Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Babička tvrdí, že vyfotila víly - 1
dnes 05:50
Rusalky a zvonilky

Babička s vnučkou viděly v parku víly! FOTO jako důkaz UVNITŘ

Existují víly? Britská babička je přesvědčena, že ano, viděla je totiž na vlastní oči. Dalším svědkem má být její pětiletá vnučka. Na procházce prý potkaly skupinu asi deseti víl, které skotačily ve větvích. A Debbie tvrdí, že má dokonce snímky jako důkaz.

2048831
aktualizováno 22.09.
Nové záběry

VIDEO: Pár si to rozdal u pultu v pizzerii! Teď jim hrozí vězení

Nevšední oslava narozenin a vítězství oblíbeného týmu se páru vymstila. Daniella a Craig si to rozdali přímo u pultu v pizzerii! Milence u sexu zachytila kamera a lechtivé video uniklo na internet. Za "oplzlý a obscénní akt" jim teď dokonce hrozí vězení!

Sklípkani v ZOO Praha
22.09.
video to je podívaná!

V pražské zoo probíhá výstava sklípkanů. Největší má 30 cm!

Letošní září patří v pražské zoo sklípkanům. Takové množství pavouků v trojské zoologické zahradě doposud nikdy k vidění nebylo!

Prásk.tv píše:

Floyd Mayweather a Conor McGregor - 1
čtěte o tématu zajímavosti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Dívka léta
21.09.
Soutěž Dívka léta

Dívka s plameňákem ovládla třetí kolo! Pošlete fotku a vyhrajte

Třetí kolo soutěže o dívku léta zná své vítězky. Hrát ale můžete dál. Stále jsou ve hře týdenní ceny a především cena hlavní.

V Indii se narodilo miminko, které vypadá jako mimozemšťan - 1
21.09.
Smutný osud

Matka nevěřila vlastním očím: Její dítě vypadá jako mimozemšťan!

V Indii se narodilo dítě, které připomíná spíš mimozemšťana než miminko. Chlapec naprosto šokoval své rodiče i okolí. Uši a nos mu úplně chybí, místo úst má jen otvor. Jeho matka ale prohlásila, že se děťátka nevzdá a chce ho vychovávat.

Slovenka Zuzana zhubla za rok neuvěřitelných 61 kilo
aktualizováno 20.09.
To je kočka

Zuzka za rok zhubla ohromných 61 kilo! Teď se ukázala v bikinách

Zuzka vážila skoro 140 kilo, když se rozhodla něco se svým vzhledem udělat. Za rok zhubla neuvěřitelných 61 kilo a stala se z ní ohromná kočka. Teď se slovenská maminka ukázala v plavkách.

Muž byl postřelen kvůli převleku klauna
20.09.
Tvrdá výchova

Otec pronásledoval dceru v masce klauna, pak padl výstřel

Otec pronásledoval svou šestiletou dceru okolo domova v masce klauna, považoval to za výchovnou metodu. Místo toho muže však čekalo překvapení, když po něm vystřelil soused. Oba dva teď čelí obvinění.

2047090
aktualizováno 19.09.
TĚŽKÝ OSUD

Kráska bez nohy si nestěžuje a poráží sportovce! Čeká ji Evropa

Tereza Diepoldová si původně přála excelovat na basketbalové palubovce a závodně tančit, ale o tuto možnost ji obrala dopravní nehoda, když jí bylo deset let. Od té doby získala několik medailí z paralympijských her a z mistrovství světa. Dnes se na svůj handicap dívá pozitivně a je ráda, že tady vůbec může být. K tomu se nyní připravuje na Evropský pohár, který se koná 30. září na Strahově v Praze.

Muži uvízl penis v kotouči na činku
18.09.
Jak se to stalo?

Horor v posilovně: Hasiči museli muži vyprostit penis bruskou!

Láska k posilování může vypadat různě. Někteří lidé chodí do fitka, další raději cvičí doma. Mladý Němec ale posunul tohle slovní spojení na úplně jinou úroveň. Kotouč na činku se mu zasekl na penisu a museli mu pomoci až hasiči!

Konec světa
18.09.
Odvolává se na bibli

Svět skončí už v září, tvrdí vědec! Nasvědčují tomu pohromy v USA

Konec světa měl podle různých proroků, teoretiků i vědců přijít už několikrát. Konspirační teoretik, který svou hypotézu založil na výkladu evangelia i analýze egyptských pyramid, tvrdí, že Zemi zasáhne asteroid - už za pět dní! Nasvědčují tomu údajně pohromy, které za poslední měsíc postihly USA.