Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Craig Keogh
dnes 14:09
u soudu vše popřel

Opilý mladík (26) znásilnil babičku. Pak ji okradl a udusil polštářem

Šestadvacetiletý Craig Keogh z britského Staffordshiru pod vlivem drog a alkoholu znásilnil nemohoucí seniorku (72). Poté ji okradl a udusil polštářem. Přestože ho z činů usvědčilo několik důkazů, u soudu vše popřel a proces bude pokračovat.

Sníh ve Freiburgu 18. března 2018
aktualizováno dnes 13:52
zima u sousedů

Německo v ledovém šoku! Nejstudenější konec zimy v historii

Dva dny před začátkem jara paralyzoval velkou část Německa mráz. Na mnoha místech padaly teplotní rekordy. V Essenu zaznamenali nejstudenější den od počátku měření. Nejstudenější vlna zasáhla střed a východ země.

Americká policie - ilustrační foto
dnes 12:36
Tragédie v New Yorku

Babička šla hlídat vnučku (1). Našla ji s kulkou v hlavě!

Police v New Yorku vyšetřuje smrt čtyř lidí z jedné rodiny – třech mužů a jednoho dítěte. Jejich těla našla příbuzná.

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková - 1
čtěte o tématu zahraničí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Diskuse o penězích už pro ženy není tabu

V Praze 8. března 2018: Hlavním tématem 9.ročníku konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ budou peníze. Hosté konference, která se uskuteční 13.dubna 2018 v Praze, budou mluvit například o tom, kde peníze jsou, proč se o nich nebavíme a také o tom, že investice do sebe není zbytečné utrácení.

Zloději psů ve Vietnamu
dnes 12:24
Děsivé

Grázlové urvali ženě psa z ruky. Prodávají ho na maso! VIDEO

Zkuste si představit, že jdete po ulici a venčíte svého čtyřnohého mazlíčka. Náhle vám ovšem psa někdo vytrhne z ruky a než stačíte zareagovat, zmizí s ním neznámo kam.

Auto najelo do klubu
aktualizováno dnes 09:50
Několik zraněných

Terénní auto najelo do lidí v klubu! Hosté popsali paniku na parketu

Několik lidí se zranilo při útoku v klubu v anglickém městě Gravesend. Do zaplněného stanu vrazilo terénní auto a najelo na parket. Policie muže, který vůz řídil, zadržela pro podezření z pokusu o vraždu. Počet zraněných ani jejich stav není znám.

Závada lanovky v Gruzii
dnes 08:59
VIDEO Pomáhající lyžař

Děsivou závadu lanovky natočil i záchranář! Těla létala vzduchem

Děsivá videa z lanovky v gruzínském lyžařském středisku obletěla svět. Lanovka se vymkla kontrole a sedačky začaly vysokou rychlostí couvat. Lidé z nich padaly do sněhu, další létali vzduchem. Teď se objevily záběry z helmy jednoho z lyžařů, který ostatním pomáhal.

Facebook
aktualizováno dnes 08:36
Ovlivnění voleb

Útok na soukromí uživatelů facebooku: Zneužili miliony účtů!

Britská firma Cambridge Analytica měla zneužít soukromé údaje více než 50 milionů uživatelů facebooku, když vyvíjela počítačový program pro podporu Donalda Trumpa před volbami v roce 2016. K použití privátních informací neměla povolení.

Putin a stížnosti na volby v Rusku
aktualizováno dnes 11:42
prezidentské volby

Rusko volí prezidenta. Lidé hlásí stovky porušení zákona. MAPA

Do prezidentských voleb v Rusku se již zapojila i nejlidnatější centrální část země. V Moskvě se volební místnosti za silného mrazu otevřely v 8:00 místního času (6:00 SEČ). Rusové mohou prezidenta vybírat až do 20:00 místního času. Z mnoha míst lidé hlásí porušení zákona. Většinou jde o nepovolenou agitaci ve prospěch současného prezidenta.

Legoland Dubai
dnes 05:45

7 skvělých tipů, jak si letošní sezónu v Dubaji užít s rodinou!

Pokud hledáte způsob, jak strávit letošní jarní prázdniny společně s rodinou, zvažte Dubaj – nabízí nejrůznější zábavné a zážitkové aktivity. Jejich nabídka sahá od sportovního vyžití pod širým nebem přes inspirující kuchařské lekce až po kulturně obohacující výstavy umění.

Bojovníci ISIS na mapě světa
dnes 05:45
MAPA Skrývají se

Tisíce bojovníků ISIS jen čekají na příležitost! Tady je jich nejvíc

Islámský stát ztrácí další území a postupně slábne. Spojenecká armáda vyhání teroristy z jejich základen, v západním světě se daří mařit útoky islamistů. I proto už není o Islámském státu tolik slyšet. To ale neznamená, že neexistuje. Podívejte se, co zbývá z jejich říše.