Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

napětí

Ankara odmítla zrušení turecké vojenské základny v Kataru

Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan dnes odmítl výzvu, aby Turecko zrušilo vojenskou základnu na území Kataru. Řekl také, že požadavky, jejichž splnění po Kataru žádá skupina arabských zemí, jsou protiprávním zásahem proti katarské suverenitě. Americký ministr zahraničí Rex Tillerson dnes Katar a čtyři arabské země vyzval, aby spolu zasedly k jednacímu stolu.

Pláž Illetes na Mallorce, kde se objevil žralok
Aktualizováno Včera 17:22
foto uvnitř útěk z moře

Panika na Mallorce: U pláže se objevil dvoumetrový žralok!

Dvoumetrový žralok modrý se objevil na mělčině u pláže Illetes na španělském ostrově Mallorka. Stovky vyděšených turistů spěšně vyběhly z vody.

Vztek při řízení

VIDEO: Motorkář kopl do auta a rozjel tak řetězovou nehodu

Že se při řízení vyplatí držet nervy a temperament na uzdě, dokazuje video pořízené na kalifornské dálnici. Jeho hlavními "hrdiny" jsou vzteklý motorkář a ještě vzteklejší řidič stříbrného sedanu.

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková - 1
čtěte o tématu zahraničí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

2015069
Aktualizováno Včera 13:59
Těžko uvěřitelná nehoda

Cisterna s palivem havarovala a začala hořet, zemřelo 148 lidí!

Nejméně 123 lidí přišlo v neděli v Pákistánu o život při požáru cisternového vozu s pohonnými hmotami, který havaroval. Informují o tom tiskové agentury s odvoláním na záchranáře a úřady.

galerie NETRADIČNÍ IMAGE

Muž má na penisu 278 piercingů! Další stovky má po celém těle

Rolf Buchholz z Německa se pyšní titulem muže s nejvíce piercingy na světě a je tak zapsán v Guinessově knize rekordů. Jen na penisu jich má 278. Celkem jeho tělo "zdobí" 453 piercingů.

Nejošklivější pes světa 2017 - mastiff Martha
Aktualizováno Včera 13:15
výzva uspěl by váš pes?

Nejošklivější pes světa je mastif Martha. Hledáme toho českého!

Nejošklivějším psem roku 2017 se stala Martha. Tříletá fena neapolského mastifa se svými 125 kilogramy převálcovala dlouholetého šampiona této disciplíny – čínského naháče Rascala.

Vadí jim Trumpovy výroky

KLDR hrozí: Americké imperialisty setne jaderný meč spravedlnosti!

Severní Koreu rozčílily poslední výroky a kroky amerického prezidenta Donalda Trumpa. Když se u Korejského poloostrova objevil americký torpédoborec a nad Jižní Koreou proletěly americké bombardéry, přišla KLDR s dalšími výhrůžkami jadernou válkou.

Barevné bydlení

Barevný byt jako antidepresivum! Tato žena o tom ví své. GALERIE

Jistě také občas přemýšlíte, jak si pořídit pozitivní náladu na celý den. Amina Mucciolo tento problém vyřešila barvami ve svém bytě. Doslova každý předmět v jejím obydlí totiž pestrobarevně září.

Jehněčí mutant
Aktualizováno Předevčírem 15:12
galerie zrůda ve chlévě

Je to ovce, nebo člověk?! Vesničany vyděsil jehněčí mutant

Pověrčiví vesničany z jihoafrické obce Lady Frere vyděsilo jehně, které přivedla na svět jedna z jejich ovcí. Ve slámě objevili mutanta. V přesvědčení, že ho přivedl na svět Ďábel, přivolali pomoc.

Obří sesuv půdy z hor pod sebou pohřbil stovku lidí
Aktualizováno Předevčírem 22:11
Lavina z hor

Obří sesuv půdy pohřbil čínskou vesnici, zasypal na 140 lidí!

Po dnešním rozsáhlém sesuvu půdy ve vesnici Sin-mo v provincii S'-čchuan na jihozápadě Číny se pohřešuje přes 140 osob, informovala agentura DPA. Po přeživších pátrají stovky lidí, ale podle médií se zatím podařilo zachránit jen tři, nejvýše pět živých.