Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Z dodávky při kontrole v Hradci Králové vystoupilo 26 lidí
aktualizováno 18.10.
Narvané auto

Policisté z Hradce valili oči, z třímístné dodávky vylezlo 26 lidí!

Kolik lidí se vejde do třímístné dodávky, si zřejmě chtěl ověřit řidič auta, které vozí dělníky ze Slovenska na stavbu silnic a dálnice kolem Hradce Králové.

Hromadná nehoda u obce Štoky
aktualizováno 16.10.
galerie hromadná nehoda

Při strašlivé nehodě tří aut u Štoků se zranilo hned 10 lidí!

Vážná nehoda tří aut u obce Štoky ráno zcela uzavřela hlavní tah mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Zranilo se celkem deset lidí, na místo musel dokonce vyrazit záchranářský vrtulník, dvě osoby utrpěly vážná zranění. Silnici se podařilo zprovoznit po dlouhých hodinách.

Dodávka srazila chodce - 1
aktualizováno 05.10.
tragická nehoda

Dodávka srazila chodce (55) u Chlumce. Byl na místě mrtvý

Tragická nehoda se odehrála ve čtvrtek ráno, krátce před sedmou hodinou, na kruhovém objezdu "Na Úžině" u Chlumce. Dodávka srazila chodce, který svým zraněním na místě podlehl.

Prásk.tv píše:

Rupert Grint
čtěte o tématu dodávka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Nedal přednost, zemřela žena a dvě děti
04.10.
vyslechl si trest

Řidič dodávky zabil ženu a dvě děti. Půjde sedět, rozhodl soud!

Brněnský krajský soud potvrdil čtyři roky vězení řidiči dodávky, který loni v létě zavinil na Brněnsku tragickou nehodu. Nedal přednost osobnímu autu a na jeho chybu doplatila životem mladá žena a její dvě děti. Otec rodiny přežil s těžkým zraněním. Viník tragédie žádal podmíněný trest.

Teroristický útok v Edmontonu
aktualizováno 01.10.
teroristický útok

Muž při útoku v Edmontonu srazil policistu, při honičce najel do lidí!

Kanadou otřásly dva útoky v Edmontonu. V noci tam neznámý pachatel ve vysoké rychlosti srazil policistu, potom na něj ještě zaútočil nožem. Jen o chvíli později najel do skupiny lidí muž v dodávce a dal se na útěk. Zranil přitom čtyři lidi. Policie ho po dlouhé honičce zatkla. Policie vyšetřuje incidenty jako teroristické útoky.

Honička v Praze
07.09.
Honička v Praze

Sjetý řidič prchal Prahou kradenou dodávkou, vezl zlodějskou výbavu

Pražští policisté v pondělí těsně před půlnocí chtěli ve Vršovicích zkontrolovat bílou dodávku. Značka na autě totiž podle databáze patřila na jiné auto. Jenže řidič odmítal zastavit a místo toho začal před policejní hlídkou ujíždět.

Nehoda u obce Drmoul
aktualizováno 05.09.
galerie tragická nehoda

Smrtelná nehoda: Dodávka se na Chebsku čelně srazila s kamionem

Úterní odpoledne poznamenala tragická nehoda, při které se na Chebsku srazila dodávka s kamionem. Nehodu nepřežil jeden z řidičů. Kvůli vyšetřování je komunikace mezi obcemi Drmoul a Trstěnice uzavřena.

Záchranná služba
aktualizováno 01.09.
kuriózní nehoda

Schoval se pod auto a řidička v Brně ho přejela! Muži hrozí vězení

Policisté v těchto dnech řeší velmi kuriózní nehodu, která se stala v Brně. Na tísňovou linku volala žena, která viděla na svém pozemku cizího muže. Když na něj křikla, zazmatkoval a schoval se o kus dál pod dodávku. Nevěděl ale, že uvnitř je řidička. Ta nastartovala a muže přejela.

Rodina se utopila při bouři
aktualizováno 30.08.
Hurikán Harvey

Rodina se utopila při bouři! 'Pořád slyším jejich křik,' popsal příbuzný

Hurikán Harvey a povodně dál děsí jih Spojených států. Při katastrofě zemřelo podle odhadů už 30 lidí, mezi nimi i šestičlenná rodina. Manželský pár a jejich čtyři pravnuci se utopili, když se pokoušeli ujet v dodávce.

2037899
aktualizováno 25.08.
Silniční slalom

Kamionu za jízdy uletělo kolo, zdemolovalo dodávku! VIDEO

Jako šílení museli u slovenského Prešova kličkovat řidiči na zdejší čtyřproudé silnici. Kamionu se tu totiž za jízdy utrhlo kolo a ve velké rychlosti vletělo do protisměru.