Děsivý nález

Anna Slováčková (24) má v prsu nádor! Vrátil se po třech letech

Anna Slováčková a Filip Papež - 3
Zdroj: Profimedia / instagram
Eva Pavelková
Eva Pavelková
Aktualizováno 14:57
29.10. 2019 14:12
Téma:

Zpěvačce Anně Slováčkové se v ňadru znovu objevil nádor, tentokrát zhoubný. Dvě bulky si přitom Slováčková nahmatala už před třemi lety, tehdy se ukázalo, že jsou nezhoubné.

Od nálezu před třemi lety chodila dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka na pravidelné kontroly. Na jedné z posledních měla podle informací TV Nova zjistit, že má v prsu znovu nádor. Ukázalo se, že jde o rakovinu.

 

Před lety si Slováčková v prsu nahmatala jednu bulku, vyšetření na mamografu pak odhalilo ještě jednu. Tehdy zpěvačka tvrdila, že za to může její způsob života a do jisté míry také manželská krize mezi jejími rodiči.

 

 

"Přivolala jsem si to sama. Svým uvažováním, psychikou, stresem. To, jak jsem žila, nemohlo skončit jinak než nějakou nemocí," uvedla Anička už dříve s tím, že kdyby se ukázalo, že trpí rakovinou, bude s ní bojovat.

 

Annu Slováčkovou diváci TV Nova dobře znají. Vystupovala ve druhé řadě show Tvoje tvář má známý hlas, skončila čtvrtá. Hraje také v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárňuje zdravotní sestřičku Radku.

 

Podívejte se, jak se poprala Anna Slováčková s adrenalinovou výzvou pořadu Život ve hvězdách:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz