Pokud bude na prodej O2 arena v Praze-Libni, hodlá se o ni ucházet bývalý šéf Sazky Aleš Hušák. Připomíná to návrat pachatele na místo činu, informuje v pondělním vydání deník MF DNES.
"V Sazce je několik věcí, o které bych zájem měl. Otevřeně říkám, že mě zajímá hala a vinařství," řekl v prvním rozhovoru s MF DNES po nedobrovolném odchodu do ústraní Hušák.
PSALI JSME:
Hušák rezignoval na post předsedy představenstva Sazky
NEHORÁZNÉ! Máme HUŠÁKOVU smlouvu! MILION MĚSÍČNĚ, služební bentley a vlastní kuchař
"Jsou to spíše mé přání, je to zatím vše teoretické, avšak pokud bude tento majetek na trhu k mání, bude nějaká otevřená soutěž, tak nevidím důvod, proč bych se o ně nemohl ucházet," uvedl Hušák.
ČTĚTE TAKÉ:
ČSTV se probudilo! Podalo trestní oznámení na Hušáka i Cupku
PODÍVEJTE SE, co si Hušák koupil ZA VAŠE PROSÁZENÉ PENÍZE!
O2 arena je jedním z hlavních důvodů, proč dříve vysoce zisková Sazka skončila v konkurzu. Společnost ovládlo duo PPF Petra Kellnera a KKCG Karla Komárka, kteří Sazku v konkurzu koupili a brzy zřejmě získají i arénu patřící sesterské společnosti. Podle informací MF DNES ji nyní duo miliardářů prodávat nechce, na rozdíl od Hušákem zmíněného vinařství Kolby.
Z čeho by nákupy financoval, nechtěl Hušák příliš rozvádět, píše MF DNES.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz