíchově. Dva cizinci tam brutálně zbili staršího muže (51), který se měl později bránit střelbou z pistole. Policie po cizincích, pravděpodobně z Ukrajiny, pátrá a žádá případné svědky, aby kontaktovali linku 158.

Pražští policisté vyjížděli v úterý odpoledne na Smíchov, kde řešili střelbu v linkovém autobuse. Té však předcházela brutální rvačka mezi dvěma cizinci a starším Čechem. "Střelce policisté na místě zadrželi a s ohledem na zranění předali záchranářům," uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová.

 

Jednapadesátiletý muž se střelbou z plynové pistole bránil dvojici cizinců, kteří jej kopali a mlátili pěstmi. Cizinci pak stihli ještě před příjezdem policie z autobusu uniknout. S sebou si měli vzít i plynovou pistoli, kterou se starší muž bránil. Policisté po nich pátrali i s nasazením služebního psa. Zatím však bezvýsledně.

 

Jeden z uprchlíků by měl být zraněný. Při útěku údajně krvácel z ucha. Kriminalisté tak předpokládají, že se následně mohl vydat na ošetření nebo do lékárny. "Vzhledem k tomu se nyní vyšetřovatelé obracejí na lékaře i další zdravotnický personál či lékárníky s žádostí o pomoc a spolupráci," řekla Zoulová.

 

14

GALERIE: Cizinci na útěku

Zdroj: Policie ČR

Policie po cizincích pátrá

Hodnocení:

 

Na linku 158 mají zavolat i svědci z autobusu, kteří byli u zmíněného konfliktu. Policisté případ střelby kvalifikovali jako trestný čin výtržnictví. 

jva TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama