Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lavina ve Švýcarsku
aktualizováno včera 20:25
Unikátní záběry

Sjezd o život. Lyžař natočil, jak se za ním řítí sjezdovkou lavina

Pád laviny ve švýcarském středisku Crans-Montana zachytila kamera na helmě jednoho z lyžařů. Jízda z kopce se pro něj stala doslova jízdou o život. Před valící se masou sněhu se mu ale podařilo uniknout do bezpečí. Takové štěstí neměl čtyřiatřicetiletý Francouz, který v noci zemřel na následky zranění způsobených pádem laviny v nemocnici.

Lidé se stříhají podle Kima a Donalada Trumpa
aktualizováno včera 13:27
"Vůdcovské" účesy

Koumák bohatne na summitu USA a KLDR, stříhá na Kima i Trumpa

Přípravy na ostře sledovaný summit mezi Severní Koreou a Spojenými státy ve vietnamské Hanoji vrcholí. Plné ruce práce mají nejen policisté a politici, ale překvapivě i kadeřníci. Dveře salónu, kde stříhají podle diktátora Kim Čong-Una nebo šéfa Bílého domu Donalda Trumpa, se netrhnou.

Letoun Airbus Beluga XL
včera 12:36
Beluga XL

"Velrybí" letadlo úspěšně zvládlo testy, bude největší na světě!

Nové letadlo společnosti Airbus, nazvané Beluga XL, podle charakteristického tvaru připomínajícího bílého kytovce podobného delfínovi, úspěšně prošlo zátěžovými testy. Nový letoun by tak mohl být uveden do provozu už letos.

Prásk.tv píše:

Ciara Noble - 1
čtěte o tématu zajímavosti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Jana Tvrdíková
aktualizováno včera 11:30
Módní návrhář

Dojemné vzpomínky! Lagerfeldova smrt zlomila české modelce srdce

Jednou z českých modelek, které měly tu čest pracovat se zesnulým módním návrhářem Karlem Lagerfeldem, byla i osmnáctiletá Jana Tvrdíková. Ta popsala své nadšení z prvního dne, kdy se s Lagerfeldem potkala.

Pasová kontrola - ilustrační foto
včera 08:32
Špatná kontrola

Muž odletěl z Prahy do Británie na cizí pas, zjistil to až doma

Čtyřiačtyřicetiletý Brit Steve Vincent nemůže opustit Českou republiku. Na jeho pas totiž z Prahy odletěl jeho o rok mladší kamarád Allan Poole. Že si pasy prohodili, zjistil Poole až doma. Na cizí doklad přitom prošel čtyřmi kontrolami. Jeho kamarád teď musí v Česku čekat na náhradní doklad.

Avengers: Infinity War - 5
včera 05:40
Otec roku?

Táta je superhrdina, tvrdila dívka. Kamarádi se jí smáli, pak zírali

Zrak vytřela všem svým vrstevníkům a spolužákům sedmiletá Číňanka Lele. Když ostatním dětem řekla, že její táta je superhrdina, musela snášet posměšky. Ty ovšem skončily poté, co se její otec ve školce ukázal v kostýmu komiksového bijce.

Týraná žena
19.02.
Neuvěřitelné

Dívka mu odpustila, že jí ukousl nos. Teď ji grázl ubil k smrti!

Je to rok, co Alexandra Šapošníková v soudní síni prosila, aby její partner Oleg Myšadajev nešel do vězení za to, že jí ve výbuchu vzteku uhryzl nos. Teď stojí mladík před soudem znovu - tentokrát za to, že svoji Alexandru brutálně zavraždil.

Magický úplněk
aktualizováno 19.02.
sněžný úplněk

Superúplněk v magickém datu přináší emoce a otvírá staré rány

V úterý v podvečer začal superúplněk ve znamení Panny, který se navíc pojí s magickým datem 19. 02. 2019. Podle numenoroložky Lenky Lippertové Suchardové bychom měli být velmi opatrní, protože "sněžný" úplněk je náročnou zkouškou pro nás všechny.

Slavný polibek na Times Square
aktualizováno 19.02.
Polibek století

Muž z nejslavnější fotky zemřel! Za to, co na ní je, by ho dnes zavřeli 

Ve věku 95 let zemřel v neděli Američan George Mendosa. Jeho jméno většině lidí nic neřekne, snímek s ním ale zná celý svět. Mendosa 14. srpna 1945 slavil na newyorském náměstí Times Square kapitulaci Japonska. Fotografie, jak popadl a spontánně políbil mladou zdravotní sestru Gretu Friedmanovou, je jedním z nejslavnějších snímků všech dob.

Michaela Jindruchová ve Snídaní s Novou
aktualizováno 19.02.
mentální anorexie

Lékaři dávali Míše měsíce života. Vážila 32 kilo, takhle teď vypadá!

Lékaři dávali Míše jen pár měsíců života, ve svých třiceti letech vážila pouhých 32 kilo. Mentální anorexie ženu srazila na kolena, dokázala se jí ale vzepřít a dnes pomáhá ostatním.