Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do sekce Red Přejít na sekci Sport Přejít na sekci Magazín Přejít na sekci Blogy Přejít na web nova.cz
Přihlášení »  |  Registrace »
aktualizováno 16:00 20.4.2010

TV Nova točí třetí řadu Kriminálky Anděl

Kriminálka Anděl 3
Televize Nova začala točit seriál Kriminálka Anděl 3.
Foto: TV Nova
Sdílet Přidat názor

Zločiny, odehrávající se v Praze a blízkém okolí, v něm bude opět řešit tým fiktivních kriminalistů Ivana Tomečka v podání Martina Stropnického.

Televizní štáb začal pod vedením režiséra Ivana Pokorného natáčet jeden z dílů třetí série oblíbeného kriminálního seriálu TV Nova Kriminálka Anděl. Seriál bude mít 16 dílů a opět vzniká ve spolupráci s Policií České republiky.

„Ambicí nové řady je přinášet ještě zajímavější případy a v každé epizodě zavést diváky do atraktivního prostředí. Ve třetí řadě se např. podíváme do tanečního klubu, na travesti show, nebo nahlédneme do prostředí taxikářů a pašeráků alkoholu,“ řekl kreativní producent Tomáš Feřtek.

Kriminálka Anděl 3
Nad tělem mrtvého taxikáře se sklání Ivan Tomeček se svými lidmi.
Foto: TV Nova

Základní tým pěti vyšetřovatelů zůstává i ve třetí sérii Kriminálky Anděl stejný – šéf Ivan Tomeček (Martin Stropnický), detektivové Tomáš Benkovský (David Švehlík) a Oliver Hajn (Marek Taclík), počítačový mág Rudolf Uhlíř (Michal Novotný) a psycholožka Jana Chládková (Helena Dvořáková).
Zbrusu novou postavou v seriálu bude jejich nová šéfová Dagmar Kopecká v podání Ivany Chýlkové, pro kterou tato role znamená návrat na obrazovky TV Nova.

ČTĚTE TAKÉ:
EXKLUZIVNĚ: Nadace Nova představuje píseň Tak se odvaž
VIDEO: Premiéra Iron Mana 2 nebude. Kvůli sopce
Na festival Tribeca možná kvůli popelu nedorazí evropští tvůrci
reklama

 


Novou postavou je také mladý patolog dr. Jiří Mach v podání Martina Hofmanna, který v několika dílech zastoupí Karla Benkovského, který stejně jako herec ve skutečnosti onemocněl.

Kriminálka Anděl 3
Foto: TV Nova


„Jsem rád, že se seriál divákům tolik líbí, takže jim může přinést další pokračování. Ivanu Tomečkovi, kterého hraju, přeji, aby se mu vše dařilo tak dobře, že bude řešit kriminální případy i ve čtvrté řadě,“ řekl po první klapce herec Martin Stropnický.

Natáčení třetí řady Kriminálky Anděl potrvá s letní prázdninovou přestávkou až do podzimu. Režisérského vedení se ujala osvědčená jména – Ivan Pokorný a Jiří Chlumský.
 

tn.cz / TV Nova / mne

Související články

anynay 22.4.2010 19:16
0
to mohli vynechat tu starou megeru Chýlkovou!
abdul_hasan 21.4.2010 13:56
0
aneb natáčení další série parodie na CSI

Hlavní zprávy

VIDEO

Krásnou Katku (30) zavraždil její přítel Mirek. Takhle o ní mluvil před pár dny. ROZHOVOR

Vrah Kateřiny Kolářové

Po více než měsíci pátrání policie našla tělo Kateřiny Kolářové, která byla naposledy viděna v bydlišti svého přítele. A právě toho ...

 Celý článek

Hlavní zprávy

Vrah Kateřiny Kolářové
VIDEO

Krásnou Katku (30) zavraždil její přítel Mirek. Takhle o ní mluvil před pár dny. ROZHOVOR

Po více než měsíci pátrání policie našla tělo Kateřiny Kolářové, která byla naposledy viděna v bydlišti svého přítele. A právě toho ...

 Celý článek
Vražda Kateřiny Kolářové
Zavraždil přítelkyni

Otřesné detaily brutální vraždy: Jak vrah maskoval lesní hrob krásné Katky?

Policie dnes zveřejnila otřesné detaily z vraždy třicetileté Kateřiny, z níž byl obviněn a následně se přiznal její přítel Mirek P. ...

 Celý článek
Vraždy
NOVÁ FAKTA

POTVRZENO, v Praze zabíjí taxikáře SÉRIOVÝ VRAH! A stále uniká!

Informace, že v Praze zabíjí sériový vrah, kterou přinesl portál TN.cz, se potvrdila. Detektivové propojili všechny tři případy vražd ...

 Celý článek
reklama
reklama

Komunikujte přes ICQ pohodlně z jednoho místa

Nové ICQ nabízí spoustu VÝHOD, které vám ulehčí vaši komunikaci s přáteli. Chat, SMS zprávy zdarma, audio i video hovory, nově i komunikaci s přáteli na Facebooku a Gmailu!

reklama