Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

galerie Smutný trend

Dívka prodává panenství! Chce byt, auto a zaplatit studium

Rakušanka Kim se inspirovala 18letou rumunskou modelkou Aleexandrou Khefren, která prodala své panenství za dva miliony liber (60 milionů Kč).

Unikátní chlupáč

Na Vysočině žije kocour s křídly na zádech. Co mu to vyrostlo?

Vržanov na Jihlavsku se může pochlubit opravdovou raritou. A tou je kocour Mikeš, který sice narozdíl od svého pohádkového jmenovce neumí mluvit, za to by s trochou nadsázky mohl létat.

Výhodná cena

Cizinec naletěl podvodníkovi, koupil "zlatou" cihlu za 10 tisíc!

Kuriózní případ podvodu vyšetřují policisté z Trutnovska. Muž se rozhodl, že si přes internet za 10 tisíc korun koupí kilogramovou zlatou cihlu. Jenže to nebyl výhodný nákup, ale lest podvodníka. Muži domů přišla pouhá plastová atrapa zlaté cihly. Policie před podobnými nákupy varuje.

Prásk.tv píše:

Tvoje tvář má známý hlas - 1. díl 3. série - 6
čtěte o tématu zajímavosti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

veřejný rozpočet

Bizarní projekt: Brno si nechalo udělat zbytečnou mapu pachů

Jeden z nejbizarnějších projektů, který je placený z veřejných rozpočtů, je u konce. Brno získalo za 40 tisíc korun mapu pachů města. Akorát nikdo neví, k čemu je vlastně taková věc dobrá. Aby měl projekt alespoň nějaký smysl, výsledky dostane hlavní architekt města.

Dominika na cestě
Aktualizováno Předevčírem 22:46
rozhovor odvážná dívka

Češka na motorce objela svět. Dominika popsala, jaké to bylo

Dominika Gawliczková procestovala na motocyklu 25 zemí světa. Tento týden se vrátila ze zatím posledního dobrodružství v Jižní Americe. Na její zážitky z cest jste se mohli ptát živě.

foto+video historický vlak

Unikátní parní motorák po letech opět brázdí české koleje! VIDEO

Národní technické muzeum představilo po rekonstrukci zcela unikátní parní motorový vůz. Motorák, který brázdil české železniční tratě již před více než sto lety, se po několika letech opět vrací na koleje.

nečekaný útok

Chvíle hrůzy! Holčička se dívala na lachtana, stáhl ji pod vodu. VIDEO

Otřesný pohled se naskytl tatínkovi, který si s dcerkou prohlížel v přístavu lachtana. Zvíře si nejprve v klidu plavalo, pak ale náhle zaútočilo z vody a malou holčičku stáhlo za šaty pod hladinu.

Sex na veřejnosti
Aktualizováno 19.5. 2017 12:28
jako zvířata

Pár si to rozdával na ulici za bílého dne! VIDEO je hitem internetu

Za bílého dne a přímo na ulici se rozhodl mladý pár ukojit své sexuální touhy. To ale netušili, že budou mít nechtěné diváky, kteří si je natočí na mobil. A díky perfektnímu komentáři se z nich přes noc staly hvězdy internetu. Upozorňujeme, že video není vhodné pro osoby mladší 18 let.

Magické oči na trámu
Aktualizováno 19.5. 2017 10:28
Zázrak na Slovensku

Před dívkou se zjevily magické oči! K trámu už míří první poutníci

Ve slovenské vesnici Čirč mají obrovskou senzaci. Šestnáctiletá dívka tvrdí, že měla zjevení. Nejdříve viděla zelené světlo a pak se na trámu před ní objevily oči. Osadníci to považují za boží znamení a výjev už přitahuje hordy věřících.

video rozhovor

Co udělá s vaším tělem hodně kofeinu? Odbornice promluvila!

Svět nedávno obletěla zpráva, podle které ve Spojených státech zemřel mladík na předávkování kofeinem. Údajně k tomu stačila jen jediná káva a dvě plechovky nápojů. Je to ale vůbec možné a kolik kávy například můžeme denně bezstarostně vypít?