Hlavní zprávy
EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR
Petr z Břeclavi promluvil o své velké lži!
Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekObraz ze série Les Peupliers (Topoly) francouzského impresionisty Claude Moneta se ve středeční dražbě newyorské aukční síně Christie's vydražil za 22,5 milionu dolarů (366 milionů korun). Píše to ve čtvrtek agentura AFP.
Na aukci si mohli zájemci zakoupit díla dalších slavných umělců. Za stejnou částku jako Monetovy Topoly byl vydražen obraz představitele fauvismu Maurice de Vlamincka z roku 1905 s názvem Paysage de banlieue. V případě tohoto umělce jde o rekordní cenu.
ČTĚTE TAKÉ:
Středeční Snídaně o výstavě Monet – Warhol
Další Monetův obraz Iris Mauves se měl v rámci newyorské aukční sezóny podle odhadů vydražit až za 20 milionů dolarů, avšak na aukci o něj nikdo neprojevil zájem.
Za 21,3 milionu dolarů se vydražil obraz Les femmes d'Alger (Ženy z Alžíru) Pabla Picassa, který slavný kubista namaloval v roce 1955.
Petr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekPetr, který lhal celé republice a vymyslel si napadení Romy, promluvil. Televizi Nova popsal, jak prožíval poslední týdny!
Celý článekVíce než 600 hektarů lesa hoří u Bzence na Hodonínsku. Hasiči už na pomoc povolali tři helikoptéry a tři speciální letadla. S ohněm bojují už dva dny.
Celý článekTeprve sedmiletý chlapec sexuálně obtěžoval nejméně čtyři děti v mateřské školce v Hradci Králové. Jeho matka syna brání. Prý všechno začal jiný chlapec a dělali to všichni.
Celý článekNebaví vás každé dva roky natírat dřevem obložené štítové stěny? Zkuste hliníkové obklady s designem světlého nebo tmavého dřeva. a netrapte se s natíráním
... Celý článekVybrat si správně podlahovou krytinu není pro člověka „laika“ nic jednoduchého. Rozhodování nezačíná a nekončí u volby dekoru, zohlednit je třeba materiál, způsob pokládky i pravidelné údržby a čištění.
Diskuze
Přidat první názor