informace TV Nova

Gottova rodina odjela do zahraničí! Vdova Ivana čelí velkému tlaku

Karel Gott a Ivana Gottová
Zdroj: TN.cz/Jakub Deml
Hana Mikulková
Hana Mikulková
Aktualizováno 2.10. 2019 21:33
Téma:

Manželka Karla Gotta Ivana Gottová odjela podle informací TV Nova s dcerami do zahraničí. Rodina slavného zpěváka se tak zřejmě chtěla vyhnout tlaku, kterému musí po smutné události čelit.

Ivana Gottová a její rodina prožívá těžké chvíle. V úterý krátce před půlnocí zemřel milovaný manžel a otec, který byl zároveň jednou z největších osobností v Česku. Před jejich vilou na Bertramce se od rána schází fanoušci a kamarádi, kteří nosí květiny a vyjadřují zármutek nad Gottovou smrtí.

 

Podle informací TV Nova Ivana s dcerami ve středu odjela do zahraničí. Není však jasné, do jaké země zamířila a kdy plánuje návrat. Podle Gottova dlouholetého kamaráda a spolupracovníka Jana Adama je Ivana Gottová vystavena neuvěřitelnému mediálnímu tlaku. Je pravděpodobné, že právě z toho důvodu se rozhodla odjet mimo Česko.

 

 

Fanoušci zaplnili kondolencemi facebook Gottové. "Upřímnou soustrast. A velké díky, že jste se do poslední chvíle starala a milovala náš národní poklad," napsala Lada. "Hlubokou a upřímnou soustrast celé rodině. Hodně sil," reagovala Miroslava. "Karel bude chybět všem, byl to skvělý člověk i umělec. Měla jsem ho od mládí moc ráda. Držte se," reagovala Jana.

 

Podívejte se na poslední rozhovor s Karlem Gottem 

TN.cz