Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

extrémní počasí

Evropu sevřel tuhý mráz! Pláže ve Španělsku pokryl sníh

Mrazy svírají téměř celou Evropu a to i místa, kde by to jejich obyvatelé rozhodně nečekali. Sníh a mráz překvapil například jih Španělska, který na teploty pod nulou není vůbec připravený. Zemi zasáhlo nejvydatnější sněžení za posledních 35 let. Sněžilo dokonce i na plážích a na ostrově Mallorca.

Bakterie Klabsiella pneumoniae
Aktualizováno Dnes 18:45
post-antibiotická doba

Super rezistentní bakterie zabíjela, nepomohlo 26 druhů antibiotik

Lékaři v loňském roce marně bojovali s bakterií, na kterou nezabrala žádná antibiotika. Nejnovější testy Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) ukázaly, že jde o bakterii Klebsiella pneumoniae, která byla resistentní vůči všem druhům antibiotik. Nezabral ani colistin, který se používá jako poslední záchrana. Podobné případy, ač jsou zatím ojedinělé, se mohou podle odborníků stát brzy běžnými.

Zpěvačku hitu Lambada někdo zavraždil
Aktualizováno Dnes 21:15
Hrůzná smrt

Zpěvačka hitu Lambada je po smrti, našlo se jen ohořelé tělo!

Její jméno vám nejspíš nic neřekne, její hlas ale známe všichni - nazpívala totiž nesmrtelný hit Lambada. Nyní už Loalwa Braz svým zpěvem ovšem nikoho neroztančí.

Prásk.tv píše:

Celebrity které hodlají opustit Ameriku
čtěte o tématu zahraničí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Auto ESA spouští akci „SLEVA TÝDNE“

Fenomén akčních slev na vybrané druhy nebo kategorie zboží se neobjevuje již pouze u elektroniky, letenek nebo zájezdů.

Natasha Khan 2
Aktualizováno Dnes 15:51
Byla v právu?

Zatímco jim umíralo dítě, byl muž s milenkou. Manželka se neudržela

Mladá Britka trávila bezesné noci u svého předčasně narozeného syna, který ležel v kritickém stavu v inkubátoru a bojoval o holý život. To ale jeho otce vůbec nevzrušovalo, protože se doma raději oddával hrátkám se svou milenkou. Jeho manželka se to dozvěděla, a když svou sokyni potkala, pobodala ji. Žena si nyní odsedí přes tři roky ve vězení pro mladistvé.

tvrdý úder

Tábory ISIS pod útokem: Americké bombardéry udeřily u Syrty

Americké bombardéry B-2 zasáhly v noci na čtvrtek dva tábory teroristů ISIS v Libyi. Při náletech zemřely podle portálu CNN tucty militantů. Jednalo se o tábory necelých 50 kilometrů jihozápadně od Syrty.

šikovná máma

Týraná žena sama postavila dům! Řídila se jen návody na internetu

Cara Brookinsová z Arkansasu si prošla v životě peklem, má za sebou už druhé manželství plné násilí. Sama nyní vychovává čtyři děti, se kterými neměla po rozvodu kde bydlet, navíc dlouho toužila po rodinném domě. Protože si ho však nemohla dovolit, rozhodla se, že si ho sama postaví. Nový domov postavila svými vlastními silami, jen za pomoci video návodů z Youtube. Ruku k dílu přiložili i její děti.

Kolaps budovy Plasco v Teheránu
Aktualizováno Dnes 18:15
galerie + video spadlá budova

Pohřbeni v troskách: Ve zřícené budově zůstaly desítky hasičů!

Sedmnáctipatrová budova Plasco v Teheránu pohřbila ve svých troskách desítky hasičů, kteří od čtvrtečního rána bojovali v nákupním centru s rozsáhlým požárem. Další desítky lidí včetně hasičů se během požáru a následného kolapsu zranily.

Muži vybouchla elektronická cigareta
Aktualizováno Dnes 13:01
Fotky pro otrlé Děsivá zranění

E-cigareta vybuchla muži do obličeje, přišel o sedm zubů!

Dejte sbohem nikotinu, kuřte zdravě a kupte si elektronickou cigaretu. Reklamní slogany výrobců e-cigaret se ovšem jaksi nezmiňovaly o tom, že může cigareta vybuchnout a nadosmrti vás zmrzačit.

Zahraniční weby píší o ztracené míše
Aktualizováno Dnes 13:12
Neúspěšné pátrání

O zmizelé Míše se mluví i v cizině! Tohle píšou zahraniční média

Po dvanáctileté Míše z Ústí nad Labem pátrají i zahraniční policisté a média. O jejím zmizení informovaly německé a polské zpravodajské portály, v různých jazycích se pak šíří výzva po sociálních sítích. Ani za hranicemi ale zatím nezachytili žádnou stopu.

Donald Trump
Aktualizováno Dnes 11:29
Palba před inaugurací

Trump terčem posměchu: Ukradl slogan z filmu o legálním vraždění

Donald Trump se velmi krátce před svou inaugurací stal (opět) terčem posměchu. A hned dvakrát. Poprvé kvůli fotografii za stolem, podruhé kvůli okopírovanému sloganu.