Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

tragická smrt

Smrt v Hurghadě: Zaorálek chce znát detaily a mluví o odškodném

Egypt musí sdělit, co přesně se odehrálo předminulý týden na pláži v letovisku Hurgada při útoku, na jehož následky v noci na dnešek zemřela občanka České republiky. Novinářům to dnes řekl ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD).

volné pláže

Šok v Chorvatsku: Úřady zakročily proti vychytralým turistům!

Přes jedinou noc jednotky chorvatských technických služeb odnosily lehátka a ručníky lidí, kteří si tímto způsobem rezervovali místa na pláži.

1 mrtvý, 7 zraněných

Děsivé VIDEO! Na pouti se rozbila atrakce, lidé létali vzduchem

V tragédii se změnila návštěva poutě ve městě Columbus v americkém státě Ohio. Ze zatím nezjištěných příčin se u atrakce pojmenované Fireball utrhly sedačky. Jeden člověk zemřel, sedm bylo zraněno, z nich dva jsou v kritickém stavu.

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková - 1
čtěte o tématu zahraničí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Pátrání - sourozenci Stašovi
Aktualizováno Dnes 13:52
Pátrání na Slovensku

Policie hledá další sourozence! Nejmladšímu jsou dva roky

Slovenská policie pátrá po třech sourozencích. Ztratil se dvouletý Noe, šestiletý Teo a devítiletá Sofia. Pocházejí z Sence, policisté je hledají už od středy.

Češka pobodaná v Egyptě
Aktualizováno Dnes 13:00
Smutná zpráva

Češka pobodaná v Egyptě zemřela, naživu ji držely přístroje

Ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík na svém twitteru oznámil, že šestatřicetiletá Lenka, kterou před necelými dvěma týdny na pláži v egyptské Hurghadě zranil muž s nožem, zemřela. Informaci vzápětí potvrdilo i ministerstvo zahraničí.

Útočník z Hurghady
Aktualizováno Dnes 08:46
Zpověď bratra

Útočník v Hurghadě bodl Češku šestkrát! Do zad i do krku!

Měla to být vysněná dovolená u moře, místo toho se šestatřicetileté Češce ze středních Čech stala osudnou, když se na ní na pláži v Hurghadě vrhl šílenec ozbrojený nožem. I to řekl bratr zraněné ženy Aleš.

garsonka

Manželé si zařídili byt v kanále! Žijí tam už přes 20 let i se psem

Když se řekne kanál, málokoho by si asi napadlo, že by se daly podzemní prostory pod ulicí využít k bydlení. V Kolumbii žije manželský pár, který už přes 20 let tuto teorii vyvrací. V kanále si zařídili malý "byt", který sdílí společně s pejskem.

Chester Bennington
Aktualizováno Včera 22:21
Budou tam bydlet?

Zpěvák Linkin Park se zabil v novém domě! Pořídil ho pro rodinu

Zpěvák Linkin Park zřejmě o sebevraždě přemýšlel už dlouho. Svědčí o tom i fakt, že před smrtí koupil rezidenci za 2,5 milionu dolarů, ve které má teď bydlet jeho rodina. Je ale otázkou, jestli budou vdova a děti žít v domě, kde se Chester Bennington zabil.

Skandál ve Vatikánu

Kardinála obvinili ze zneužívání chlapců! U soudu byl jen pět minut

Před soudem v Austrálii stanul třetí nejvyšší představitel katolické církve - kardinál George Pell. Čelí obvinění ze sexuálního zneužívání chlapců, kterého se měl dopustit ještě jako mladý kněz v 70. letech. Kardinál od začátku vyšetřování tvrdí, že je nevinný, a do rodné země přijel očistit své jméno.

Donald Trump ve Varšavě
Aktualizováno Dnes 13:50
Kontroverzní rozhodnutí

Trump pobouřil aktivisty: Vykázal z armády transgender osoby!

Lidé, kteří podstoupili nebo chtějí podstoupit změnu pohlaví, nesmějí sloužit v americké armádě. Prezident Spojených států Donald Trump to uvedl na twitteru. Rozhodnutí, které ani Pentagonu nedal vědět, zdůvodnil vysokými lékařskými náklady a možným rozvratem ozbrojených sil.