Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

je to fofr

Tohle se stane s lidským tělem, když si dáte na sluníčku alkohol!

Horké počasí láká k tomu dát si hodně studený drink. A co je v Česku oblíbenější než pořádně orosené pivo? Jenže pití alkoholu na sluníčku je pořádný hazard. Co se s naším tělem v té chvíli děje?

chytrý nápad

Krabička má chránit děti v autech před smrtí, sestrojil ji kluk (10)!

Malá červená krabička by mohla zachránit desítky životů dětí, které rodiče nechají v rozpáleném autě. Přístroj je technologickou vychytávkou a vymyslel ho teprve desetiletý chlapec! Teď školáka vyzdvihují světová média.

Sumec
Aktualizováno Včera 22:02
to je kus! triumfální úlovek

Rybář u Lysé vytáhl pořádného macka! Sumec je velký jako on

Opravdu majestátní kousek se ve čtvrtek podařilo na kukuřici ulovit rybáři v jezeru u Lysé nad Labem. Ačkoli měl pan Jiří políčeno původně na kapry, vytáhl dvoumetrového sumce! Je to prý jeho vůbec první sumec v životě.

Prásk.tv píše:

Tvoje tvář má známý hlas - 1. díl 3. série - 6
čtěte o tématu zajímavosti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Banán
Aktualizováno Předevčírem 15:13
Otravná vlákna

Na co jsou ty otravné proužky v banánech? Budete překvapení

Pokaždé, když ze slupky vyloupnete banán, vykoukne kromě bílé dužiny i několik tuhých proužků, které většině lidí jen lezou na nervy. Ve skutečnosti jde ale o důležitou část banánu, bez které bychom si ovoce ani neužili.

na co se připravit?

Velká předpověď numeroložky na léto: Prázdniny plné zvratů a snů!

Letošní léto bude plné zvratů a nových začátků. Jak poznamenala známá numeroložka Lenka Lippertová Suchardová, měli byste si dopřát chvíle odpočinku a mít neustále oči otevřené. Léto nabídne mnoho nových příležitostí.

začíná léto

Nejmagičtější den v roce je tu! Co vás o slunovratu čeká a nemine?

Jeden z nejmagičtějších dnů v roce je konečně tady. Na dnešek připadá letní slunovrat a s ním i příchod léta. Den bude dnes nejdelší z celého roku, tak si ho pořádně užijte.

nečekaný dárek

Miminko se narodilo během letu, dostalo doživotně letenky zdarma!

Velmi dramatický let prožili v neděli cestující na palubě letadla indických aerolinek Jet Airways ze Saúdské Arábie do Indie. Jedna z cestujících začala rodit 11 kilometrů nad zemí. Na svět s pomocí personálu a zdravotní sestry přivedla chlapečka, který dostal od aerolinek velmi pěkný dárek.

Nemocná dívenka se v pěti letech vdala za nejlepšího kamaráda - 5
Aktualizováno 20.6. 2017 10:58
galerie Pohádková svatba

Smrtelně nemocná holčička (5) se vdala! Svatba byla pohádková

Pětiletá holčička Eileidh Patersonová se o víkendu vdala. Vzala si o rok staršího kamaráda a stali se "nejlepšími přáteli navždy".

robot robotovi

Uvízlou sondu z Hranické propasti zachrání policie. Svým robotem

Robota, který se zasloužil o zaznamenání světového rekordu při měření hloubky Hranické propasti, ale je od loňského září uvězněn v jejích útrobách, by mohl pomoci osvobodit robot policejní. Ten má pohyblivou "ruku", kterou by sondu mohl vytáhnout.

Roztomilá princátka

Narozeniny slavila královna, za hvězdy ale byli Charlotte a George

Byla to slavnost na počest královny, pozornost na sebe ale strhla její pravnoučata. Princezna Charlotte a princ George se ke královské rodině připojili, aby pozdravili poddané. A davy jásaly, princátka totiž nemohla být roztomilejší!