Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vážné obvinění

Uprchlický tábor či hampejz? Bují sex mezi migranty a dobrovolníky

Zlí jazykové v internetových diskuzích rádi píší, že dobrovolnice pomáhající uprchlíkům do táborů jezdí proto, aby si dopřály sex. A nyní se ukazuje, že na těchto řečech je víc pravdy, než by se mohlo zdát.

Bombardování Aleppa
Aktualizováno 24.9. 2016 21:37
Krize nekončí

Boje v Sýrii sílí, bez pitné vody jsou miliony lidí

Letadla syrské armády dnes znovu pokračovala v masivních náletech na cíle ve strategickém městě Aleppo. Stále intenzivnější údery si v posledních třech dnech vyžádaly nejméně 130 obětí.

U egyptských břehů se potopila loď s uprchlíky
Aktualizováno 23.9. 2016 21:40
Potopená loď

Námořní katastrofa u břehů Egypta bobtná, mrtvých je už 162!

Počet obětí středečního ztroskotání lodi u egyptského pobřeží vzrostl na 162. Další mrtvá těla objevili záchranáři, uvedla agentura AP s odvoláním na egyptské úřady.

Prásk.tv píše:

Dopis prezidentovi - 2
čtěte o tématu uprchlíci na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽ: Vyhrajte bednu šesti výběrových vín od Vinařství Vinofol

Degustace nejen ve sklepě, ale třeba i s majiteli vinařství na kole v našich vinicích - ochutnejte víno s vinařem přímo tam, kde dozrály hrozny!

kontroverzní výrok

Premiér Orbán si nebere servítky: Řekl, co by udělal s migranty!

Maďarský premiér šokoval dalším kontroverzním výrokem. Viktor Orbán chce všechny ilegální uprchlíky deportovat za hranice Evropské unie, kde by měli čekat na vyřízení azylu. Kvůli uprchlíkům nyní řeší diplomatickou roztržku i Francie a Belgie. Francouzští policisté totiž zadrželi na své straně hranic belgické kolegy, kteří tam podle svědků dovezli a vysadili běžence.

Stavba plotu na rakousko-maďarské hranici
Aktualizováno 20.9. 2016 21:06
Uprchlická krize

Rakousko se bojí přívalu migrantů: Chystá stavbu plotu na hranici

Rakousko začalo na hranici s Maďarskem stavět základy, na kterých by se mohl rychle vybudovat plot pro zastavení migrantů. Země se ale pravděpodobně stále nerozhodla, zda bariéru opravdu postaví. Loni v Rakousku požádalo o azyl asi 90 tisíc lidí.

Valné shromáždění OSN
Aktualizováno 20.9. 2016 13:06
uprchlická krize

Svět se sešel, aby vyřešil uprchlíky. OSN říká: Chraňte je!

Do New Yorku se sjíždějí státníci z celého světa na valné shromáždění OSN - včetně českého prezidenta Miloše Zemana a ministra zahraničí Lubomíra Zaorálka. Ministr se nejprve zúčastnil celodenního jednání o nejzávažnějším problému současnosti, migraci. Politici na něm přijali společnou deklaraci, ve které vyzývají k ochraně uprchlíků a také k nalezení spravedlivějšího rozložení zátěže pro země, kam běženci přicházejí.

Uprchlíci se vracejí do Iráku
Aktualizováno 17.9. 2016 10:48
Tvrdí to svědci

Iráčané z Česka jsou v Maďarsku! Pod jinou identitou zažádají o azyl

Křesťanští uprchlíci z Iráku, kteří odmítli azyl v Česku a utekli do Německa, odkud je vyhostili, chtějí zůstat v Evropě za každou cenu. Podle MF Dnes se skrývají v Maďarsku, kde by se mohli vydávat za nově příchozí utečence a o azyl v Německu zažádat znovu.

Milan Kohout chce kandidovat na prezidenta
Aktualizováno 15.9. 2016 11:29
prezidentské volby 2018

Nový kandidát proti Zemanovi: Chci přijmout milion uprchlíků!

Do boje o Pražský hrad se přihlásil pedagog a filozof Milan Kohout (55). Podle něj všichni současní politici nadbíhají xenofobním a rasistickým náladám. Svou kandidaturu chce postavit na multikulturalismu a přijímání uprchlíků, kterých by rád do země pozval nejméně milion.

Zoufalá situace

Do Evropy za ledvinu! Migranti za cestu přes moře platí orgány

Migranti, kteří nemají dost peněz na cestu do Evropy, prodávají své orgány! Egyptští překupníci zneužívají jejich zoufalé situace a lákají je na sex s prostitutkou. Za ten i tučnou odměnu ale chtějí jejich ledvinu.

Uprchlická krize

V Calais staví betonovou zeď proti uprchlíkům! Vyjde na 60 milionů

Ve francouzském městě Calais vyroste čtyři metry vysoká zeď. Britové tak chtějí svou zemi chránit proti migrantům, kteří naskakují na kamiony a dostávají se tak přes La Manche. Oznámil to britský ministr pro migraci Robert Goodwill.