Na baru

Na baru s Annou Slováčkovou! Chtěla by hrát "nějakou mrchu"

Na baru s Annou Slováčkovou! Chtěla by hrát "nějakou mrchu"
Zdroj: TN.cz

Hostem dnešního dílu pořadu Na baru byla krásná Anna Slováčková, která v současnosti předvádí svůj talent v oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Zpěvačku vyzpovídal moderátor Michal Čoudek.

Anna Slováčková je česká zpěvačka, moderátorka dětských pořadů a příležitostná herečka. Jejími rodiči jsou muzikant Felix Slováček a herečka Dáda Patrasová.

Proč přijala účast v soutěži Tvoje tvář má známý hlas a nelituje toho? Jakou proměnu si užila nejvíce a jakou roli by si v soutěži ještě ráda vyzkoušela? To jsou jen některé z otázek, které mířily na Annu Slováčkovou.

Související obsah

Diváky zajímalo například i to, kolik času denně zabere příprava na vystoupení v Tváři. "Každý den se na to mrknu, každý den si zazpívám, každý den si projedu choreografii, pokud tam je. Snažím se každému vystoupení dávat stejně času," popsala Anna s tím, že na vystoupení, kde imitovala Prince si ale dávala zvlášť záležet.

Související obsah

Anna prozradila i to, co má ráda na mužích nebo jestli má nějakou vysněnou roli. "Chtěla bych hrát nějakou mrchu. Nějakou zlomyslnou, o které nikdo ne ví, že je mrcha, ale pak se to ukáže," svěřila se zpěvačka.

Související obsah

Došlo i na vtipné dotazy ohledně nezvyklého jména Felix, které se u Slováčkových vyskytuje opravdu hojně. Anna přiznala, že žádného jiného Felixe, který by nebyl Slováček, nezná: " Felixe znám jen tři. A všichni jsou z naší rodiny - táta, brácha a synovec."

Rodiče Aničky plní stránky bulváru. Jak vnímá milenku svého otce Felixe Slováčka? A co říká na to, že máma Dáda Patrasová po ní pojmenovala žížalu? I to se dozvíte v záznamu rozhovoru Na baru s Annou Slováčkovou.

Talkshow Na baru sledujte ZDE!

Archiv pořadu Na baru se všemi odvysílanými díly najdete na Novaplus.cz.

has, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz