Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po útočníkovi

Zloděj kvůli mobilu bodl muže do břicha! Vypsali na něj odměnu

Neznámý muž málem připravil jiného člověka o život - jen kvůli mobilu a pár tisícům. Zaměstnanec vykládal zboží z dodávky, na palubní desce ale nechal svůj telefon. Ten mu chtěl zloděj ukrást a když se pracovník bránil, bodl ho nožem do břicha. Jen díky náhodě nezemřel, pachatel se dal na útěk.

Kuriózní nehoda v obci Ohůčov - 2
Aktualizováno 13.6. 2017 15:50
Jak se jí to povedlo?

Postrach z Domažlicka: Prorazila plot, pod svahem auto převrátila!

Dvacetiletá řidička nezvládla u Staňkova na Domažlicku řízení dodávky. S autem najela na krajnici a sjela do příkopu, kde narazila do plotu. Ani to ji ale nezastavilo a pokračovala dál z kopce, kde dodávku převrátila. Celková škoda dosahuje 200 tisíc.

Policie kontroluje ukradenou dodávku
Aktualizováno 13.6. 2017 12:05
Nehoda ve Stockholmu

VIDEO: Kradenou dodávkou chtěl zabít taxikáře! Od nehody ujel

Pravděpodobně kradenou dodávkou vrazil muž ve Stockholmu úmyslně do vozu taxislužby. Podle policie šlo o pokus o vraždu, informovala agentura AP. Pachatel z místa činu ujel a podle švédských médií poničil několik dalších vozidel.

Prásk.tv píše:

Rupert Grint
čtěte o tématu dodávka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Nehoda u Strašic - Bahna - 3
Aktualizováno 10.6. 2017 08:43
Vojenská přehlídka

Bahna začala tragicky: Dodávka smetla auto, spolujezdec nepřežil!

Tradiční přehlídku vojenské techniky Bahna poznamenala tragická nehoda. Auto s mladou řidičkou a jedním spolujezdcem smetla v pátek odpoledne u Strašic dodávka. Muž na místě zemřel, žena leží ve vážném stavu v nemocnici.

Nevyšlo jim to

Masakr v Londýně měl být větší! Teroristé si chtěli půjčit náklaďák

Teroristé, kteří před týdnem útočili v Londýně, si původně chtěli půjčit větší, 7,5tunové nákladní auto.Oznámil to velitel protiteroristické jednotky britské metropole Dean Haydon. Masakr, který si vyžádal osm obětí a téměř 50 zraněných, tak mohl být ještě horší.

Útočníci nejprve vjeli dodávkou do chodců, poté vyběhli a bodali do lidí
Aktualizováno 4.6. 2017 21:42
Další teror v Británii

Teror v Londýně nepřežilo 7 lidí, 48 zraněných! Policie ví, kdo útočil

Dva teroristické útoky otřásly v noci na neděli centrem Londýna. Nejprve dodávka najela vysokou rychlostí do chodců, poté z ní zřejmě vyběhli útočníci s dlouhými noži a pobodali mnoho lidí. Policie všechny tři agresory zlikvidovala.

super bydlení

Mladý pár vyměnil život v pohodlí za cestování v dodávce!

Mladý pár vyměnil stálé zaměstnání za život na cestách. Dodávku značky Renault si vlastnoručně upravili na mobilní dům na čtyřech kolech.

Nehoda na obchvatu Nymburka - 2
Aktualizováno 3.5. 2017 20:47
Nehoda u Nymburka

Dodávka se čelně srazila s náklaďákem, řidič nemohl přežít!

Při nehodě na obchvatu Nymburka zemřel řidič dodávky. Ze zatím nezjištěného důvodu přejel do protisměru, kde se srazil s nákladním autem. Jeho řidič vyvázl bez zranění.

Tragická nehoda blokovala dálnici D1
Aktualizováno 25.4. 2017 20:52
Hromadná nehoda

Dálnice D1 byla uzavřena! Kamiony zmáčkly dodávku, řidič zemřel

Dálnice D1 je poblíž Brna už několik hodin uzavřena. Zablokovala ji hromadná nehoda čtyř nákladních aut a dodávky, jejíž řidič zemřel. Nikdo další se nezranil.

Nehoda na I/43 u Blanska - 4
Aktualizováno 23.4. 2017 10:18
Druhý řidič zemřel v nemocnici

U Blanska se čelně srazila dvě auta. Zemřeli 3 lidé, 2 zranění

U Černé Hory na Blanensku se čelně srazila dodávka s osobním autem. Dva lidé zemřeli na místě, další byl v kritickém stavu přepraven do nemocnice, kde v noci také svým zraněním podlehl. Policisté odkláněli dopravu, na místě zasahovaly všechny záchranné složky.