Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 11. 2017
Berenika Kohoutová

Úžasná vystoupení vítězky Tváře! Které bylo nejlepší? ANKETA

Berenika Kohoutová
Zdroj: TV Nova

Vítězkou čtvrté řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas se stala herečka Berenika Kohoutová. Během celé řady si Berenika prošla náročnými přeměnami. Vše vyvrcholilo ve finále, kdy z ní maskéři udělali frontmana skupiny The Prodigy Keitha Flinta. Které vystoupení Bereniky se líbilo vám nejvíc? Hlasujte v naší anketě.

Vstup do soutěže se Berenice tolik nepovedl. V prvním kole dostala zpěvačku kapely Black Eyed Peas Fergie. Zazpívala její hit Fergalicious, druhý singl z debutového alba The Dutchess, kterým Fergie odstartovala svojí sólovou kariéru. Berenika za něj dostala od porotců 11 bodů a skončila sedmá.


Ve druhém díle už ale Berenika skončila na stupních vítězů. Na pódiu ji čekala přeměna v další krásku, tentokrát v americkou popovou zpěvačku Katy Perry. Za její hit Roar dostala 26 bodů a skončila na třetím místě.

 

Třetí týden přinesl první přeměnu v muže. Ruleta hvězd jí na konci druhého dílu přisoudila nevidomého zpěváka Stevieho Wondera. S jeho hitem Part-Time Lover skončila Berenika sedmá.


Ve čtvrtém díle si Berenika vyzkoušela první duet. S účastnicí předchozí řady Markétou Konvičkovou se představily jako Lena Katina a Julija Volkova, tedy ruské duo t.A.T.u. Divákům obě mladé zpěvačky předvedly show na kapotě náklaďáku. Berenika skončila na čtvrtém místě.

 

Pak přišel první triumf. Maskéři udělali z Bereniky zpěvačku a herečku Jennifer Hudson. Stejně jako Jennifer jí přinesla úspěch píseň And I Am Telling You I´m Not Going z muzikálu Dreamgirls, kterou Jennifer zpívala ve filmové adaptaci z roku 2006, za níž získala Oscara. Berenika večer naprosto ovládla, získala 8 bodů od každého ze čtyř porotců a 20 bonusových bodů od ostatních soutěžících.

 

Ruleta hvězd jí na konci dílu přinesla další těžkou přeměnu v muže, tentokrát v hvězdu grotesky Charlieho Chaplina, s nímž Berenika skončila sedmá.


V sedmém týdnu vystoupila jako Rihanna s písní Umbrella, porotci jí dali ale jen sedm bodů a Berenika skončila na osmém místě.

 

Další triumf přišel hned následující týden, kdy porota a ostatní soutěžící ocenili Bereničin výkon v masce švédské zpěvačky marockého původu Loreen. Hit Euphoria přinesl Loreen před pěti lety úspěch v ceně Eurovize.

 

Přeměny v krásné zpěvačky byly Berenice souzeny. Na devátý týden si totiž vylosovala čtyřiadvacetiletou americkou zpěvačku Arianu Grande. Zazpívala píseň Side to Side, kterou Ariana zpívá společně s rapperkou Nicki Minaj, a skončila čtvrtá.

 

Velmi se Berenice podařila přeměna v britského zpěváka R&B Sama Smithe. Ten se nejvíce proslavil skladbou Stay With Me, který Berenice v desátém díle tváře přinesl druhé místo.

 

V jedenáctém, semifinálovém, díle Berenika dostala další duet a poprvé také českou píseň. Vystoupila s písní Evy Pilarové Je nebezpečné dotýkat se hvězd. V Karla Gotta se proměnil vítěz druhé řady Jan Cina. Berenika ovládla už třetí večer a postoupila do finálové čtyřky.

 

Tam předvedla bláznivou show ve stylu kapely The Prodigy v masce jejího frontmana Keitha Flinta. Na konci dílu ji moderátor Ondřej Sokol vyhlásil vítězkou čtvrté řady. Nadačnímu fondu Vrba, který pomáhá ovdovělým rodičům, tak mohla poslat 150 tisíc korun od Nadace Nova.


 

Anketa

Která proměna Bereniky Kohoutové se vám líbila nejvíce?

Hlasovalo 605 lidí.
Pokud jste neviděli finálový díl čtvrté řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas, můžete si ho zdarma pustit na webu Nova Plus. Všechny díly najdete na Voyo. Pikantnosti ze zákulisí se pak dočtete na oficiální stránce pořadu.

vbo TN.cz