Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Porod na zahradě
aktualizováno dnes 22:41
domácí porod

Ženin porod na zahradě vidělo 1,4 milionu lidí, kolem si hrálo pět dětí

Matka z Německa se rozhodla, že bude svůj porod bez jakékoliv lékařské pomoci sdílet na internetu. Jednalo se už o šesté dítě, všechny porodila mimo nemocnici. Celý bolestivý porod už vidělo více než 1,4 milionu lidí. Na internetu sklízí slova podpory i tvrdou kritiku.

Útok v autobuse v severoněmeckém Lübecku - 2
aktualizováno dnes 15:08
Nejasný motiv

Útočníka z autobusu už obvinili. Na otázky policistů dál mlčí

Německá prokuratura obvinila útočníka, který v autobusu v Lübecku pobodal několik lidí, z pokusu o vraždu a dalších činů. Soud ho poslal do vazby. K motivu se zatím nevyjádřil, podle vyšetřovatelů jen mlčí.

První záběry zachráněných chlapců z nemocnice - 3
dnes 14:04
Thajští chlapci

Záchrana z jeskyně přitahuje filmaře! 6 produkcí ukázalo plány

Příběh thajských chlapců, uvězněných v jeskyni, chce natočit hned šest studií. O povolení požádalo tamní ministerstvo kultury pět zahraničních a jedna thajská společnost. První dokument, věnující se jejich záchraně, už měl v USA premiéru.

Prásk.tv píše:

Vibrátor
čtěte o tématu zahraničí na Prásk.tv
Lodní neštěstí na jezeře v Missouri
aktualizováno dnes 20:50
Převrátila se loď

Při lodním neštěstí ztratila 9 členů rodiny! "Může za to kapitán," pláče

Lodní neštěstí v americkém Missouri má 17 obětí. Mezi nimi je devět členů jedné rodiny, oznámil tamní guvernér Mike Parson. Podle svědkyně kapitán plavidla, které se poryvem větru převrátilo, řekl, že si pasažéři nemusejí oblékat záchranné vesty.

Znásilnění - ilustrační foto - 5
dnes 08:14
Omdlela z toho

Dívku po cestě ze školy znásilnilo 10 spolužáků! Nikomu nic neřekla

Rodiče netušili o znásilnění své dcery, dokud nepřestala chodit do školy. Až pak konečně přiznala, že se na ni vrhnul gang asi deseti spolužáků a znásilňoval ji, dokud neomdlela.

Bleskové povodně v Tatrách - 1
dnes 07:27
Odstraňování škod

Voda brala všechno, co jí stálo v cestě! Takhle teď vypadají Tatry

Oblast Vysokých Tater a jejich podhůří zasáhly přívalové deště, které způsobily lokální záplavy. Voda strhla některé mostky, silnice a chodníky, po kterých chodí turisté. A zanechala za sebou pořádnou spoušť.

Otrávení Britové novičokem
dnes 06:38
Partnerka nepřežila

Muže po otravě novičokem pustili z nemocnice. Popsal, jak se otrávil

Brita Charlese Rowleyho, který se otrávil novičokem, propustili z nemocnice. Jeho partnerka Dawn Sturgessová před týdnem na následky otravy zemřela. Charlieho bratr popsal, jak se k chemikálii dostali.

Muž zaplatil za střetnutí s dívkou
dnes 05:45
zneužívání nezletilých

Triky pedofilů v praxi: Za schůzku dětem nabízí i tisíce korun! VIDEO

S dětmi navážou kontakt přes internet a pak po nich chtějí fotky, nebo rovnou sex. Než se jejich oběti nadějí, ocitnou se v pasti, ze které mají pocit, že neexistuje cesta ven. Takové jsou triky pedofilů, jejichž praktiky postupně odhaluje slovenská reportérka. Ta už nachytala třetího muže, který kvůli sexu s dívkou (11) dokonce dorazil na sjednanou schůzku.

Bezpečnost v Egyptě
aktualizováno včera 22:44
důvod tají

Těmto místům v Egyptě a Švédsku se vyhněte, varuje ministerstvo

Ministerstvo zahraničních věcí varuje před cestami do Egypta. Turisté by se měli vyhnout městům v údolí Nilu, například Luxoru nebo Asuánu. Důvodem jsou bezpečnostní hrozby. O jaké přesně jde, ale nechce ministerstvo prozradit. Kromě Egypta by se Češi také měli vyhnout například Švédsku. Tam jsou důvodem rozsáhlé požáry.

Na internetu se objevují obrázky nového letadla Air Force One
včera 21:53
prezidentská letadla

Trump chce přebarvit Air Force One, vtípky lidí přišly velmi rychle

Prezident Donald Trump chce přemalovat svůj letecký speciál Air Force One. Prý je málo státnický a nelíbí se mu modré barvy, které jsou na prezidentských letadlech od dob Johnna Kennedyho. Tato plánovaná změna samozřejmě vyvolala vlnu kritiky a na internetu se také objevily vtipné koláže, jak by mohl speciál vypadat.