Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 5. 10. 2017
Alkohol mu chutná

Že je z něj abstinent? Prezident Zeman řekl, jak to má s alkoholem

Prezident Zeman pije
Zdroj: Profimedia
Prezident Zeman na koštu

Prezident Miloš Zeman na čtvrteční tiskové konferenci na závěr návštěvy Ústeckého kraje důrazně odmítl informaci, se kterou přišly Lidové noviny, tedy, že dal na rady lékařů a drasticky omezil pití alkoholu. "Piji dál s neutuchající chutí," prozradil Zeman.

Lidové noviny informovaly o tom, že se prezident Miloš Zeman rozhodl podřídit radám lékařů a drasticky omezil pití alkoholu. Podle jejich zdroje si jen na úvod připil s krajskými zastupiteli sklenkou cinzana, pak už pil jen nealko.

 

Prezident Zeman čekal, že se jej na to zeptá někdo z přítomných novinářů na tiskové konferenci pořádané na závěr jeho cesty po Ústeckém kraji. Když takový dotaz nepřišel, vzal si na konci tiskovky slovo sám a svůj vztah k pití všem objasnil.

 

"I když o mě Lidové noviny píší výjimečně příznivě, tak je jejich informace jako obvykle nepravdivá," pustil se Zeman do tradičního deníku.

 

 

"Není pravda, že bych přestal pít alkoholické nápoje. Piji je dál s neutuchající chutí," ubezpečil prezident všechny přítomné.

 

Miloš Zeman zavítal na svou další návštěvu Ústeckého kraje v úterý. S krajskými zastupiteli a s hejtmanem Bubeníčkem se sešel v budově Krajského úřadu v Ústí nad Labem. V úterý navštívil města Bílina a Most. Ve středu navštívil Dubí, učiliště v Chomutově a Žatec. Ve čtvrtek přijel do Šluknova a následně do Rumburku, kde měl závěrečnou tiskovou konferenci.
 

vbo TN.cz