DOPRAVNÍ KOMPLIKACE

Kamion na D1 vjel do svodidel, náklad se vysypal. V Praze se srazilo šest aut

Téma:

Na 269. kilometru dálnice D1 se v úterý ráno vysypal náklad z kamionu. Podle policie se nikdo nezranil, provoz stojí v obou směrech. Na Pražském okruhu bouralo šest aut, provoz byl několik hodin omezený.

Kamion podle olomouckých hasičů krátce před šestou ranní narazil do středových svodidel a náklad železných tyčí, který vezl, se rozsypal po dálnici. "Taktéž je zde velký únik pohonných hmot. Provádíme odstranění sorbentem," informovali hasiči na twitteru.

 

 

Nehoda se obešla bez zranění, zastavila ale provoz na dálnici D1 v obou směrech. Na místě jsou kromě policistů, kteří dopravu odklání přes sjezd na 264. kilometru na silnici I/55 a budou havárii vyšetřovat, také zástupci odboru životního prostředí. Uzavírka potrvá zřejmě až do půl čtvrté odpoledne.

 

  

V úterý se stala nehoda také na vytížené silnici v Praze. “Policisté aktuálně zasahují u dopravní nehody šesti vozidel na Pražském okruhu ve směru k letišti u odbočky na Ořech. Z důvodu vyšetřování dopravní nehody a odstraňování následků je v místě průjezdný pouze odstavný pruh,“ uvedla policie krátce před desátou dopoledne. Zbytky nehody se již podařilo odstranit. Podívejte se na záběry z místa:


TN.cz