Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Donald Trump
Aktualizováno Dnes 11:29
Palba před inaugurací

Trump terčem posměchu: Ukradl slogan z filmu o legálním vraždění

Donald Trump se velmi krátce před svou inaugurací stal (opět) terčem posměchu. A hned dvakrát. Poprvé kvůli fotografii za stolem, podruhé kvůli okopírovanému sloganu.

překvapivé riziko

Pozor! Selfíčka můžou ohrozit vaši bezpečnost! Jak se chránit?

Kromě již známých rizik spojených s pořizováním selfie se teď objevilo další, na které byste si měli dávat velký pozor. Obzvlášť pokud svůj obličej na fotografii doplňujete o vztyčené prsty do tvaru písmene V. Hrozí vám totiž velké nebezpečí!

foto uvnitř Co to je?!

Hlava kočky, tělo potkana: Ve spíži našli hrůzostrašné kreatury!

Velmi prapodivné tvory vydávající strašidelné zvuky našla ve spíži jedna rodina z jihoafrického Rustenbergu. Kreatury s hlavou kočky a tělem potkana je vyděsily k smrti, na jejich likvidaci proto zavolali kněze. Místní ochránci zvířat ale tento čin tvrdě odsoudili.

Prásk.tv píše:

Pavla Tomicová
čtěte o tématu zajímavosti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Auto ESA spouští akci „SLEVA TÝDNE“

Fenomén akčních slev na vybrané druhy nebo kategorie zboží se neobjevuje již pouze u elektroniky, letenek nebo zájezdů.

Výměna manželek: Věra vs. Lucie
Aktualizováno Včera 15:11
bouřlivý díl

Zásah sociálky: Takovou smršť ještě ve Výměně manželek nezažili

Ve středu večer se můžete dívat na oblíbenou reality show Výměna manželek. A bude to díl, který v minulosti vyvolal bouři reakcí. Na nepořádnou Věru se totiž jen těžko zapomíná. Připomeňte si, jakou smršť pořad odstartoval.

Predátor na Floridě

VIDEO: Obří aligátor šel na procházku, turisté jen zírali

Hodně silný zážitek si z nedělního výletu odnesli turisté, kteří se vypravili do přírodní rezervace na Floridě. Přímo před jejich očima se totiž po frekventované stezce prošel obří aligátor.

Pupínky po holení
Aktualizováno Předevčírem 15:06
červené pupínky

Vypadáte po holení takto? Může za to nechutnost, kterou dělá každý

Holit si nohy je alespoň v létě přirozené pro téměř každou ženu. Stává se ale i vám, že máte po holení na nohou červené pupínky? Může za to nešvar, který našemu zdraví zrovna neprospívá.

VÍKEND: Na vlastní kůži jsme vyzkoušeli boj s chřipkou
Aktualizováno Předevčírem 15:35
zatočte s nemocí

Babské rady proti chřipce: Tyto jsme vyzkoušeli za vás a fungují!

Chřipková epidemie obchází Evropu a mnozí z nás to pocítili nebo ještě pocítí na vlastní kůži. V lékárnách najdete spoustu tabletek a kapek pro boj s nachlazením. My se teď ohlédneme zpět - do časů našich babiček a prababiček. Staré osvědčené receptury proti horečce, kašli a rýmě jsme vyzkoušeli na vlastní kůži.

Podle lovců UFO zakryl astronaut výhled na záhadný objekt
Aktualizováno 16.1. 2017 16:10
výměna baterií

Tají nám UFO? Astronaut na ISS skryl podivný světlý objekt

Lovci UFO mají další senzaci, během výstupu do vesmíru při výměně baterií na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) našli nadšenci na záběrech záhadné blikající světlo, které následně astronaut zakryje rukou.

den pod psa

Nejdepresivnější den roku je tady! Proč to tak je a lze se bránit?

Vzbudili jste se dnes ráno s náladou pod psa a nejraději byste celý den nevytáhli paty z domu? Není se čemu divit, podle vědců je dnešek nejdepresivnějším dnem v roce.

foto+video přestavba motocyklu

V Praze vznikl unikát: Harleye vrátili do 20. let minulého století

Už dvakrát v řadě zvítězili v regionálním finále prestižní mezinárodní soutěže přestaveb motocyklů Harley-Davidson a letos se o vítězství pokusí znovu. Po loňském vítězství s motocyklem v designu slavné Jawy se i pro letošek drží na vlně retra a v dealerství na pražských Malvazinkách vznikla přestavba ve stylu dvacátých let minulého století.