APLIKACE TN.CZ
Hokej

OBRAZEM: Trénink před Slováky: Nácvik gólové radosti a kouč jako hlídací pes

OBRAZEM: Trénink před Slováky: Nácvik gólové radosti a kouč jako hlídací pes
Zdroj: Mediafax

Čeští hokejisté se přesunuli ze Stockholmu do Helsinek, kde je v sobotu čeká bitva o finále se Slovenskem. V denním programu nechyběl ani trénink na ledě, kde panovala výborná nálada. A hráči nacvičili i gólovou radost.

Během celého tréninku byla na hřišti velká pohoda. Hráči se usmívali a bylo vidět, že jim čtvrteční výhra nad favorizovanými Švédy vlila krev do žil. Kouč Alois Hadamczik kreslil u tabule modelové situace a svým svěřencům vštěpoval do hlavy pokyny, jak v semifinále vyzrát na houževnaté Slováky.

Při nácviku herních variant nechyběla tréninková radost, která se podle většiny českých fanoušků v sobotu změní i v radost postupovou.
 

Jak moc Češi věří v postup svého týmu, na to se můžete podívat v naší anketě, ve které také stále můžete hlasovat.
 

HLASUJTE:
ANKETA: Porazí Češi Slováky a postoupí na MS do finále?
 

Své zkušenosti a rady na tréninku předával mladším hráčům i veterán Petr Nedvěd. Kouč Hadamczik pak kromě nákresu herních situací bedlivě sledoval trénink, když seděl na mantinelu a všechno kontroloval jako přísný hlídací pes.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Fiasko a propadák, píší ve Švédsku po vyřazení domácího týmu

jpz, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události