Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »

aktualizováno 16:10 29.7.2010

Celostátně hledaná žena jezdila po Jihlavě pod vlivem pervitinu

pervitin
Pervitin - ilustrační foto.
Foto: internet
Sdílet Přidat názor

Jihlavští policisté ve středu večer zadrželi dvaadvacetiletou ženu, která pod vlivem pervitinu řídila automobil.

Žena navíc neměla řidičský průkaz a bylo po ní vyhlášeno celostátní pátrání, řekla ve čtvrtek agentuře Mediafax policejní mluvčí Jana Kroutilová.

reklama

 

"Po desáté hodině večer si policejní hlídka všimla v ulici Královský Vršek podezřelého vozidla Opel Calibra," popsala zadržení mluvčí. Žena z Pelhřimovska nejenže nevlastnila řidičský průkaz, ale navíc po ní bylo vyhlášeno celostátní pátrání. "Soudem na ni byl vydán příkaz k zatčení. Registrační značky na vozidle, ve kterém žena jela, patří k jinému vozidlu, automobil Opel Calibra není veden v registru vozidel," dodala Kroutilová.

 

Dechová zkouška na zjištění požití alkoholu byla negativní, ale žena se přiznala, že užila pervitin. "Policisté ženu převezli na obvodní oddělení, kde byla umístěna do policejní cely," uzavřela mluvčí.

tn.cz / Mediafax

Související články

 
jkazatel 30.7.2010 12:16
0
To není nic zvláštního. Když se tady může prohánět kdekterý lump, co nakradl stamiliony a před očima policie, tak je tohle jen maličkost. Přeji policistům, aby to bylo jako v jiných zemích. Ale nejprve si do nich bude muset někdo zastřílet, pár jich ...

Hlavní zprávy

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR

Petr z Břeclavi promluvil o své velké lži!

Výpověď chlapce který lhal

Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!

 Celý článek

Hlavní zprávy

Výpověď chlapce který lhal
EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR

Petr z Břeclavi promluvil o své velké lži!

Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!

 Celý článek
Požár lesa
Hasiči bojují s požárem lesa

Obří požár hasiči likvidují už druhou noc. LETECKÉ ZÁBĚRY

Více než 600 hektarů lesa hoří u Bzence na Hodonínsku. Hasiči už na pomoc povolali tři helikoptéry a tři speciální letadla. S ohněm bojují už dva dny.

 Celý článek
996399
velká Zpověď matky

Matka chlapce (7), který osahával děti ve školce: Dělali to všichni!

Teprve sedmiletý chlapec sexuálně obtěžoval nejméně čtyři děti v mateřské školce v Hradci Králové. Jeho matka syna brání. Prý všechno začal jiný chlapec a dělali to všichni.

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

Stavební speciál

Komerční články

 
reklama