Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vůdcův bratr

KLDR: Za smrt Kim Čong-nama může Malajsie! Pitva byla nelegální

Severní Korea obvinila Malajsii ze smrti "občana KLDR", kterého úřady identifikovaly jako bratra severokorejského vůdce Kim Čong-nama. Vyšetřovatele považuje Pchjongjang za nekompetentní a případ za plný nejasností.

Europoslanec Jaromír Štetina
Aktualizováno Dnes 06:21
Zatykač na českého politika

Ázerbájdžán žene europoslance Štětinu před soud. Vydal zatykač 

Ázerbájdžánská justice požádala Interpol o zatčení českého europoslance Jaromíra Štětinu (TOP 09). Vadí jí Štětinova účast v referendu v Náhorním Karabachu, kde působil jako pozorovatel. Sám Štetina o tom informoval na svém facebookovém profilu.

Expolicista promluvil

Vyšetřovatel prozradil detaily z pátrání: Maddie nikdo neunesl!

Ztracenou Maddie nikdo z hotelového pokoje neunesl. S touto teorií přišel novinář a bývalý vyšetřovatel, který tvrdí, že holčička odešla z postele sama, když hledala rodiče. Ti už si televizi, která dala policistovi prostor, stěžovali.

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková - 1
čtěte o tématu zahraničí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

Policejní razie - Ilustrační foto
Aktualizováno Včera 13:05
zasahují desítky policistů

Poplach ve škole v Německu! Děti se skrývaly v zamčených třídách

Na škole v obci Menden na západě Německa zasahovaly kvůli možnému střelci desítky policistů i speciální jednotky. Žáky policie vyzvala, aby se zamkli ve třídách. Nakonec se ukázalo, že zřejmě šlo o planý poplach.

Umělecké zobrazení exoplanety Kepler186f
Aktualizováno Včera 19:35
tisková konference

NASA ohlásila objev "mimo naší Sluneční soustavu"

Americká vesmírnná agentura NASA ve středu ohlásila "objev mimo Sluneční soustavu". Agentura už dříve uveřejnila informaci, že se bude konference týkat exoplanet, což okamžitě vedlo ke spekulacím o objevu nových planet s podmínkami vhodnými pro život. To ale NASA odmítla ještě před začátkem konference.

Harrison Ford měl problémy s letem
Aktualizováno Včera 11:34
VIDEO těsný průlet

Harrison Ford v letadle těsně minul boeing, na palubě bylo 116 lidí

Nechybělo moc a známý americký herec Harrison Ford mohl minulé pondělí způsobit vážnou leteckou nehodu. Při přistávání na kalifornském letišti dosedl se svým strojem na pojezdovou dráhu, na které se zrovna nacházel Boeing 737, letadlo bylo plné lidí. Herec poměrně těsně letadlo minul. Letiště nyní zveřejnilo záběry, které celý incident zachycují.

Podezření z vraždy

Tělo Kim Čong-nama hlídají ozbrojenci! Nikdo ho prý nechce

Malajsijská policie identifikovala další dva podezřelé z vraždy bratra severokorejského vůdce Kim Čong-nama. Jeden z nich je diplomat, další má být napojen na leteckou společnost. Tělo zabitého muže střeží v márnici ozbrojenci.

pečlivé přípravy

Putin si objednal psychologický profil Trumpa! Mají se spolu setkat

Ruský prezident Vladimir Putin se připravuje na setkání s Donaldem Trumpem. Podle televizní stanice NBC v Kremlu vzniká psychologický profil amerického prezidenta. Po počátečním Putinově nadšení z Trumpova zvolení se totiž ukazuje, že pro ruské vedení zřejmě zdaleka není jeho vítězství dobrou zprávou.

Michelinskou hvězdu dostalo zaplivané bistro
Aktualizováno Předevčírem 21:20
záměna restaurací

Omyl baví celý svět: Michelinskou hvězdu dostalo zaplivané bistro

Malé a zcela obyčejné bistro pro dělníky ve francouzském městě Bourges nečekaně získalo světový věhlas. Omylem totiž získalo michelinskou hvězdu a od té doby se do něj hosté jen hrnou. Tvůrci slavného průvodce podnik zaměnili se stejnojmennou luxusní restaurací.

Zdrcená žena
Aktualizováno Předevčírem 20:55
Rodinná tragédie

Matka našla své děti (4 a 5) mrtvé! Chlapci nepřežili víkend u otce

Dva chlapci strávili dva dny u svého otce nedaleko Stuttgartu. Když je matka přišla vyzvednout, zhrozila se. Oba byli mrtví!