Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.5. 2017 17:53
Uzavřená dálnice

Vážná nehoda na D1 u Jihlavy. Dálnice ve směru na Prahu stála

Nehoda u Jihlavy
Zdroj: zpravy@nova.cz, Patricie Vadurouva
Nehoda u Jihlavy

Kvůli vážné nehodě musela být v pondělí před 15. hodinou částečně uzavřena nejvytíženější česká dálnice. K nehodě došlo na 124. km ve směru na Prahu. Provoz byl obnoven přibližně po hodině

Podle prvotních informací webu Dopravniinfo.cz došlo k hromadné dopravní nehodě. Policisté ale uvedli, že jedno z vozidel při nehodě vyletělo ze silnice.

 

"Na 123,5 kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu havarovalo z doposud nezjištěných příčin osobní motorové vozidlo, které skončilo mimo komunikaci. Ve vozidle cestoval řidič a tři spolujedoucí," uvedl mluvčí policie Kraje Vysočina David Linhart.

 

Řidič i spolujezdci  utrpěli při nehodě zranění. Na místě přistával i vrtulník a směr na Prahu musel být zcela uzavřen. V 15:36 měl být podle policistů obnoven provoz alespoň v levém pruhu.

 

 

"Dálnice je v tuto chvíli průjezdná i pravým jízdním pruhem. V místě se vytvořila kolona dlouhá cca 4 km," doplnil krátce před 16. hodinou policejní mluvčí Linhart.

 

Vyšetřování nehody i nadále probíhalo v odstavném pruhu. Policisté vyzvali řidiče, aby místem havárie projížděli se zvýšenou opatrností.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VAROVNÉ VIDEO: Dívka řídila s telefonem u ucha, když přišla zatáčka! Takhle dopadla

Proč se v autě poutat? Odpověď naleznete ve videu, kde tělo vyletí z auta jako raketa!

vbo TN.cz
Reklama