Tisková zpráva
Toto je tisková zpráva. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Bojíte se skalpelu? Do Česka dorazil přístroj, který vás omladí stejně jako plastická operace!

Mediestetik
Zdroj: mediest.cz
Ošetření přístrojem Ultraformer III.
Téma:

Lifting bez skalpelu patří mezi nejmodernější metody estetické medicíny. Ošetření vysokofrekvenčním ultrazvukem, které bylo původně vyvinuto pro léčbu nádorových onemocnění, dostalo další rozměr.

Česká klinika Mediestetik představila jako první na našem trhu novinku – přístroj Ultraformer III, který se může už po prvním ošetření pochlubit omlazujícími výsledky srovnatelnými s plastickou operací.

Vysoce profesionální a certifikovaný přístroj Ultraformer III pracuje na bázi tzv. MMFU technologie, což je druhá generace již známého HIFU, neboli vysokofrekvenční ultrazvukové vlny, které zajišťují ohřev tkáně. V důsledku tohoto selektivního ohřevu dochází ke stažení tkáňových struktur, a tím k liftingovému efektu. Zároveň dochází k mohutné produkci nového kolagenu.

Díky vyspělé MMFU technologii se Ultraformer III dokáže zaměřit jak na svrchnější kožní struktury a stimulovat jen tamní buňky k vyšší produkci kolagenu, tak i na hlubší vrstvy. „Přístroj dokáže podrobně zanalyzovat a ošetřit pokožku obličeje až do hloubky 4,5 mm, což je oblast, která se jinak zpevňuje jen při chirurgickém liftingu,“ řekla MUDr. Helena Reisingerová, dermatoložka kliniky Mediestetik

Kromě obličeje, odtud označení Micro, umí Ultraformer III vyslat energie do podkožního tuku na těle (označení Macro), kde dochází k prohřátí tkáně a následnému selektivnímu odstranění tukových buněk. Ty pak tělo přirozeně vyloučí. „Při takto hloubkovém ošetření působí přístroj v hloubce buď 6, nebo 9 mm v podkoží. Dochází k úbytku tukové tkáně a zpevnění kontur,“ vysvětluje dále MUDr. Reisingerová z kliniky Mediestetik.

Způsob ošetření vždy stanoví lékař na základě důkladné analýzy. Během procedury je na ošetřovanou část nanesen vodivý gel, následně lékař vybere nejvhodnější parametry a nastaví odpovídající výkon pro ošetření dané oblasti. Hlavice je taktéž možné kombinovat pro ošetření všech vrstev pokožky a dosažení největšího možného efektu.

Stačí hodina času

Ošetření Ultraformerem III je bezbolestné, zabere zhruba hodinu času a hned po něm se můžete vrátit k vaší běžné činnosti. „Účinek je viditelný hned po prvním ošetření a během dalších týdnů narůstá a vydrží až dva roky,“ říká dále dermatoložka z Mediestetiku. Opakovat proceduru je možné s odstupem šesti měsíců až jednoho roku. Cena za jedno ošetření je pro obličej 30 000 Kč a pro tělo 45 000 Kč.

 

Související témata:
Tisková zpráva