Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.9. 2014 14:57
Policie varuje

Pedofilní gang? Muž a žena tahají školáky do auta na Praze 11

Octávia
Zdroj: tn.cz / isifa
Muž se ženou jezdí červenou octávií s černou kapotou

Pražská policie varuje rodiče před mužem a ženou v octavii, kteří na Jižním městě lákají do auta školáky. Minulý týden to zkusili hned dvakrát.

"Muž se ženou lákali školáky k sobě do auta přímo u základních škol v ulicích K Milíčovu a Ke Kateřinkám. Oba devítiletí hoši se ovšem nenechali přemluvit a utekli pryč," říká mluvčí pražské policie Jan Daněk.


Policisté podle něj rozhodně nehodlají nic podcenit a u základních škol tak hlídají muži zákona. A to jednak ti "běžní" v uniformách, ale i kriminalisté v civilním oblečení.


Školáky se snažila přemluvit dvoučlenná posádka červené octavie a černou kapotou. "Ženě je kolem čtyřiceti let, má krátké tmavé vlasy a na ruce tetování. Maskovala se černými slunečními brýlemi," popsal Daněk.


Muž z podezřelého auta je středního věku i postavy, má tmavé vlasy po ramena a i on se minulý týden schovával za slunečními brýlemi.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Otec přisthl pedofila, který obtěžoval jeho syna. Takto ho zmlátil

Herec z Jurského parku rok znásilňoval třináctiletou dívku

pez TN.cz

Diskuze

6.10. | 11:34 andrieu78
0
Náhlasit nevhodný komentář
Takových octavii červených s černou kapotou není moc a i když se mě to celkem netýká přeci jen nutno napsat že taková to octavie jela na proti mě na jížní spojce směrem na lanový most směr centrum tam jak to ted opravuji cc kolem 17.30 až 18 hodiny v pátek tak třeba jsou záznamy s kamer
Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme