Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrtelná nehoda dodávky a kamionu v Brně - 2
aktualizováno 04.12.
Smrtelná nehoda

Dodávka nezabrzdila za kamionem, řidič neměl šanci přežít

Krátce po pondělní páté hodině ráno zemřel na jihu Brna ve Hněvkovského ulici řidič dodávky poté, co nezastavil za kamionem. Podle policistů muž vůbec nebrzdil. Nehoda navíc zkomplikovala dopravu v ranní špičce.

Nehoda policejní dodávky v Pelhřimově
aktualizováno 01.12.
Špatné zajištění

Policejní dodávka se sama rozjela a srazila lampu přímo na auto!

Kuriózní nehoda se stala v pátek v Pelhřimově. Policisté vyšetřovali jinou nehodu, sami ale správně nezajistili policejní dodávku. Ta se rozjela, narazila do jiného auta a srazila lampu, která spadla na projíždějící auto. Naštěstí se nikdo nezranil.

Nehoda auta s dodávkou - 3
aktualizováno 22.11.
foto z místa nebezpečný střet

Při vážné nehodě se zranilo šest lidí! Srazilo se auto s dodávkou

Při vážně nehodě mezi Dolním Přímem a Lubnem na Královéhradecku se ve středu zranilo šest lidí. Srazilo se tu osobní auto s dodávkou. Příčinu nehody policité zjišťují.

Prásk.tv píše:

Rupert Grint
čtěte o tématu dodávka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Požár dodávky na Opavsku - 4
19.11.
Galerie Boj s ohněm

Na Opavsku vzplála dodávka. Za pár minut z kabiny zbyla kostra

Hasiče z Opavska zaměstnal v noci na neděli požár dodávky nedaleko vlakové stanice v Děhylově. Ten jim byl nahlášen pět minut před půl čtvrtou ráno. S ohněm si hasiči poradili za pět minut, kabinu dodávky už ale oheň zcela zničil.

Na D6 se převrátila dodávka se 7 lidmi! Pro zraněné letěl vrtulník
aktualizováno 12.11.
Nehoda na 10. km

Na D6 se převrátila dodávka se 7 lidmi! Pro zraněné letěl vrtulník

Policie vyšetřuje havárii dodávky, ke které došlo na 10. kilometru dálnice D6 ve směru na Karlovy Vary. Všech sedm pasažérů se zranilo, jednoho těžce zraněného přepravili záchranáři do nemocnice vrtulníkem.

Nehoda auta plného peněz - 2
01.11.
byli plně ozbrojeni

Dodávka s penězi měla nehodu, na místě hlídaly speciální jednotky

Policisté ze Speciální pořádkové jednotky museli před polednem vyrazit v plné vyzbroji k dopravní nehodě v ulici Bělocerkevská v Praze. Při dopravní nehodě se na křižovatce srazila dodávka s penězi a mercedes.

Oběti útoku na Manhattanu - 1
aktualizováno 01.11.
Útok na Manhattanu

Pod koly dodávky zemřelo pět kamarádů! Přiletěli na sraz školy

New York se chystal na oslavy svátku Halloween, klidné odpoledne se ale změnilo v horor. Na stezku pro pěší a cyklisty na Manhattanu vjela dodávka a pod jejími koly zemřelo osm lidí. Mezi oběťmi je také pět přátel, kteří měli v New Yorku sraz z vysoké školy.

Útočník z Manhattanu
aktualizováno 01.11.
Zabil 8 lidí

Na Manhattanu útočil mladý Uzbek! Vzkazem se přihlásil k ISIS

Útočníkem, který v úterý na Manhattanu dodávkou zabil osm lidí, je podle amerických médií devětadvacetiletý Uzbek Sayfullo Saipov. V USA žije od roku 2010. Policisté ho po útoku postřelili a záchranáři převezli do nemocnice. Podle lékařů ale přežije.

Teroristický útok v New Yorku - 2
aktualizováno 01.11.
teror v USA

Mezi oběťmi v New Yorku jsou cizinci, guvernér posílil ostrahu

Mezi oběťmi úterního newyorského útoku, při němž zahynulo osm lidí, je podle úřadů pět občanů Argentiny a Belgičan. Mezi mrtvými nejsou děti ze školního autobusu, do něhož narazil útočník v pronajaté dodávce, jehož poté zadržela policie.

Teroristický útok v New Yorku - 1
aktualizováno 01.11.
terorismus neštěstí na Manhattanu

Útok v New Yorku: Terorista vjel autem do lidí, osm jich zabil!

Newyorská policie prošetřuje útok na Manhattanu, ke kterému došlo v úterý odpoledne místního času (večer středoevropského). Řidič pick-upu najel do cyklistů a chodců a osm jich zabil. Podle policie šlo o teroristický útok. Agresor byl postřelen a zatčen. Údajně zanechal vzkaz, že vraždil ve jménu Islámského státu.