Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tvrdí to odbornice

Jste dobří v posteli? Pokud děláte těchto 15 věcí, tak ano!

Říká se, že muži touží po ženách, které jsou ve společnosti dámy a v posteli dračice. Odbornice na sex po letech výzkumu potvrdila, že aspoň druhá část věty je pravdivá. A vypočítala 15 věcí, které dělají z žen skvělé milenky.

podvádět se nemá

Drsná pomsta za nevěru! Milence nacpala do vaginy chilli papričky

Podvádět se nevyplácí. Přesvědčila se o tom i mladá žena z Vietnamu, která si začala se ženatým mužem. Zhrzená manželka se jí hodně bolestivě pomstila.

NEJ Česka

Skvělé tipy na výlet a české rekordy! Sledujte nový seriál TN.cz

Portál TN.cz připravil pro své čtenáře unikátní seriál. Díky našim kamerám se dostanete na méně známá místa, která jsou něčím výjimečná.

Prásk.tv píše:

Tvoje tvář má známý hlas - 1. díl 3. série - 6
čtěte o tématu zajímavosti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sucho zabíjí moravské okurky!

Bude letošní „okurková sezona“ bez okurek? Pojďte si s námi o ně zasoutěžit

Filmová místa k filmu Román pro muže
Aktualizováno Včera 18:34
FILMOVÁ MÍSTA

Oběť Vandy Hybnerové a další zajímavosti o Románu pro muže

Již brzy si na Nově budete moct připomenout film Román pro muže. Pojďte se s námi podívat na místa, kde natáčení filmu probíhalo.

Oblíbená hračka

Rusové zkoumají fidget spinnery: "Dětem škodí a je to propaganda!"

Ruský úřad na ochranu zákazníků prověřuje škodlivost fidget spinnerů. Oblíbená hračka může podle některých odborníků poškodit pozornost i zdraví dítěte. Světová média ale upozorňují, že Rusové viní Američany z toho, že pomocí spinnerů šíří propagandu.

Zákeřné moře

Nevíte, co dělat, cítíte blížící se smrt, popsal Roman zpětný proud!

Většina turistů se pro dovolenou vybírá pláže s pozvolným přístupem k moři. To ale může být obrovská chyba. Právě u takového pobřeží se často tvoří zpětné proudy, které vás mohou stát život. Jaké to je, když se do takové situace dostanete, popsal Roman.

Královská rodina na návštěvě Polska
Aktualizováno 19.7. 2017 20:45
Byl to jen vtip?

Kate šokovala prince Williama: "Musíme mít další děti!"

Princ William a jeho manželka Kate jsou s princátky Charlotte a Georgem na návštěvě v Polsku. Při setkání s místními podnikateli se vévodkyně nechala slyšet, že si musí královský pár pořídit další děti. Důvod je opravdu úsměvný.

hrdina internetu statečný retrívr

Pes, přítel kolouška: Vrhl se do moře, aby mládě zachránil! VIDEO

Velmi nečekaným úlovkem skončila procházka muže a jeho psa na pobřeží newyorského Port Jefferson Harbor. Mark Freeley spatřil ve vodě kolouška, v tu chvíli už ale zlatý retrívr vběhl přímo do moře, aby mládě zachránil. Teď je ze psa hrdina internetu.

Stárnutí mozku

K vzniku Alzheimera přispívá 27 životních událostí. Zažili jste je?

Vědci odhalili 27 životních událostí, které přispívají ke stáří našeho mozku a můžou zvýšit pravděpodobnost vzniku Alzheimerovy choroby. Patří sem například vyhazov z domova nebo rozvod rodičů.

Kontaktní čočky
Aktualizováno 18.7. 2017 16:56
namodralá masa

Hrůzný nález: Doktoři vyndali pacientce z jednoho oka 27 čoček!

Ti, kteří nosí kontaktní čočky, určitě slyšeli o nebezpečích, která se mohou stát, když si nechají čočky příliš dlouhou dobu na očích, ale případ, který popsal Britský lékařský magazín (BMJ), ukázal skutečný extrém. Doktoři totiž museli pacientce z oka odstranit neuvěřitelných 27 čoček.