Muž (30) se rozešel s přítelkyní po dvou měsících chození tak, že jí poslal zprávu s vysvětlením, proč s ní nemůže žít. Jeho důvody jsou poněkud zvláštní.
Muž ze Sydney jménem Bobo se rozhodl nepokračovat v dvouměsíčním vztahu s přítelkyní Amy a do textovky jí vypsal, co ho k tomu vedlo. Amy, která ji zveřejnila, vztah asi moc vážně nebrala a z rozchodu se rychle otřepala s tím, že jí Bobovo vysvětlení připadá "vyloženě k smíchu".
Dvojice se poznala v hospodě a Amy si myslela, že je Bobo bezva, než se urazil, že ho nevzala na svatbu známých. A rozešel se s ní s tímhle vysvětlením:
1. Odmítla jsi updatovat svůj status na facebooku, že jsi se mnou ve vztahu.
2. Nevzala jsi mě tenhle víkend na svatbu, já měl být ten, kdo tě doprovází.
3. Nemáš ráda moji kočku a já jsem z toho nervózní.
4. Netrávíš se mnou dost času, už dávno bych měl být tvoje priorita.
5. Nadáváš jako dlaždič
6. Odmítáš mi říct, kolik jsi měla sexuálních partnerů, takže si myslím, že jich bylo víc než 3, a to je nepřijatelné.
Cítím, že by pro mě bylo těžké, udělat z tebe ženu, kterou chci, a já se tím nehodlám zdržovat. Přeju ti jen to nejlepší v dalším životě.
Amy to shrnula takhle: "Ta svatba byla naplánovaná půl roku a on nebyl na seznamu pozvaných a na kočky jsem bohužel alergická." Každopádně je rozhodnutá, že než začne zase s někým chodit, zjistí si, jestli dotyčný náhodou nemá chlupatého domácího mazlíčka.
ČTĚTE TAKÉ:
Jennifer Lawrence v šoku: Kvůli úniku po*nofotek ji nechal milenec Chris Martin
Leo Beránek dostal kopačky od pornohvězdy! Potvrzeno Facebookem
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz