Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rypoš lysý
včera 22:27
Nezvyklé zvíře

Necítí bolest, žijí dlouho. ZOO v Plzni má pozoruhodné rypoše!

Milovníci exotické a nezvyklé zvířeny by měli zbystřit. Plzeňská zoo jako jediná v Česku začala chovat rypoše lysého, který je například odolný vůči rakovině, necítí bolest a vyniká dlouhověkostí.

Pokuty za neuklizené psí exkrementy
aktualizováno včera 16:17
Ostrá hádka v Brně

Muž nechtěl uklidit po psech, výkaly skončily v autě i na bundě

Kuriózní případ řešili v pondělí odpoledne brněnští strážníci. Kvůli neuklizeným exkrementům po psech se na ulici v Brně pohádala žena s pejskařem. Když měla pocit, že muž chce odjet, vzala exkrementy a muži je položila na okno auta. Ten jej vzal a vztekle hodil pryč, trefil přitom stěžovatelku i jejího syna. Teď oba čeká předvolání na přestupkovou komisi.

Čištění špinavé sedačky
aktualizováno včera 12:06
Vánoční úklid

Žena levně vyčistila sedačku. Její nápad je předvánočním hitem

Vánoce se blíží a tak se jistě ještě mnoho z vás chystá na úklid. Pokud plánujete čistit sedačku, seznamte se s metodou, se kterou přišla žena z Queenslandu v Austrálii. Vyjde vás totiž jen na pár korun!

Prásk.tv píše:

Souvisí velikost nohou a penisu? - 1
čtěte o tématu zajímavosti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Jemma a Daniel Langley
včera 05:45
Krásný příběh

Láska jako z pohádky! Poznali se den po narození, za 30 let se vzali

Příběh jako z pohádky zažili Jemma a Daniel z australského Melbourne. Jejich matky se spřátelily v porodnici, kde začalo i jejich přátelství. Poté se jejich životy rozdělily, setkali se ale znovu po 14 letech. Od té doby je z nich pár, který teď čeká miminko.

Zamilovaný pár
17.12.
sexpertka radí

Sex o Vánocích v domě plném příbuzných? Jde to, radí koučka

Vánoce, svátky klidu a míru, ale podle velkého množství partnerů také sexu! Jak si večer užít tak, abyste pak druhý den u snídaně nemuseli snášet pohoršené pohledy svých příbuzných?

Nemocné Simonce pomáhá Dobrý anděl
16.12.
Dobrý anděl

Simonka má vzácnou nemoc jako jediná v ČR! Stále má záchvaty

Nadace Dobrý anděl pomáhá rodinám, ve kterých jeden ze členů onemocněl zákeřnou nemocí. Jednou z nich jsou i Šméralovi. Tatínek Petr na vážně nemocnou dceru zůstal úplně sám. Kvůli těžkému postižení a častým epileptickým záchvatům Simonka potřebuje neustálou péči.

Princ George a princ Harry
16.12.
Zvláštní nařízení

Harryho a George na veřejnosti spolu neuvidíte! Odhalili důvod

Princ Harry má údajně se svou neteří a synovci skvělý vztah, na veřejnosti se k nim ale chová chladně. Odbornice na královskou rodinu teď odhalily, že to má nařízeno - z poměrně podivného důvodu.

Karel Gott sněhem zavátý
16.12.
Sněhem zavátý zpěvák

Karel Gott po vážné nemoci poslal vánoční vzkaz. Fanynky jásají

Ještě před měsícem ležel zpěvák Karel Gott v nemocnici s dalšími zdravotními potížemi. Nyní ale poslal fanouškům vzkaz, ze kterého je jasné, že už mu je lépe. Třetí adventní neděli tráví v přírodě.

Okamura a učebnice Přírodopisu
aktualizováno 16.12.
mísení ras

Okamurovi se nelíbí Přírodopis pro osmáky: "Neuvěřitelný text!"

Tomio Okamura se na svém facebookovém profilu pozastavil nad textem a fotografií v učebnici Přírodopisu. Šéfovi SPD, který je míšencem (jeho matka je Češka, otec Japonec), se zdá neuvěřitelný právě text, který popisuje výhody mísení ras.

Laň ilustrační
16.12.
zvířecí návštěva

Laň si přišla do obchodu pro jídlo. Pak se vrátila i s celou rodinou

Do obchodu se smíšeným zbožím v americkém Coloradu přišla zvědavá laňka. Když ji prodavačka nakrmila, zvíře se po půl hodině vrátilo s celou svojí rodinou.