pekelný víkend

Dvě hořící auta na Karlovarsku za jediný den! Zbyly z nich jen vraky

Požár auta u Karlových Varů - 2
Zdroj: HZS Karlovarského kraje
Téma:

Začátek víkendu byl pro karlovarské hasiče ve znamení hořících aut. Od pátečního večera do sobotního poledne vyjížděli hned ke dvěma případům, kdy plameny pohltily osobní auta. Oheň sice obě vozidla sežehl téměř na popel, nehody se ale naštěstí obešly bez zranění.

Hasiče na Karlovarsku během jediného dne zaměstnala hned dvě hořící auta. K prvnímu případu došlo na silnici z Karlových Varů na Ostrov v pátek večer a hasiči kvůli ní musely přerušit provoz.

 

Na místo dorazily dvě jednotky hasičů, plameny ale auto zcela zničily. "Vyšetřovatel požáru stanovil jako příčinu technickou závadu," uvedli hasiči na facebooku.

 

GALERIE: Požár osobního auta u Karlových Varů

1
/
12
Zdroj: HZS Karlovarského kraje
Požár auta u Karlových Varů - 1

 

Druhý požár osobního vozu se odehrál v sobotu v poledne a opět k němu vyrazily dvě jednotky hasičů. Ze zatím neznámých důvodů začalo auto hořet na silnici mezi Dolním Žandovem a Mariánskými Lázněmi.

 

GALERIE: Požár auta u Mariánských Lázní

1
/
7
Zdroj: HZS Karlovarského kraje
Požár osobního auta u Mariánských lázní - 7

 

Přestože hasiči požár zlikvidovali do půl hodiny od nahlášení, i v tomto případě oheň na autu napáchal devastující škody. "Výše škody a příčina požáru je v šetření," napsali k nehodě hasiči na facebooku.

 

 

Z obou aut sice po požárech zůstaly jen vraky, jejich posádky ale naštěstí vyvázly bez zranění. "Ani u jednoho z případů jsme nemuseli zasahovat," uvedl mluvčí karlovarských záchranářů Radek Hes.

sei TN.cz