Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.5. 2015 20:34
Drama v Olomouci

Útok na stánek s peticí proti Islámu: Křičeli, že budeme otroky!

Napadení petičního stánku IVCRN
Zdroj: IvČRN

Sběratelé podpisů pod petici proti přijímání uprchlíků do České republiky zažili v pátek krušné chvíle. Na jejich petiční stánek v centru Olomouce zaútočila skupina asi dvaceti cizinců. Na místě musela zasahovat policie.

Sbírání podpisů pod petici pobouřilo zřejmě arabské studenty už ve čtvrtek. Na členy iniciativy Islám v České republice nechceme pokřikovali a nadávali jim. Podle výpovědi jednoho z členů iniciativy, kterou zveřejnil na svém blogu a na Facebooku, jeden agresivní student z Iráku řval, že Češi nemají právo odmítat uprchlíky. Nýbrž naopak, podle Iráčana je naší povinností uprchlíky přijímat.

 

"Za pár let budete jen našimi otroky. Stejně si vás koupíme," měl také ve čtvrtek na členy protiislámské iniciativy řvát jeden z mužů .

 

Celý konflikt se ještě vyhrotil v pátek. Když kolem 15. hodiny přišli sběratelé podpisů znovu na olomoucké Horní náměstí, už na jednoho muže a dvě ženy čekala skupina asi dvaceti agresivních cizinců. Ti se snažili zabránit postavení petičního stánku.

 

 

Když se o to přesto aktivisté pokusili, začali jim útočníci strhávat nálepky s přeškrtnutou mešitou, kopat do věcí a stánek ničit. Na místo musela přispěchat policejní hlídka, která útočníky zpacifikovala.

 

ČTĚTE TAKÉ:

1328 uprchlíků do Česka! 797 jich přijede z Itálie, 531 z Řecka

Dovolená v Řecku? Oblíbená letoviska zaplavili uprchlíci! VIDEO

Tato žena je symbolem migrace: Nevím, co budu v Evropě dělat!

Toto budou naši noví sousedé: Kdo jsou Eritrejci a proč utíkají?

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

29.5. | 20:57 overal
85
Je jich tu pár a už jsou drzí jako opice! Počkejte až jich bude dost! Kdo ...
30.5. | 03:35 Alexej Kompuš
-31
Čech = RASISTA FOREVER
10.10. | 15:23 slivovicka
0
Náhlasit nevhodný komentář
Adolfe, vezmi si už tu Angelu k sobě.
14.6. | 23:16 Radek Šmíd
5
Náhlasit nevhodný komentář
Zmrdi jedni!!!Vystrilet je do jednoho!!!Bohuzel jeste budeme spominat na Adolfa!!!Ten by s nima zatocil!!!Protah by je kominem...Co si tady dovoluji???Svrhnout vladu a zvolit si nejakou radikalni stranu,ktera tyhle vychrtliky budto vystehuje a kdyz to nepujde zlikviduje!!!
31.5. | 00:47 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
30.5. | 20:43 cokl-jakpes ono to tak bývá, že ti slušní mají obavy z gaunerů od kterých nevíš co můžeš čekat. Každý taky předpokládá, že pořádek má dělat policie.
31.5. | 00:44 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
Ona to tam asi bude skvadra expertů. Někteří nezvládají pravopis a gramatiku, někteří jsou samý překlep, admin neumí nastavit filtry a obecně spravovat stránky a o tendečnosti poskytovaných informací ani nemá cenu hovořit. Objektivita ? Cizí pojem.
31.5. | 00:42 Roman Panek
2
Náhlasit nevhodný komentář
To co jsem psal tomu praseti sivákovy to platí i pro tebe Horváte Honzo,jdi do prdele.......sráči
31.5. | 00:41 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
Admin to kurví jak to jde. Za chvíli naplníš počet znaků jen nickem. Hlavně, že ten jejich server leze jako šnek, když necháš načíst další sady zpráv v tématu a pak cukneš o krok zpět, zkopne tě to na začátek a pro jistotu ještě odhlásí. Řazení zpráv neodpovídá chronologicky jejich vložení.
31.5. | 00:36 zacotomame
0
Náhlasit nevhodný komentář
30.5. | 19:16 lada48, ano léta popíraná pozitivní diskriminace. To je poměrně přesný výraz. A já jsem jen chtěl říct, že to tak bylo za bolševika i za teď. Jenže jsem se nedořekl, protože když jsem to vložil, bylo to o hodně delší, ale při novém otevření už to bylo zkrácený na 300 znaků.
31.5. | 00:34 Roman Panek
8
Náhlasit nevhodný komentář
tibor sivák ty prase cikánský,jediný paraziti kteří okrádají tuto společnost jste vy,morgošové,kteří neznají mezí,žerete tu zadarmo už několik set let a ještě si otvíráte ty vaše tlamy negramotný.Zvedni tu tvoji prdel línou a najdi si práci,potom s tebou budu jednat jinak.Ale to nedáš,leda tak ...
30.5. | 20:43 cokl-jakpes
15
Náhlasit nevhodný komentář
Nejsmutnější je, že 20 jedinců se nebojí plného náměstí, ale plné náměstí se vylidní před 20 jedinci.Co dodat :-(
30.5. | 19:27 aspirinek
2
Náhlasit nevhodný komentář
lada, fakt to nejde. Ale zaujal mne tam"demokrat" Malý. Že se nestydí!
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme