APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

DŘÍVE podporoval NÁCKY, teď bude radit Dobešovi...

DŘÍVE podporoval NÁCKY, teď bude radit Dobešovi...
Zdroj: Mediafax

Předseda konzervativní iniciativy D.O.S.T. a bývalý kandidát nacionalistické Národní strany Ladislav Bátora se stal poradcem ministra školství Josefa Dobeše (VV). Ministr to oznámil v pondělí novinářům s tím, že Bátora bude mít v úřadu na starosti ekonomiku.

"Je to jeden z mých 12 poradců. Je mým ekonomickým poradcem, pomůže mi zeefektivizovat úřad. Má první úkol, a to je audit všech nemovitostí ministerstva školství (MŠMT)," vysvětlil Dobeš.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Ministr Dobeš ZKOLABOVAL!
 

Zároveň představil svého nového prvního náměstka Jakuba Hodináře z ODS. Ten působil v minulosti i na ministerstvu dopravy. "Je to kariérní úředník, který je ve státní službě od roku 2005," uvedl ministr Dobeš. Zmínil, že Hodinář úspěšně působil i na ministerstvu dopravy.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz