Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výživová poradkyně Tonia Buxton
dnes 16:58
Nesmí ani narozeninový dort

Tahle máma zakázala svým dětem cukr: Je to jako kokain, vysvětluje

Striktním zákazem jakýchkoliv potravin obsahujících cukr překvapila Brity moderátorka a nutriční expertka Tonia Buxtonová. Ta odhalila, že svým čtyřem dětem potraviny obsahující cukr úplně zakázala. Brání se, že má podobné účinky jako kokain.

Divný předmět v pokoji holčičky
aktualizováno dnes 10:02
Bezradní rodiče

Záhadný předmět se objevil v pokoji malé holčičky! Co to je?

Opravdu zvláštní předmět se objevil v pokoji jedné malé holčičky v Anglii. Vystrašená matka se o snímek podělila na rodičovském fóru a prosí veřejnost o pomoc s identifikováním předmětu. Holčička nyní raději spí jinde, napsal britský Daily Mirror.

Pražský orloj - rekonstrukce
aktualizováno včera 21:06
Pražský orloj

Kam zmizel orloj? Odborník ho pečlivě čistí v bazénu na zahradě

Kyselina citronová a Pražský orloj? Na čištění gotického stroje je to neocenitelný pomocník. Rekonstrukce jedné z našich nejdůležitějších památek je v plném proudu a do konce měsíce bude nejspíš hodinový mechanismus zase kompletní.

Prásk.tv píše:

Ordinace slaví 1000. díl!
čtěte o tématu zajímavosti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vybavte se správně na letní cestování

Sbalit si kufr na dovolenou, to je kolikrát věda. Bez některých věcí se ale neobejdete.

Akiyoshi Kitaoka - optické iluze
včera 15:00
Otestujte se!

Hýbe se vám tento obrázek? Navštivte lékaře, varuje psycholog

Japonský psycholog Akiyoshi Kitaoki zveřejnil jednu ze svých dalších optických iluzí, která by měla určit míru stresu, kterému jste vystaveni. Jak vidíte obrázek vy? Pokud se vám kruhy hýbou až nebezpečně rychle, je možné, že se nevyhnete péči lékařů!

Tragédie v Indonésii
včera 05:45
Společný hrob

Muž pohřbíval svou matku, sám při tom smolně zemřel

Mrtvá matka zabila svého syna, když se rakev s jejími ostatky zřítila na muže, kteří ji vynášeli po schodech do tradiční pohřební věže. Tragédie se odehrála při pohřbu v indonéském Sulawesi.

Detox - 6
včera 05:45
Populární nápoj

Recepty na smoothie ze sezónního ovoce! Na tohle si ale dejte pozor

Právě teď dozrává mnoho druhů ovoce a letní počasí láká k osvěžení. K tomu můžete využít právě sklizně angreštů, borůvek, malin nebo meruněk. Stačí je rozmixovat do v poslední době populárního smoothie. Výživový poradce ale upozorňuje na jisté nástrahy.

2155043
21.06.
Chudák dítě

VIDEO: Šokovaní rodiče na křtu syna! Plakal, kněz mu vlepil facku

Francouzský kněz zřejmě ztratil při křtu malého chlapce trpělivost. Dítě celou dobu křičelo, když mu duchovní lil na hlavičku svěcenou vodu. Starší muž se ho nejdříve snažil uchlácholit, potom ho ale velkou silou uhodil do tváře.

Nahé koupání
21.06.
Pozdvižení v Pardubicích

Opilá žena se koupala nahá! Nemohla se dostat z nádrže

V Pardubicích se dějí věci! Za bílého dne se tam na veřejnosti koupají polonahé ženy, které jsou navíc pod vlivem alkoholu.

Zkouška
21.06.
Zvláštní nařízení

Život bez internetu? V době maturit ho vypnou v celé zemi!

Dokážete si představit, že by v celé zemi na několik hodin nefungoval internet? V Alžírsku takové pravidlo zavedli - v době maturitních zkoušek. Studenti totiž podvádějí a správné odpovědi si hledají přes mobily, případně zveřejňují řešení na sociálních sítích.

Potkani v bankomatu
aktualizováno 21.06.
Přestal fungovat

400 tisíc v trapu! Do bankomatu vlezly krysy a zničily bankovky

Když přišli technici v Indii opravit poškozený bankomat, čekal je pořádný šok. V bankomatu našli velmi drahé krysí hnízdo. Zvířata ke stavbě totiž použila bankovky v hodnotě necelých 400 tisíc korun. Dovnitř se krysy dostaly nejspíš dírou na elektriku.