Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kouření za volantem
včera 21:55
cesta do zahraničí

Jiná země, jiná pravidla! Tyto věci při řízení v cizině raději nedělejte

Českému řidiči, který nebezpečně předjížděl a byl obviněný z pokusu o vraždu, hrozí v Německu podle některých zdrojů až 15leté vězení. V evropských zemích ale číhá na české řidiče řada léček. Nejčastějším trestem za porušení pravidel je pokuta, hrozí i zabavení automobilu nebo vězení.

Při požáru v Kanadě uhořelo sedm dětí
včera 20:44
Nezvratný osud?

Rodina prchla před válkou, při požáru přišla o všech sedm dětí!

Kanadský Halifax v provincii Nové Skotsko zasáhla obrovská tragédie. Při požáru rodinného domu tu v úterý brzy ráno zahynulo všech sedm dětí syrské rodiny, jejíž členové přes oceán uprchli před občanskou válkou, která zmítá jejich domovinou.

Meghan Markle v New Yorku
aktualizováno včera 21:21
Kdo je to?

Meghan strávila noc s neznámým mužem! Harry byl tisíce mil daleko

Vévodkyně ze Sussexu odletěla do New Yorku, aby si s přáteli užila oslavu příchodu jejího miminka. Před hotelem, kde je Meghan ubytovaná, jsou nejen její fanoušci, ale i fotografové, kteří ji pronásledují na každém kroku. Podařilo se jim vévodkyni vyfotit s velmi pohledným mužem.

Prásk.tv píše:

Kateřina Kristelová, Tomáš Řepka - 1
čtěte o tématu zahraničí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Tereza H.
včera 16:06
Vleklý proces

Na Tereze H. nenechali nit suchou! Zajistí jí obhájce nižší trest?

Tereza H. musela tento týden v soudní síni v pákistánském Láhauru několik hodin poslouchat ostrá slova státního zástupce, který na ní nenechal nit suchou. Nyní se karta obrací - ve čtvrtek totiž konečně dostanou šanci také obhájci.

Lavina ve Švýcarsku
aktualizováno včera 20:25
Unikátní záběry

Sjezd o život. Lyžař natočil, jak se za ním řítí sjezdovkou lavina

Pád laviny ve švýcarském středisku Crans-Montana zachytila kamera na helmě jednoho z lyžařů. Jízda z kopce se pro něj stala doslova jízdou o život. Před valící se masou sněhu se mu ale podařilo uniknout do bezpečí. Takové štěstí neměl čtyřiatřicetiletý Francouz, který v noci zemřel na následky zranění způsobených pádem laviny v nemocnici.

Vladimir Putin skládá slib
včera 13:18
Varování

Američané by si měli spočítat dolet našich raket, pohrozil Putin

Ruský prezident Vladimir Putin dnes varoval Spojené státy před rozmístěním nových jaderných střel v Evropě po odstoupení od smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu (INF). Moskva by podle něj musela vojensky zareagovat.

Lidé se stříhají podle Kima a Donalada Trumpa
aktualizováno včera 13:27
"Vůdcovské" účesy

Koumák bohatne na summitu USA a KLDR, stříhá na Kima i Trumpa

Přípravy na ostře sledovaný summit mezi Severní Koreou a Spojenými státy ve vietnamské Hanoji vrcholí. Plné ruce práce mají nejen policisté a politici, ale překvapivě i kadeřníci. Dveře salónu, kde stříhají podle diktátora Kim Čong-Una nebo šéfa Bílého domu Donalda Trumpa, se netrhnou.

Slavný polibek
aktualizováno včera 12:24
me too kampaň

Ze symbolu konce války sexuální útok! Slavnou sochu posprejovali

Na Floridě vandalové poničili ikonickou sochu znázorňující, jak americký námořník na konci druhé světové války nečekaně políbil neznámou ženu. Aktivisté na nohu ženy nastříkali MeToo, které se stalo heslem kampaně proti sexuálnímu obtěžování. K incidentu došlo den poté, co zemřel muž ze slavné fotografie, která je předlohou sochy.

Dítě v autě
včera 09:20
V klidu si nakupovala

Adoptovala si půlroční holčičku, pak ji nechala zamčenou v autě!

Naprostou nezodpovědnost předvedla matka ze Slovenska. Více než hodinu totiž nechala zamčenou svou půlroční dceru v autě. Na parkovišti si jí všimla žena, která ihned zavolala policii.

Jelen evropský
aktualizováno včera 09:47
vysoká zvěř

Mezi jeleny se šíří zombie nemoc! Odborníci připouští přenos na lidi

Ve Spojených státech a v Kanadě se mezi vysokou zvěří šíří zákeřná choroba, která má podobné příznaky jako vzteklina a dělá z paroháčů v podstatě zombie. Odborníci se obávají, že by se mohla přenést i na lidi.