Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Krokodýl ve vodě
včera 20:23
To nečekal nikdo

Šok při policejní razii! Mezi zbraněmi číhala exotická šelma!

S očima navrch hlavy skončili před několika dny policisté, kteří v ruském Petrohradě při razii hledali zbraně a výbušniny. Ve sklepě totiž mezi kalašnikovy a odstřelovačskými puškami objevili i dvoumetrového krokodýla nilského.

Irina Gladkikh
včera 17:15
požadovala půl milionu

To není matka, ale zrůda! Chtěla prodat panenství své dcery (13)

Irina Gladkikhová (35) se s kamarádkou snažila prodat panenství své 13leté dcery. Policie je zadržela v Moskvě, kam přiletěly, aby dívku předaly bohatému muži, který jim nabídl v přepočtu půl milionu korun.

Papež František
aktualizováno včera 21:09
Papež v Chile

Divoká cesta papeže Františka! Srážka s koněm a svatba v letadle

Cesta papeže Františka po Chile je plná mimořádných událostí. Po příjezdu po něm během jízdy v papamobilu hodil demonstrant noviny, pak jeho papamobil splašil koně, který srazil policistku a nakonec papež oddal za letu papežským speciálem letušku a stevarda, kterým svatbu překazila živelná katastrofa.

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková - 1
čtěte o tématu zahraničí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Márnice
včera 16:13
vědecký pokrok

Lékaři mají nový program. Dokáže říct, kdy zemřete, s přesností 90 %

Tým vědců z univerzity ve Stanfordu v USA vyvinul počítačový program, který dokáže předpovědět, kdy pacient zemře. Podle týmu je přesný na 90 %!

Zadržená Češka Tereza H. čeká v pákistánském vězení na soud
aktualizováno včera 20:37
Konec hádek

Tereza H. je ostře sledována! Vznikl kvůli ní speciální tým

Pákistánské úřady, které se už několik dní přetahují o to, kdo je nejpovolanější k vyšetřování a vyslýchání Češky Terezy H., která měla v kufru devět kilo heroinu, došly ke kompromisu. Místo dohadování vyšetřovatelé spojí síly.

mrtvá žena
aktualizováno včera 14:14
Šokující nález

Horor: Žena deset dní po smrti porodila dítě, našli ho v její rakvi

Pořádný šok zažili pracovníci pohřebního ústavu v Jihoafrické republice. V rakvi deset dní mrtvé ženy totiž objevili tělo novorozence. Jeho matka zemřela v devátém měsíci těhotenství.

dron Ehang 184
aktualizováno včera 13:58
málem se utopili

Dron poprvé v historii zachraňoval životy! Vytáhl z vody surfaře

Australská pobřežní hlídka poprvé v historii použila k záchraně bezpilotní dron. Během 70 vteřin pomohl distančně ovládaný letoun surfařům, kteří zápasili s vlnami nedaleko pobřeží Nového Jižního Walesu.

Útok na pláži Copacabana - 6
aktualizováno včera 12:25
tragická nehoda

Řidič vjel do turistů na pláži Copacabana. Zabil malé miminko

Minimálně jedno dítě (9 měsíců) zemřelo a dalších 17 lidí bylo zraněno při nehodě na brazilské pláži Copacabana. Řidič najel vozem do lidí na pláži. Policie uvnitř auta našla léky proti epilepsii.

Migranti v Alpách
včera 06:49
riskují život

Roztátý sníh odkryje mrtvoly migrantů. Mohou je najít turisté

Migranti se během zimních měsíců snaží překračovat hranice Itálie a Francie. Cesta přes zasněžené hory je ale životu nebezpečná a podle horských průvodců teplé počasí odhalí mrtvoly lidí, kteří ji nezvládli.

Migranti, kteří se dostali přes plot v Ceutě
včera 06:36
nákladná opatření

Británie dá Francii na posílení hranice před migranty 1,3 miliardy

Británie zaplatí Francii 44,5 milionu liber (1,3 miliardy korun) za posílení bezpečnostních opatření v oblasti severofrancouzského města Calais, která chrání britské území mimo jiné před ilegální imigrací. Finanční podpora je součástí širší dohody o správě společné hranice, kterou podepsali ve vojenské akademii v Sandhurstu nedaleko Londýna ministři vnitra obou zemí.