Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Skutečná královna Alžběta II.
dnes 16:18
Hledáte práci?

Královna hledá manažera kuchyně! Přihlásit se může každý

Chcete pracovat v Buckinghamském paláci? Nyní máte jedinečnou příležitost. Královská rodina totiž hledá manažera kuchyně (portýra), který bude dohlížet na udržování vysokých standardů a chod celé kuchyně.

Záchanné práce u zříceného mostu v Janově - 3
aktualizováno dnes 17:50
Další poplach

Zbytek mostu v Janově může kdykoli spadnout, pilíř se naklání

Italský Janov se ještě nevzpamatoval z pádu části silničního mostu, při kterém zahynulo nejméně 42 lidí, a už se objevil další vážný problém. Poškozená stavba se totiž naklání a údajně hrozí, že spadne i její zbytek.

Smrtelná nehoda na Slovensku
dnes 11:43
Neštěstí na Slovensku

Hrůzostrašná nehoda! Nepřežily ji dvě ženy, z auta zbyl jen šrot

Čelní srážka osobního auta s nákladním v okrese Bánovce nad Bebravou si vyžádala životy dvou žen. Nehoda se stala v úterý v podvečer, její příčiny vyšetřují.

Prásk.tv píše:

Vibrátor
čtěte o tématu zahraničí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Oběti zříceného mostu v Janově - Roberto Robbiano, Ersila Piccinino
aktualizováno dnes 11:57
příběhy obětí

Do Janova jeli na výlet. Domů se rodina s malým synem už nevrátí

Zatím 42 obětí si vyžádal pád mostu v italském Janově, další lidé mohou být pod troskami. Při hrozivém zřícení zahynula i rodina se 7letým synem, tragédii nepřežil ani amatérský fotbalista nebo malý chlapec.

Český kamion zřícený z mostu v Itálii
aktualizováno dnes 11:58
Symboly tragédie v Janově

Český kamioňák líčil pád z mostu: Najednou nebyla silnice a byla tma

Měli štěstí v neštěstí. Český řidič kamionu Martin i italský řidič zelené dodávky se podruhé narodili - první přežil pád, druhý mu těsně zabránil. Oba se stali symboly zřícení mostu v Janově. Takhle popsali, jak se doslova podruhé narodili.

Záchranné práce v Janově
aktualizováno dnes 14:01
Pád mostu v Janově

Záchranáři pracují bez přestání. Potvrzených je už 42 mrtvých

Celou noc prohledávali italští záchranáři trosky zříceného dálničního mostu v Janově. V místě se sešlo na tisíc lidí, kteří pomáhají s hledáním přeživších. Počet obětí je pořád nejistý, poslední informace mluví o 42 mrtvých včetně tří dětí, několika zraněných a až 12 pohřešovaných. Čísla ale mohou dále růst.

Google
dnes 05:45
Pozor na to!

Google vás sleduje! Přestože to vyloženě zakážete

Americký internetový gigant Google sleduje své uživatele, i když si to vyloženě nepřejí. Některé služby firmy totiž na zařízeních s operačním systémem Android nebo iOS ukládají jejich polohu, přestože tuto funkci v nastavení soukromí vypnou. Vychází to z vyšetřování americké agentury AP ve spolupráci s univerzitou Princeton.

Vlny smetly dítě
aktualizováno včera 21:57
tragédie v polsku

Mořské vlny semlely sourozence, ze tří dětí přežilo jen nejstarší (14)!

S obrovskou ztrátou se musí vyrovnávat žena, která si nedaleko polského letoviska Darlowo odběhla na toaletu a jen na chvíli nechala své tři děti bez dozoru. Sourozenci totiž využili její nepřítomnosti k tomu, aby se šli i přes zákaz vykoupat do moře. Smetly je ale vlny, zachránit se podařilo pouze nejstaršího syna (14).

Svědek o neštěstí v Janově
aktualizováno dnes 08:04
velká kritika tragédie v janově

Nespadl náhodou, tvrdí svědci o mostu! 'Každý se modlil, aby dojel'

Tragédie, která se v úterý stala v italském Janově, se podle místních lidí dala očekávat. Tvrdí, že most byl totiž dlouhá léta v katastrofálním stavu a každý to věděl. Vláda stavbu dlouhodobě přehlížela, v Janově měl most dokonce přezdívku "nemocný."

Erdogan
aktualizováno včera 18:44
Obchodní válka

Elektroniku z USA nebrat, hřímá Erdogan. Chce začít s iPhony!

Turecko je připraveno bojkotovat elektroniku ze Spojených států, řekl dnes turecký prezident Recep Tayyip Erdogan. Vztahy mezi oběma zeměmi jsou v poslední době napjaté, zejména proto, že Ankara zadržuje amerického pastora Andrewa Brunsona. Spojené státy zavedly sankce vůči tureckým ministrům vnitra a spravedlnosti a zdvojnásobily cla na dovoz oceli a hliníku z Turecka.