Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 16.7. 2017 13:48
Smrtelné nehody

Náraz do stromu nepřežili dva lidé, muž i dítě bojují o život!

Zdroj: zpravy@nova.cz/ Facebook.com

Neděle začala na českých silnicích tragicky. Třicetiletý řidič na Litoměřicku vyjel mimo silnici a narazil do stromu. Sám nehodu nepřežil, v autě navíc zůstal zaklíněný osmiletý chlapec. Do stromu narazil i řidič u Bakova nad Jizerou na Mladoboleslavsku. Jeho spolujezdkyně zemřela, muž skončil s vážným zraněním v nemocnici.

"Nehoda se stala krátce po sedmé hodině ranní na silnici mezi Brozany nad Ohří a Chotěšovem na Litoměřicku," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

 

Třicetiletý řidič nezvládl řízení a vyjel mimo silnici, kde narazil do stromu. "Utrpěl mnohočetná zranění, kterým na místě podlehl," doplnila Hyšplerová.

 

V autě zůstal zaklíněný mrtvý řidič, ale také osmiletý chlapec, který cestoval s ním. "Z auta byl vyproštěn hasiči a poté transportován do nemocnice," dodala mluvčí. Chlapec utrpěl vážná zranění.

 

 

Nehoda u Bakova nad Jizerou

K další smrtelné nehodě došlo v neděli dopoledne u Bakova nad Jizerou, i tam řidič narazil do stromu. Svědek popsal, že se zřejmě něčemu vyhýbal, strhl auto do protisměru a poté narazil do stromu, auto se přetočilo na střechu.

 

 

13

GALERIE: Tragická nehoda u Bakova nad Jizerou

Zdroj: zpravy@nova.cz/ Facebook.com

Nehoda u Bakova nad Jizerou - 1

Hodnocení:

 

Řidiče našli záchranáři mimo auto, ležel zkrvavený na silnici. "Havárii osobního auta nám nahlásili záchranáři krátce před jedenáctou hodinou. Ve voze jely dvě osoby - jedna na místě zemřela, druhá byla letecky transportována do nemocnice," popsala policejní mluvčí Jana Dětská.

 

Podle svědka, který kontaktoval TN.cz, zemřela spolujezdkyně. Tu měli záchranáři najít až po několika minutách, bezvládné tělo objevili v porostu u silnice. Další okolnosti nechtěla policie komentovat.

 

epa TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.7. | 15:11 x x
3
český řidič je jedno velky prase,jen přejede hranice a je jak beranek.ale jo ...
16.7. | 14:32 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-1
16.7. | 13:09 Petr Kelenda: A kdopak za to asi tak může? Škodovka měla ...
16.7. | 17:49 allanaldik
1
Náhlasit nevhodný komentář
Nebezpeci ciha vzdy za volantem a tam sedi vetsinou nezkuseny neridic a bat se musime vzdy kdyz vyjedem na silnice.
16.7. | 17:47 allanaldik
0
Náhlasit nevhodný komentář
Vetsina si koupi silne auto a neumi ridit, pridani plynu je vetsinou vyvede z miry a volant neudrzi a klickuji po silnici a napali bud strom nebo jine auto. Vetsina si rika zkuseny ridic a ma najeto par set km.az budete mit pres mega tak si reknete, neco jsem najel ale stale je co se ucit.
16.7. | 15:11 x x
3
Náhlasit nevhodný komentář
český řidič je jedno velky prase,jen přejede hranice a je jak beranek.ale jo dalsi letosni carka
16.7. | 14:32 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
-1
Náhlasit nevhodný komentář
16.7. | 13:09 Petr Kelenda: A kdopak za to asi tak může? Škodovka měla vyvinutou vlastní 1,6 a dvoulitr a Moskva to zatrhla
16.7. | 13:09 Petr Kelenda
2
Náhlasit nevhodný komentář
Češi jsou mizerní řidiči. Zatímco v Rakousku již před 40 lety se jezdilo ve dvoulitrech tak a tady se řádilo Trabantem 600 nebo MB1000. Prostě to nemáme v krvi a je to poznat.