APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

VIDEO: Honička v Praze. Čtyři výstřely, rychlost 150 km/h a uprchlík

Dramatická přestřelka se odehrála v Praze po druhé hodině odpoledne. Policisté museli proti ujíždějícímu autu použít zbraň.

"Mohu potvrdit, že policisté museli proti ujíždějícímu vozu několikrát použít služební zbraň,“ uvedla pražská policejní mluvčí Eva Kropáčová s tím, že čtyřikrát varovně vystřelili. "Auto mělo cizí registrační značku," dodala s tím, že vůz nezastavil ani na opakované výzvy policistů, kteří se ho snažili několikrát i předjet.

PODÍVEJTE SE NA ZÁBĚRY NATOČENÉ PO HONIČCE S POLICISTY:

"Naše hlídka si v Náchodské ulici v Horních Počernicích všimla auta s vymáčklým bočním sklem, když se jej ale snažila zastavit, vozidlo začalo před policisty ujíždět," popsala Kropáčová.



V ulici Ve Žlíbku v pražských Horních Počernicích auto dostihli. Dvěma pachatelům se ale podařilo uniknout, jednoho ale policie po chvíli dostihla. Policisté také zadrželi řidičku auta, které před nimi ujíždělo téměř závodnickým způsobem. Žena pořádně dupla na plyn, na tachometru měla rychlost 150 km/h.
 

 Druhý muž je stále na útěku, policie po něm intenzivně pátrá.
 

Podle Kropáčové byl vůz kradený, což bylo také nejspíše důvodem celé honičky.

ora s přispěním Ondřeje Špalka, TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz